58
  • 58 57:54
    Bohemians

FbŠ Bohemians - Sokol PPAS Pardubice 7:9
branky: 1. Jakub Šárka, 25. Martin Kisugite, 25. Jakub Šárka, 34. Radek Mandík, 39. Lukáš Kuncman, 50. Jakub Šárka, 52. Martin Šimek - 6. Radek Krajcigr, 8. Martin Zozuĺák, 9. Radek Krajcigr, 13. Martin Zozuĺák, 21. Ivo Teichman, 28. Dominik Nikolas Chmelař, 43. Radek Krajcigr, 46. Dominik Nikolas Chmelař, 49. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Jakub Koráb 10 - Jakub Levínský 23; po třetinách: 1:4, 4:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Matouška: 'Asistence u šestnácti gólů mínus bojovnost a nasazení rovná se prohra.'
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Czeczinkara: 'Tvrdé utkání, bojovný výkon našeho týmu. Dnes při nás konečně stálo i štěstí a výborný výkon golmana, to nám přineslo 3 body. Těšíme se na poslední utkání základní části u nás v Pardubicích. Děkujeme hráčům za týmový výkon.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 9 - Pardubice 5.
59:46 Šimek přestřelil branku a zápas je ztracen!
58:00 Bohemka se pustila do hry bez golmana a drtí hosty, co jim síly stačí.
57:54 Timeout FbŠ Bohemians
57:01 Právě sledujeme poslední tři minuty třetí třetiny a o osudu zápasu, zdá se, stále není rozhodnuto, byť blíže mají k vítězství hosté.
55:54 Čihák vysoko nad branku hostů.
55:20 Bohemka kombinuje u poloviny hřiště, ne a ne vyzrát na obranu Pardubic.
54:17 Oba týmy se ze všech sil snaží přidat další branky, což je určitě sympatické pro oko divákovo.
53:39 Poláček ze standardky jen do zdi Pardubic.
52:52 Šárka netrefil prázdnou branku Pardubic.
51:52 Timeout Sokol PPAS Pardubice
51:52 GÓL FbŠ Bohemians! 7:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (7:9)
51:52 Skvěle našel Kisugite Šimka a společně vykřesali Bohemce naději na bodový zisk v tomto utkání!
49:55 GÓL FbŠ Bohemians! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka z trestného střílení (6:9)
49:55 NE-U-VĚ-ŘI-TEL-NÝ freestyle nájezd vyčarovaný kouzelníkem Šárkou! Potrestal tak nedovolené bránění pardubického kapitána.
48:42 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 5:9
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #15 Martin Zozuĺák (5:9)
48:20 Včasné zakončení chybí hře Bohemky. Hráči často kombinují ve snaze zahrát míček do prázdné branky.
47:38 Hra je plná nepřesností na obou stranách.
45:45 Šimek příliš dlouho váhal se zakončením, až najednou skončil za brankou.
45:04 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 5:8
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #24 Tomáš Dlesk (5:8)
45:04 S domácími to začíná vypadat špatně. Vždy, když jejich snaha vrcholí, dokážou Pardubice skórovat.
44:55 Kuncman zakončil standardku Bohemky jen do zdi Pardubic.
44:04 Bohemka doslova dobývá branku Pardubic, kterou houževnatě brání stažení hosté.
42:02 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 5:7
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #44 Lukáš Pilný (5:7)
42:02 I přes úvodní tlak Bohemky se Pardubice z protiútoku dokázaly prosadit.
41:55 Bohemku ženou dopředu diváci, snaha dosáhnout srovnání je znatelná.
40:01 Do třetí třetiny se prvním útokem vrhají Pardubice.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 13 - Pardubice 6.
39:01 Právě sledujeme poslední mnutu první třetiny, kterou se klokani snaží využít k vyrovnání!
38:51 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #5 Martin Kisugite (5:6)
38:15 Koráb už podruhé úspěšný proti samostatnému úniku útočné síly Pardubic.
37:00 Koráb na čáře zachraňoval domácí od další branky.
35:18 Přesilovky se dnes klokanům nedaří a nedaří!
35:01 Dnešní utkání sleduje zde v hale 160 diváků, děkujeme!
33:38 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #91 Jakub Šárka (4:6)
33:33 Střela Kisugitemu nesedla, trefil jen ležícího golmana.
