3:4
    Martin ŠIMEK
    (Kisugite)

itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 3:4
branky: 12. Jiří Bauer, 13. Josef Žižka, 42. Jiří Juhaňák - 45. Martin Kisugite, 47. Patrik Kieler, 50. Martin Poláček, 57. Martin Šimek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 287; zásahy brankářů: Filip Kejík 8 - Jakub Koráb 14; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:4
60:00 Hodnocení trenéra domácích pana Kadlece : Utkání jsme si prohráli naprosto sami. Za dnešní třetí třetinu jsme si ale nezasloužili nic jiného, na druhou stranu nemá cenu po takto ztraceném utkání vidět vše černě. Myslím, že jsme prohráli bitvu, ne válku.
60:00 Střely na bránu v zápase: 17:12
60:00 Hodnocení trenéra hostů Marka Chlumského: Chtě bych chlapcům poděkovat za dokonalý obrat. Po dvou třetinách, kdy to nebylo to pravé, jsme se dočkali exploze a zvrátili zápas na svou stranu.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: 5:7
59:59 Skore se nemění. Bohemka po krásném obratu vítězí 4:3 a odváží si domů cenné 3 body
59:45 3karedý zákrok Šimka do zad. poslední šance.
59:00 Minuta do konce. Bulldoci to zkusí v šesti.
56:42 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (3:4)
56:42 To je nepříjemné. Bohemka zesměšnila celou lajnu buldoků krásnou kombinací a Šimek zametl míček do brány, aniž by Kejík vůbec věděl, kde se nachází.
54:52 Mendrek z rohu pálí nad...
51:23 Jen díky dobrému návratu Mendreka domácí obrana znovu nekapitulovala.
50:00 Hra se po vyrovnání lehce uklidnila.
49:14 Timeout itelligence Bulldogs Brno
49:14 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #66 Patrik Kieler (3:3)
49:14 A je to tu, vyrovnání přichází z hole Poláčka, kterému skvělou nahrávkou gol doslova vnutil Kieler. Začínáme od znova.
48:01 Šimek měl na holi vyrovnání,naštěstí pro domácí netrefil. Tohle laxní bránění by se nemuselo Bulldogs vyplatit.
46:37 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #88 Adam Růžek (3:2)
46:37 To Kielerova bomba do šibenice ano.
46:15 Střela Šimka nemohla Kejíka překvapit
44:22 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite z trestného střílení (3:1)
44:22 A vyplácí se. Kisugite pojede nájezd.
44:00 Bohemka se ne a ne chytnout a spíše než hře se věnuje rozhodčím.
43:11 Zelenobílí šlápli do pedálu. Kieler vytřel podlahu, ale bylo mu to k ničemu.
41:36 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #32 Martin Koutný (3:0)
41:36 Juhaňák si teď udělal dobrý den z celé pětky Bohemky a parádní akcí uklízí míček do Korábovi brány. Opravdu krásná akce.
40:40 Poláček po nenápadné střele trefuje břevno Kejíkovi svatyně.
40:00 Druhá třetina pokračovala v nastoleném uspávacím tempu té první. Nás zapisovatele uspala dokonale, Poměr střel mluví jasně: 7:2 pro domácí.
39:59 Závěr druhého dějství nám připravil pouze velké množství emocí ze strany Bohemky, která je nespokojená s výroky rozhodčích.
38:57 Jiří Koutný se řítil sám na Korába, ten zázračně vyráží ramenem.
38:00 Dnešní utkání sleduje 287 diváků! Děkujeme.
36:02 Vypadá to, jako by oba týmy přestaly věřit na obrany a hra začíná být sledovatelná.
34:13 Koutný prokázal své zkušenosti a krade míček.
32:52 Perfektní zákrok si připisuje i Kejík. Zneškodnil střelu Zezulky i následnou dorážku Kielera. Ten ale fauloval.
31:52 Čihák upadl v souboji v rohu s bolestivou grimasou odchází na střídačku. Doufáme, že to nebude nic vážného.
31:25 Jirka Koutný tváří v tvář Korábovi přestřeluje.
30:30 Koráb si připisuje důležitý zákrok.
30:14 Pěkný ťukes domácích končí střelou Koutného do zeleného obraného bloku.
26:27 Pozorujeme hlušší část zápasu. Bohemka by strašně chtěla útočit, ale absolutně si neví rady s osobkou a tak jen odevzdává míčky. Domácím jakoby bylo líto klokanů a opičí se po nich.
24:21 Čihák měl před sebou volnou dálnici až ke Kejíkovi. Jeho střela však končí na tribuně.
22:48 Pohledný protiútok klokanů, nahrávky z první, ale ta poslední už byla navíc. Skore se nemění.
20:01 Úvod druhé třetiny vyšel lépe Bulldokům. Nyní už ale tlačí zase zelenobílí.
20:00 Bohemka byla v 1. třetině nebezpečnějším týmem, ke vstřelení branky to však nevedlo. Asi bude potřeba vystřelit alespoň 4x.
20:00 Střely na branku v první třetině: 5:3
19:59 V posledních dvou minutách jsme již mohli pozorovat pouze náznaky šancí, skore se tedy nemění a domácí odcházejí do šaten za stavu 2:0!
17:03 Bagin našel křižnou přihrávkou Kisugiteho, tomu stačilo zasunout míček do prázdné branky, jenže přestřeluje. Bohemka má teď velký tlak.
16:20 Kuncmanova jedovatá střela, Kejík kryje.
15:10 Efektně rozehraná standartka v podání Bohemky, nikoli však efektivně, Kadlec dobrým zákrokem získává míček.
12:15 A rázem je to 2:0! Brno nebylo v úvodu utkání příliš nebezpečné, jenže ze dvou šancí vytěžilo 2 branky a pražané jsou lehce zaskočeni.
12:07 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #9 Lukáš Jalový (2:0)
11:25 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #97 Aleš Jakůbek (1:0)
11:25 Bauer se s tím nemazal a střelou ''dvacet na led'' posílá Brno do vedení.
09:29 2 velké šance na straně hostů. Nejprve si musel na golmana zahrát Jeski, který vyrazil střelu do prázdné branky, u té druhé nemusel Kejík zasahovat.
08:02 Kejík si vychutnal Kielera a ukončil útočné snažení klokanů
05:25 Nyní se v útoku usadili Bulldogs.
04:12 V prvních pěti minutách jsme mohli vidět pouze neúspěšnou snahu Bohemky o překonání osobky domácích.
00:00 Vítáme Vás u 18. kola Autocont extraligy. Dnes se s domácím Bulldokům postaví Fbš Bohemians.