• 60 59:52
    8:5
    ()

Panthers Otrokovice - FBC Liberec 8:5
branky: 3. Jaroslav Vaněk, 13. René Číž, 16. Matěj Kostka, 23. Matěj Koňařík, 31. Matěj Kostka, 37. Lukáš Blizňák, 42. Lukáš Blizňák, 55. Lukáš Blizňák - 26. Prokop Ferdan, 31. Radek Valeš, 40. Radek Valeš, 48. Bohuslav Ferdan, 60. Prokop Ferdan; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 240; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Vít Vaníček 15; po třetinách: 3:0, 3:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Daniela Folty: Zápas jsme defakto rozhodli v první třetině, kdy nám konečně zafungovala koncovka. Nebýt velmi zbytečných vyloučení, zápas mohl být klidnější. Naštěstí jsme na soupeřův gól ihned odpověděli naším gólem, což nám vlilo klid do žil. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. A to i díky nejlepším fanouškům v lize.
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Nesměráka: Hráči soupeře byli před zápasem nejspíše v kostele, protože jim do brány spadlo všechno na co sáhli. My bychom se na víru asi měli také obrátit, protože nejsme schopni proměnit i ty největší šance.
60:00 Střely celkem: Domácí-23, Hosté-21
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni, z celku hostů hráč číslo 55 Prokop Ferdan a z domácího celku Otrokovická modla Jaroslav Vaněk, který si v dnešním utkání připsal 4 kanadské body!
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí-5,Hosté-9.
59:52 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan bez asistence (8:5)
59:25 Matěj Koňařík chtěl, aby devátý gól dal Michal Nagy, ten však prázdnou bránu netrefil.
59:00 A už se ozývá hokejový song: Vysoký Jalovec!
57:51 Panteři se srdnatě brání a dnešní úspěšný den si vzít už nenechají.
57:05 Dnes už je jasné, že si Panteři dokráčí ke zisku tří bodů.
56:44 Liberec v 6!
56:32 Timeout FBC Liberec
56:32 Michajlovič podržel Pantery.
55:48 Karel Ťopek je uklidňován pěti hráči panterů a dostal 2 minuty za hrubost.
54:27 GÓL Panthers Otrokovice! 8:4
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #13 Václav Večeřa (8:4)
54:27 Blizňák dokončuje hat-trick, když si nádherně položil Vaníčka a zvyšuje na 8:4!!!
53:11 Graclík kombinuje a Liberec si neví rady.
52:55 Po těžkém souboji musel být ošetřen hostující brankář.
52:08 Vaníček je pořádně zaměstnaný, ale jeho protějšek Michajlovič má teď více zákroků.
51:40 Graclík trefil přesně ruku Vaníčka.
51:02 Panteři míří směle k důležitým třem bodům.
50:00 Dnešní utkání sleduje 240 diváků, Děkujeme!
49:36 Vaněk další střelou vystrašil Vaníčka.
49:01 Petřík odvádí skvělou práci za brankou hostů a vykoledoval si standartní situaci.
48:00 Další příležitost Liberce ke gólu nevedla.
47:06 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #44 Bohuslav Ferdan, asistoval #55 Prokop Ferdan (7:4)
47:06 Bratrská spolupráce Ferdan-Ferdan zafungovala a Bohuslav Ferdan trefil přesně mezírku mezi nohama Michajloviče.
46:28 Do obrovské příležitosti se dostal Vašek Večeřa, ale jeho střela letěla kousek mimo tři tyče.
46:05 Liberec hraje klasicky velice tvrdě a vidíme hodně faulů na obou stranách.
45:00 Michajlovič si připisuje další zákrok.
44:30 Panteři jsou povzbuzování mohutným potleskem.
43:44 Mohli jsme vidět už druhý útok na box časoměřičů.
42:51 Panteři jsou ve třetí třetině zatím aktivnější a soupeři vůbec nepůjčují míček.
42:02 Matěj Kostka dostal tvrdý úder a leží na palubovce.
41:03 GÓL Panthers Otrokovice! 7:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #68 Jaroslav Vaněk (7:3)
41:03 Jarda Vaněk našel exkluzivní nahrávkou Blizňáka a ten střelou do šibenice zvyšuje vedení na 7:3!
40:46 Číž rozehrává od své brány.
40:01 Buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí-7, Hosté-7
39:02 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #10 Martin Blažek (6:3)
39:02 Liberec zase snižuje na rozdíl tří gólů. Střelcem se stal Radek Valeš.
38:31 Další vyloučení, tentokrát na straně Panterů.
37:44 Michajlovič si připisuje další ostrý zákrok.
36:19 GÓL Panthers Otrokovice! 6:2
36:19 Vaněk našel skvělou nahrávku Blizňáka a ten nekompromisně trestá!
36:00 Domácí s míčkem kombinují na vlastní polovině.
35:50 Liberec se dostal do pěkné střelecké pozice a ohrozil Michajloviče.
34:11 Kapitán Jarda Vaněk střelou z první trefil pouze síť za brankou hostů.
33:25 Valeš dalším tvrdým zákrokem poslal k zemi Karla Ťopka.
32:36 Panteři si zahrají třetí početní výhodu, na trestné sedí opět David Böhm, opět za hrubost.
32:04 Matěj Koňařík v dobré příležitosti trefil pouze Vaníčka.
31:53 Liberec je teď mírně aktivnější a nepouští Pantery do větších šancí.
30:49 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #8 Marek Štěpánek (5:2)
30:49 A Liberec přesilovku nakonec využívá a snižuje na 5:2.