33:09 Pardubice nevyužily přečíslení 2 na 1.
32:42 Omlouvám se kolegům z onlajny.com, kteří od nás prý opisují :) Občas nám vypadává signál.
31:55 Bohemka se nemůže dostat ke střele.
29:18 Bohemce se zatím nedaří usadit se na polovině soupeře a využít co nejvíce z nařízené přesilovky.
27:51 Byla jen otázka času, komu dnes ujedou nervy. Nohou se ohnal po protihráči Krajcigr,
27:22 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 3:6
27:22 Zády k brance, bekhendem doslova plácnul pardubický útočník míček za záda Korába.
27:01 Neskutečnou akci 'do prázdné branky' předvedli klokani. Jen tu prázdnou branku pak Šárka netrefil, jinak dobrý!
26:48 Kuncman trochu zavařil svým spoluhráčům nepovedenou rozehrávkou.
24:57 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #39 Lukáš Kuncman (3:5)
24:57 Šárka míchal, míchal, až vymíchal všechny protihráče včetně golmana.
24:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #44 Pavel Čihák (2:5)
24:08 Bohemka zatím ze svojí přesilovky moc nemá, u míčku jsou často Pardubice.
22:51 Zápas začíná být velmi vyhrocený, co se týče osobních soubojů a slovních výměn.
21:25 Standardka ze slušné vzdálenosti pro Bohemku. Šárka jen do golmana hostů.
20:39 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:5
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (1:5)
20:33 Bohemians hrají v plném počtu, u míčku jsou ale Pardubice.
20:01 Pardubice se po vyhraném buly chopily otěží a zkusí využít zbytek přesilovky.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 8 - Pardubice 8.
19:01 Právě sledujeme poslední minutu první třetiny a Pardubice se snaží vytvořit si výhodnou pozici pro využití přesilovky.
18:50 Domácí kapitán našetřil nějaké vteřinky na polovině soupeře.
17:59 Šárka dvakrát ze stejné pozice trefuje pouze golmana hostů.
17:20 Martin Šimek přes obránce neúspěšný.
16:10 Rozhodčí signalizují odložené vyloučené, Bohemka zkouší v šesti.
15:01 Obránce Pardubic z velké dálky jen těsně nad Korábovu branku.
13:45 Čihák vystihl rozehrávku Pardubic, s lehce nabytým míčkem ale zacházel velmi lehkomyslně a vzápětí o něj přišel.
12:41 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:4
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #67 Jakub Burian (1:4)
12:41 S touto střelou Zozuláka po rozehrávce Pardubic z rohu nemohl Koráb nic dělat.
12:11 Kisugite z výběhu jen do zdi hostů.
10:27 Klokani doslova vymíchali hostující obranu, gól však zhatilo nepřesné zakončení Mandíka.
10:06 Hostující golman vleže nohou zasahoval proti Šárkovi.
08:39 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (1:3)
08:39 Pardubice využily toho, že Bohemka pár minut zaspala a ujaly se dvoubrankového vedení.
07:50 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (1:2)
07:45 Na hrací ploše tentokrát zraněný domácí Chlumský. Zdravotník je dnes zatím opravdu v permanenci.
07:31 Hostující hráč Oubrecht zůstal po souboji u mantinelu ležet na hrací ploše. Vypadá to, že bude v pořádku.
07:11 Velká šance Pardubic zůstala neproměněna, jen to halou zahučelo.
05:54 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:1
05:05 Koráb nám svým zraněním zakrvácel zapisovatelský stolek, ale po krátkém ošetření pokračuje ve hře.
04:40 Koráb kryje po zmatcích v domácí obraně.
04:05 Růžek příliš aktivní při napadání v rohu.
02:53 Šárka baseballově ze vzduchu jen nad branku hostů.
01:59 Poláček rozezvonil tyč!
01:36 Další pěkná standardka domácích, jen málo chybělo dvoubrankovému vedení.
00:34 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #10 Vojtěch Bagin (1:0)
00:34 Snový vstup do utkání předvedli klokani. Bránící hráči Pardubic zaspali při rozehrávce domácích a dvojice Šárka - Bagin pochopitelně potrestali, jak se sluší a patří!
00:01 Obě zahajovací sestavy jsou na ploše a utkání začíná vítězným buly pro Bohemku. Rychlá Růžkova střela nenašla svůj cíl.