2:6
    David MATÚŠ
    (Delong)

Panthers Otrokovice - 1. SC Vítkovice Oxdog 2:6
branky: 10. Karel Ťopek, 26. Lukáš Uhrinovský - 4. Lukáš Hájek, 42. Jan Šebesta, 46. Marek Bräuer, 49. Filip Heczko, 56. Lukáš Hájek, 60. David Matúš; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 260; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Roman Ciompa 11; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:5
60:00 Komentář trenéra hostů pana Michala Deuse: Dnes jsme předvedli velký výkon, věděli jsme, že tady to bude nesmírně složité utkání. Hráči ze sebe vydali maximum a odhodlaně hrající domácí tým nepouštěli do šancí, co prošlo chytil Ciompa. Oba týmy si zaslouží uznání. Přeji domácím hodně zdaru do dalších těžkých bojů a věřím, že v tomto městě extraligový florbal zůstane. A fanoušci? Fantazie!
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni, z celku hostů hráč číslo 8 Filip Heczko a z domácího celku hráč číslo 13 Vašek Večeřa.
60:00 Střely celkem: Domácí-13, Hosté-22
60:00 Komentář trenéra domácích pana Daniela Folty: Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství, rozhodla třetí třetina, ve které soupeř dominoval. Bohužel jsme dnes zaznamenali velmi chabý výkon rozhodčích s fataly na obě strany. Děkuji opět fantastickým divákům.
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí-3, Hosté-9
59:46 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #93 David Matúš, asistoval #72 Adam Delong (2:6)
59:46 Třetina hrůzy pokračuje, šestý gól v síti panterů vstřelil Matůš David.
59:30 Sovják už po odpískání vystřelil a může být rád, že nedostal osobní trest.
59:14 Panteři dali tyčku!
58:56 Poslední minuta třetí třetiny.
58:30 Panteři utkání už jen dohrávají.
58:10 Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
57:43 Dnešní utkání sleduje 260 diváků. Děkujeme!
56:42 Panteři se snaží aspoň snížit, ale Ciompa odolává.
55:58 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:5)
55:21 Míček poskakoval po čáře, naštěstí pro Pantery v bráně neskončil.
54:45 Na hřišti leží Vašek Večeřa a nevypadá to s ním vůbec dobře.
54:30 Uvidíme další přesilovou hru na straně Vítkovic.
53:41 Bouška ve velké šanci minul míček.
52:54 Panteři se ubránili, ale síly jim pomalu docházejí.
52:20 Michajlovič se pěkně přesunul a míček ukryl ve své náruči.
50:45 Bližňák je opět na trestné.
49:03 Snížit mohl Jarda Vaněk, ale Ciompa helmou vyrazil.
48:01 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #8 Filip Heczko, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:4)
48:01 Neskutečná střela v podání Vítkovického hráče, který trefil přesnou šibenici.
46:42 Michajlovič musel zasahovat.
45:50 Na hřištích planou emoce.
45:27 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #17 Jan Šebesta (2:3)
45:27 Vítkovice jdou do vedení, velká škoda.
44:11 Vítkovice mají tlak.
43:33 Michajlovič si připsal další zákrok.
42:22 Otrokovice si dali málem vlastní gól.
41:38 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #68 Marek Matejčík (2:2)
41:38 A máme srovnáno.
41:23 Panteři v plném počtu.
41:01 Panteři se brání srdnatě a dokonce se osvobozují.
40:01 Buly třetí třetiny vyhráli Vítkovice.
40:00 Můžeme vidět přátelské utkání mezi Zlín Lions a Panthers Otrokovice.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí-7,Hosté-8
39:44 Michajlovič úspěšným zákrokem podržel Pantery.
39:23 A i Vítkovice si zahrají svoji první přesilovku.
38:33 Panteři teď vyhodili pouze, aby mohli vystřídat.
37:51 Panteři Vítkovice k ničemu nepouští.
36:55 Michajlovič opět vytáhl ze svého repertoáru další důležitý zákrok.
35:32 Velkou šanci měl Vaněk, ale netrefil přesně.
34:00 Druhá přesilovka zůstala nevyužita a hraje se dál.
33:34 Obrana Panterů teď udělala chybu jako dům a jenom díky Michajlovičovi, který předvedl zákrok dnešního dne se stav nemění.
32:46 Vítkovice oslabení dobře brání.
31:59 Panteři budou tak hrát pouze přesilovou hru.
31:59 Bližňák byl faulovaný, ale trestné střílení nařízeno není.