30:12 GÓL Panthers Otrokovice! 5:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #8 Matěj Kostka bez asistence (5:1)
30:12 Matěj Kostka nádhernou střelou zvyšuje na 5:1, dokonce v oslabení.
29:50 Michajlovič s obtížemi chytil střelu.
29:37 Michal Nagy neudržel emoce a poslal soupeře k zemi a putuje na 2 minuty za bránění ve hře.
28:45 Posledních 33 sekund přesilovky, Vaněk trefil boční síť.
28:08 Liberečtí hráči vyhodili, ale už se musí zase bránit.
27:49 Liberec hraje velice tvrdě a nedisciplinovaně.
27:17 Uvidíme další přesilovku v podání Panterů.
26:30 Utkání je velice vyhrocené a vidíme nepřesnosti na obou stranách.
25:49 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #21 Tomáš Marek (4:1)
25:49 Prokop Ferdan nenápadnou střelou z půlky snižuje na 4:1.
25:05 Liberec ve druhé třetině ještě neměl míček a Panteři si s sním doslova 'hrají'.
24:44 Karel Ťopek důrazně vysvětloval jednomu libereckému hráči, že dorážet na brankáře se nesmí!
24:01 David Hrdina se dostal do menšího sporu s hostujícím hráčem, naštěstí z toho nebyly 2 minuty.
22:22 GÓL Panthers Otrokovice! 4:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #79 Matěj Koňařík, asistoval #9 Lukáš Uhrinovský (4:0)
22:22 Matěj Koňařík si nádherně položil Vaníčka a zvyšuje na 4:0 pro domácí! Panteři hrají dnes tak, jak jsme je v této sezóně ještě neviděli!
21:51 Štěpánek na čáře vyrazil míček a Vaníček mu tak může děkovat, že stav je 'pouze' 3:0.
20:44 Panteři drží míček a směřují za třemi body.
20:01 Buly druhé třetiny vyhráli domácí!
20:00 Střely po první třetině: Domácí-11, Hosté-5
19:30 Panteři mohli jít 2 na 1, ale puk jim přeskočil hokejku a ze šance nic nebylo.
19:00 Panteři se dlouhým výhozem osvobozují.
18:04 Michajlovič maskou zabránil míčku, aby skončil v brance.
17:26 A i Liberec si zahraje svoji první přesilovou hru.
16:15 Matěj Koňařík zkoušel pěknou akcí najít spoluhráče, bohužel ale Liberečtí přečetli jeho záměr a přihrávku zneškodnili.
15:24 GÓL Panthers Otrokovice! 3:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #8 Matěj Kostka, asistoval #14 Karel Ťopek (3:0)
15:24 Matěj Kostka nádhernou střelou tahem navyšuje vedení panterů na 3:0!
14:10 'Paci' úspěšným zákrokem podržel domácí.
13:11 Panteři vůbec nepůsobí, že jsou předposlední v lize se ziskem pouhých 8 bodů.
12:06 GÓL Panthers Otrokovice! 2:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #90 René Číž, asistoval #68 Jaroslav Vaněk (2:0)
12:06 Panteři vedou už 2:0 a opět v tom měl prsty Jarda Vaněk, který našel Reného Číže a ten šanci využil.
11:30 Petřík nebezpečným bekendem neprostřelil Vaníčka.
11:04 Liberec se marně snaží dostávat před Michajloviče.
10:21 Panteři mají hru pod svojí kontrolou a Liberci nedávají ani 'čuchnout'.
09:33 Vaníček opět pozorný.
09:00 Michajlovič zázračně na čáře zabránil míčku v cestě do sítě!
08:15 Vaníček si připisuje další zákrok.
07:47 Nebezpečná střela s půlky se kterou měl Michajlovič velké potíže.
07:21 Jarda Vaněk byl zasažen a letěl k zemi, naštěstí pro něj okamžitě vstal a pokračoval ve hře.
06:54 Liberec má míček pod kontrolou a snaží se dostat přes obranou hráz Panterů.
06:28 Hosté zatím nemají žádnou střelu na branku Michajloviče.
05:17 Utkání je velice napínavé a žádný tým nechce udělat další chybu.
04:11 Panteři jsou zatím stále aktivnější a soupeře k ničemu nepouští.
03:08 A máme tu první přesilovou hru, kterou si zahrají domácí po faulu na Vaňka.
02:09 GÓL Panthers Otrokovice! 1:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #68 Jaroslav Vaněk, asistoval #13 Václav Večeřa (1:0)
02:09 A máme tu první gól, Jarda Vaněk svoji druhou příležitost neodmítl a střelou pod víko dává domácím vedení 1:0!
01:29 Další dobrá příležitost domácích, střela Koňaříka letěla ovšem mimo tři tyče Vaníčkovi brány.
00:57 Liberec je v útočném pásmu Panterů a bude rozehrávat standartní situaci z rohu.
00:31 Vaněk v dobré příležitosti trefil pouze Vaníčkovu masku.
00:20 Domácí u míčku a kombinují.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Dobrý den, vítejte při sledování dnešního 18.kola AutoCont extraligy mužů mezi týmy Panthers Otrokovice a FBC Liberec. Pro domácí je to souboj o to, kdo v play-down začne s největší pravděpodobností sérii na domácí palubovce. Domácí v posledním kole inkasovali 12 gólů na hřišti Bohemians a hosté v posledním kole nestačili na brněnské Bulldoky, kde ale prohráli pouze 3:2. Utkání začíná právě teď!