5:6
    Václav KOMAČKA
    ()

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:6
branky: 12. Tomáš Marek, 30. Prokop Ferdan, 43. Zdeněk Vážný, 51. Tomáš Marek, 60. Václav Komačka - 5. Petr Trulík, 15. Dan Kašovský, 28. Jan Křiva, 32. Jan Křiva, 40. Jan Křiva, 53. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Vít Vaníček 17 - Štěpán Laja 26; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Jánského: 'Zápas rozhodla pasáž ve druhé třetiny, kdy Ostrava byl hladovější a přímočařejší do brány, čímž si vytvořila tříbrankový rozdíl, ve třetí třetině jsme ze sebe vymáčli maximum a v době největšího tlaku jsme dostali zbytečný gol, který rozhodl utkání, Děkujeme diváků za podporu, hlavně ve třetí třetině.
60:00 Komentář trenéra pana Koutného: ' Hra o důležité tři body a tu jsme vyhráli. Zlomovým bodem byl gól na 6:4 a to, že jsem málem dostal infarkt. Děkuju hráčům a divákům.'
59:59 Střely na branku celkem: domácí 31 - hosté 23.
59:59 Střely na branku: domácí 14 - hosté 4.
59:47 GÓL FBC Liberec! 5:6
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #97 Václav Komačka (5:6)
58:05 Domácí v šesti.
58:02 Ostrava je v plném počtu.
56:05 Domácí opět hrají přesilovku.
55:21 Timeout FBC Liberec
55:09 Masakr na hřišti, takhle se dají nazvat poslední minuty tohoto zápasu.
52:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Tomáš Svačinka, asistoval #77 Ondřej Vítovec (4:6)
52:12 Tomáš Svačinka vystřelil z dálky a trefuje růžek Vaníčkovy branky, Hosté opět odskakují.
51:46 Liberec zvýšil tempo, gol na rozdíl jediné branky ho nakopl.
50:06 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek bez asistence (4:5)
48:34 Blažkovu střelu, Laia vyrazil.
47:16 Liberec má k dispozici další přesilovku.
46:05 Brutální faul Švajného na Böhma zůstal bez trestu, ale Liberec rozehrává..
44:32 Liberec se dostává do velké šance, Blažek vystřelil na branku, nikdo se však před brankou nedokázal zorientovat.
43:37 Krzyžánek střílí, ale jeho střely míjí pravou tyčku Vaníčkovy branky.
42:32 Skvělý výhoz Vaníčka na Vážného a ten od mantinelu trefuje branku ostravského golmana.
42:23 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #28 Vít Vaníček (3:5)
41:41 Ostrava rozehrává a snaží se o další gól, Peřka střílí z otočky, ale míjí branku.
39:59 Střely na brány: domácí 10 - hosté 11.
39:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #11 Petr Trulík (2:5)
39:04 A zase tu máme gol Ostravy, a rovnou hatrick Jana Křivy.
37:13 Böhm si chtěl odčinit své vyloučení , bekendovou střelou zkoušel překonat Laju, jeho střela však byla málo důrazná.
36:09 Domácí jsou v plném počtu.
35:00 I hráči Ostravy si orazítkovali branku.
34:05 Ostrava si zahraje přesilovku.
31:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #73 Kamil Peřka (2:4)
31:56 Ostrava jde opět do dvoubrankového vedení a opět zásluhou Jana Křivy.
30:21 Střelu Václava Komačky brankář Vaníček vyráží
29:02 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan bez asistence (2:3)
29:02 Nához ještě hostující golman vyrazil, na dorážku Ferdana byl již krátký a Liberec snižuje.
28:45 Po faulu Ostravy, rozehrávají domácí, do rychlého protiútoku se dostává Ostrava.
27:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
27:33 Křiva vzal balon, vyvezl ho přes půl hřiště a od mantinelu vystřelil.
27:21 Ostrava zvýšila svou aktivitu.
24:46 Marek střílí do růžku, Laja je ale pozorný a vyráží.
24:05 Těžko říct, zda se dnešnímu zápasu dá říkat florbal, oba týmy nás obšťastňují nepohlednou hrou.
22:06 Liberec rozehrává, je z toho slibná šance, Ostravští si s ní ale poradili.
19:59 Střely na branku: domácí 7 - hosté 8.
19:26 Rozehrávka Liberce, Blažek znovu orazítkoval branku Laji.
19:10 Ostrava teď domácí přehrává, ale branky jsme se nedočkali.
17:05 hraje se nahoru dolu.
14:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Dan Kašovský z trestného střílení (1:2)
14:59 Ostrava pojede trestné střílení za faul Marka.
13:33 Ostrava se ale nenechává odradit a snaží se zase odskočit do vedení.
11:32 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #10 Martin Blažek (1:1)
11:32 Aktivita Liberce v přesilovce se vyplatila, Blažek nahrává k manťáku na Marka a ten srovnává na 1:1.
10:26 Liberec rozehrál přesilovku velmi nebezpečně, Marek míří jen nad branku Štěpána Laji.
09:08 Rondoš z dálky nastřeluje jen Laju.
08:02 Výborná nahrávka před branku na Ferdana B., ten však byl odcloněn.
07:25 Další výborný Vaníčkův zásah a nečekaná střela Ostravy.
05:57 Vítovec střílí z dálky, Vaníček je pozorný.
04:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #14 Petr Krzyžanek (0:1)
04:45 Hezká akce Ostravy končí gólem, Trulík míří na střed branky a posílá Ostravu do vedení.
03:37 Zatím nejnebezpečnější akce zápasu, Lukáš Böhm však nastřeluje jen břevno.
01:33 Zatím je hra plná nepřesností a nenebezpečných akcí.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Dobrý podvečer, vítejte na zápase 16. koéla Autocont extraligy mezi domácími FBC Liberec a hosty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.