• 63 62:40
    7:6
    (Zozuĺák)

Sokol PPAS Pardubice - AC Sparta Praha 7:6p
branky: 3. Jakub Burian, 5. Ivo Teichman, 15. Martin Zozuĺák, 16. Jaromír Lisa, 18. Michal Janeček, 40. Radek Krajcigr, 63. Jakub Burian - 39. Jan Marvánek, 48. David Ježek, 53. Jan Marvánek, 55. David Ježek, 59. Jakub Vrána, 60. Kryštof Hartman; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Petr Michálek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 332; zásahy brankářů: Jakub Levínský 24 - Michal Kotouček 14, Martin Beneš 13; po třetinách: 5:0, 1:1, 0:5, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostů pana Berky: 1. třetinu jsme totálně zaspali, vůbec jsme nebyli na hřišti. Poté jsme se vzpamatovali a hru vyrovnali. Ve 3. třetině jsme dominovali a na hřišti tentokrát nestíhal soupeř. V prodloužení to byl vabank. Černou kaňkou v zápase byl nevhodný pokřik domácích fandu, který nepatří ke sportu.
65:00 Komentář trenéra domácích pana Czeczinkara: Parádní 1. třetina, ve které se plnily veškeré taktické pokyny. Bohužel jsme nechali soupeře vrátit do zápasu zbytečnými fauly. Z toho plynula nekoncentrovanost a vytvářeli jsme naprosto fatální chyby které nás stáli jeden bod navíc. Doufám , že se z těchto chyb poučíme a budeme v dalším utkání při takového náskoku stále aktivní. Klobouk dolů soupeři.
65:00 Střely na branku v prodloužení: domácí - 1, hosté - 1
62:40 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 7:6
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #67 Jakub Burian, asistoval #15 Martin Zozuĺák (7:6)
61:02 Sparta otestovala pozornost Levínského
60:01 Buly vyhráli domácí
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: domácí - 7, hosté - 9
59:48 Oba týmy už spíše jen dohrávají
59:01 Timeout Sokol PPAS Pardubice
59:01 GÓL AC Sparta Praha! 6:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Kryštof Hartman, asistoval #44 Ondřej Svatoš (6:6)
58:54 Spartě se hra v 6 vyplatila
58:33 GÓL AC Sparta Praha! 6:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #90 Luka Časar (6:5)
58:17 Marvánek střílí vysoko nad
57:20 Sparta zkouší hru v 6
57:07 Timeout AC Sparta Praha
55:31 Bahníkovi prošla klička mezi sparťanským obráncem ovšem k zakončení už nedošlo
54:55 Krásnou střelou z půlky hřiště Ježek snižuje náskok Pardubic
54:54 GÓL AC Sparta Praha! 6:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 David Ježek, asistoval #31 Martin Rebro (6:4)
53:09 Pardubice teď zvolnili a je to znát Sparta trestá každou chybu
52:51 GÓL AC Sparta Praha! 6:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek bez asistence (6:3)
51:24 Janeček teď ve velké šanci sám na Beneše, bohužel se mu nepodařilo zakončit podle jeho představ
50:11 Hosté oslabení ubránili bez větších obtíží
48:52 Pardubicím se zatím nedaří zakončit
48:28 Domácí si dnes zahrají svojí první přesilovou hru
48:07 Sparta dostala chuť do hry
47:14 GÓL AC Sparta Praha! 6:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 David Ježek, asistoval #33 Michael Rodina (6:2)
46:33 Levínský teď jen tak tak vytáhl balonek z branky
45:28 Časar prověřil Levínského
43:53 Bahníkovu střelu zblokovala obrana hostů
42:53 Burianovu přihrávku před golmana tentokrát nedoběhl Teichman
42:15 Nepříjemný chumel před brankou Levínského zaváněl golem
40:14 Teichmanovu přihrávku těsně před branku hostů ,bohužel nestihl Burian doběhnout
40:01 Buly vyhráli hosté
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: domácí -7 , hosté - 12
39:35 Krajcigr šel sám na Beneše a svojí střelou do rohu branky nedal golmanovi hostů šanci
39:34 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 6:1
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #98 Radek Formánek (6:1)
38:21 GÓL AC Sparta Praha! 5:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek bez asistence (5:1)
38:21 Úplně jiný florbal než v 1. třetině teď Sparta jen potvrdila golem
37:37 Ďopan svojí střelou z otočky míjí svatyni hostů
36:14 Lisovu střelu zablokovala obrana hostů
33:16 Trestné střílení družstva AC Sparta Praha neproměnil #44 Ondřej Svatoš.
32:48 Domácí ubránili oslabení
31:34 Hosté mají hodně prostoru ke střele avšak za Levínského se jim nepodařilo balonek procpat
29:47 Pardubice jakoby ztratili chuť hrát
27:30 Havránkovu střelu z výběhu nepřekazil ani pardubický obránce. Levinský ovšem zatím 100%
25:49 Hosté jsou teď více aktivnější a nedávají domácím tolik prostoru jako v 1. třetině
17:46 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 5:0
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #4 Václav Oubrecht (5:0)
17:46 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Martin Beneš družstva AC Sparta Praha
16:45 Sparta ztrácí v osobních soubojích nejvíc míčků a tím dává šanci domácím
15:01 Pardubice jsou dnes střelecky velmi při chuti
15:00 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 4:0
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #22 Jaromír Lisa, asistoval #23 Filip Bahník (4:0)
14:35 Kotouček svými výbornými zákroky hosty podržel
14:16 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #14 Karel Brychta (3:0)
12:12 Nepřesná přihrávka od Buriana na Brychtu teď poskytla Spartě šanci
11:47 Kanonýr Zozulák přestřeluje
06:59 Ďopanova typická střela tahem tentokrát jen těsně minula branku hostů
06:19 Marvánkova nebezpečná střela teď prověřila Levínského
05:56 Hra se začíná přiostřovat. Pardubice jsou, ale na míčku stále jistější
04:46 První lajna Pardubic opět ukázala svojí sílu. Teichman svým únikem zvyšuje vedení domácích
04:45 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (2:0)
03:15 Marvánkovi se podařilo vybojovat balonek a následně zakončit. Levínský však s přehledem chytá
02:22 Burian přesnou střelou do rohu branky Kotoučka posílá Pardubice do vedení
02:21 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #67 Jakub Burian, asistoval #84 Marek Ďopan (1:0)
01:12 Krigovského střela míří těsně vedle svatyně hoatů
00:20 S první střelou domácích neměl Kotouček problém
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí
00:00 Oba týmy nastupují na hrací plochu.
00:00 Za necelých 30 minut začne 18. kolo AutoCont extraligy mezi Pardubicemi a Spartou