31:18 'Paci' tygřím skokem vychytal Vítkovice.
30:57 Kostkův důrazný průnik až před Ciompu, ke gólu nevedl.
29:34 Máme za sebou polovinu utkání, ve kterém Panteři trochu překvapivě, ale zaslouženě vedou 2:1!
28:40 Lukáš Bližňák mohl zvýšit na 3:1, ale míček mu přeskočil hokejku.
27:25 Otrokovice hrají dnes zkušeně a soupeř si s tím neví rady.
26:44 Nebezpečná střela z podání Vítkovic a Matejčík už začíná být nervózní.
25:34 GÓL Panthers Otrokovice! 2:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #9 Lukáš Uhrinovský, asistoval #56 Michal Nagy (2:1)
25:34 Panteři skórují!!! Lukáš Uhrinovský dokázal usměrnit míček za Ciompovi zády a zvyšuje na 2:1.
24:58 Panteři si zahrají první přesilovou hru!
24:13 Velká šance panterů, Bouška bohužel nedokázal střelu tečovat za bezmocného Ciompu.
23:00 Panteři dnes působí velice kompaktně a Vítkovice s tím mají problém.
22:20 Michajlovič musel zasáhnout a dokonce vychýlil bránu ze svého postavení.
21:10 Panteři začali druhou třetinu velmi dobře a Vítkovice zatím k ničemu nepustili.
20:38 Kostka zkoušel střelu z půlky, která letěla hodně mimo Ciompovu bránu.
20:01 Buly druhé třetiny vyhráli panteři.
20:00 Střely po první třetině: Domácí-3,Hosté-5
19:41 Michajlovič musel znovu zasáhnout.
18:33 Jarda Vaněk skončil skoro na tribuně.
17:44 Panteři hrají dneska velice dobře a místy jsou i nebezpeční.
16:26 Po dlouhé době si na míček šáhl i Ciompa, který si připisuje druhý zákrok.
15:55 'Paci' akrobatickým zákrokem zasahuje a podržel Pantery.
15:00 Michajlovič předvedl další důležitý zákrok a nebýt jeho, Panteři už jistě prohrávají.
14:22 Panteři míček vůbec nevidí, natož aby ho měli ve vlastnictví.
13:05 Vítkovice začínají od své brány.
12:11 Panteři dobře blokují střely a pomáhají tak Michajlovičovi, který teď podržel Pantery.
11:21 Vítkovice zamknuli Pantery a míček jim takřka nepůjčují.
10:36 Martin Nagy byl tvrdě sestřelen na mantinel, ale naštěstí vstal po svých.
10:05 Uvidíme, jestli gól Pantery nabudí.
09:25 GÓL Panthers Otrokovice! 1:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #14 Karel Ťopek, asistoval #37 Petr Graclík (1:1)
09:25 A máme srovnáno!! Karel Ťopek vyrovnává na 1:1!
08:11 Panteři nechali před svojí bránou úplně volného hráče, naštěstí pro domácí, nezamířil přesně.
07:02 Panteři neví, jak překonat dobrou obranu Vítkovic.
06:40 Panteři se už pomalu, ale jistě dostávají do šancí.
05:52 Vítkovice převzali iniciativu nad děním na hřišti a Panteři se zatím k ničemu nedostali.
04:49 Vítkovice měli standartní situaci, ale střela letěla vysoko nad bránu.
04:12 Michajlovič musel být na pozoru.
03:27 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #53 Marek Bräuer (0:1)
03:27 Nenápadná střela Hájka proletěla Michajlovičovi do sítě.
02:11 V hledišti můžeme vidět suprovou atmosféru, i díky Vítkovickým fanouškům.
01:40 Ciompa si připisuje první úspěšný zákrok.
00:50 Panteři mají míček na svých hokejkách a Vítkovicím ho moc nepůjčují.
00:25 Panteři jsou v útočném pásmu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Dobrý den, vítejte při sledování dnešního 20. kola, kde se ve sportovní hale na Štěrkovišti představí domácí Panthers Otrokovice a hostující mužstvo 1. SC Vítkovice Oxdog. Hosté v posledním kole porazili 5:2 na domácí palubovce Královské Vinohrady. Panteři se představili na hřišti Mladé Boleslavi a do třetí třetiny drželi s favoritem krok 4:3, ve třetí třetině se, ale ukázala síla domácích, kteří vyhráli 9:4. Do domácí sestavy se vrací Vaňěk,Martin Nagy a Valčík.