10:3
    Jan ŘEHOŘ
    (Kolísko)

Tatran Omlux Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:3
branky: 1. Jan Natov, 2. Ondřej Vašíček, 7. Marek Vávra, 12. Milan Fridrich, 17. Jakub Gruber, 30. Marek Vávra, 42. Jakub Gruber, 45. Jakub Gruber, 50. Milan Fridrich, 60. Jan Řehoř - 22. Michal Dolejš, 29. Josef Mareš, 39. Jan Svoboda; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 18 - Petr Weissgärber 25; po třetinách: 5:0, 1:3, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích p. Jakoubka: Začali jsme výborně, bohužel jsme ale podcenili vstup do druhé třetiny a pustili jsme Vinohrady do hry. Od té doby byla hra na můj vkus až příliš vyrovnaná, z chyb se musíme do příštích zápasů poučit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů p. Pazdery: Povedla se nám druhá třetina, nejen výsledkově, ale i herně, když jsme plnili to, co jsme měli. Ve třetí třetině se projevila únava a s tím spojený pokles koncentrace, čehož dokázal soupeř perfektně využít a opět nás porazit dvojciferným výsledkem. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Nejlepší hráči: Gruber - Renčín.
60:00 Střely ve 3. třetině: Tatran 15 - SKV 8. Celkově 37:21.
59:17 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 10:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #83 Jan Řehoř, asistoval #20 Jan Kolísko (10:3)
59:17 Sud střešovické desítky je naražen!
59:00 Minuta do konce utkání; Tatran už by měl bez problému vyhrát.
54:30 Deutsch nahrál Fridrichovi, který z první jen těsně minul.
54:00 A opět - nához přes celé hříště, v rohu vybojujeme míček, nahrajeme před bránu a skoro dáme gól.
53:00 Je radost sledovat, jak Tatran umí udělat senzační akci z ničeho.
52:00 Stuchlík sesekán, SKV má zajímavou standardku, sterá ale končí na zdi.
50:00 Chyba hostů na polovině hřiště a lajna tatranských juniorů mohla ohrozit Weissgaerbera, ale střela se nepovedla.
49:30 Pískána vysoká hůl domácích a SKV může dopředu.
49:02 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 9:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #35 Marek Beneš (9:3)
49:02 Fridrich doklepává poskakující balónek do branky.
47:00 Tímto tempem hosté skóre nedotáhnou.
46:46 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:00 Krásná náhrávka zpoza brány na Kolíska, ten trefil jen brankáře.
45:30 Natov faulován vepředu a Tatran pokračuje v tlaku.
44:11 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 8:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #47 Miroslav Horký (8:3)
44:00 Nenápadná akce podél mantinelu, která končí nahrávkou před bránu a gólem.
43:11 Tatran působí mnohem jistěji než ve druhé periodě.
41:51 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #19 Ondřej Riebauer (7:3)
41:51 Krásná kombinace Tatranu a už je to opět o čtyři branky.
40:00 Hostující tým nám ve druhé třetině ukázal, že patnáctinásobnému mistrovi ČR nedá nic zadarmo.
40:00 Střely ve 2. třetině: Tatran 11 - SKV 6.
38:30 Skóre 2. třetiny příliš neodpovídá hernímu obrázku.
38:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Jan Svoboda, asistoval #99 Jakub Renčín (6:3)
37:00 SKV po delší době drží balónek.
35:00 Tatran zavírá SKV na jejich obranné polovině.
33:00 Akce obou týmů končí po individuálních chybách na polovině hřiště.
30:00 Hra je v polovině zápasu poměrně vyrovnaná.
29:12 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #88 Jan Natov (6:2)
28:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Josef Mareš, asistoval #20 Tomáš Beran (5:2)
27:00 Hra se poměrně vyrovnává.
25:42 O přesilové hře se Tatran do vážnější šance nedostal.
23:00 Renčín trefil tyč, zdá se, že SKV možná začnou dávat góly.
21:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #98 Petr Weissgärber (5:1)
20:00 Střely v 1. třetině: Tatran 11 - SKV 7
20:00 Kvůli mé asistenci u manuálního měření času omluvte prosím stručnější online.
17:30 Tatran opět zatlačil SKV.
16:28 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:0
16:28 Křížná nahrávka a přesná střela. Je to 5:0. Vypadá to, že dnes opravdu čas hrát roli nebude.
15:30 Fridrichova obrovská šance, ocitl se sám před brankářem hostí.
14:00 SKV vyčkává s balónkem vzadu, aby jim ho domácí pokud možno nesebrali. Bohužel si dali skákavou nahrávku a Tatran tak získává míček zcela zdarma.
11:17 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #10 Marek Deutsch (4:0)
08:30 Veškerá útočná snaha SKV končí na polovině hřiště, odkud začíná Tatran své útočné akce.
08:00 SKV se snaží rozehrát, Tatran ale kromě útočení i výborně brání.
06:11 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #27 Milan Fridrich (3:0)
06:11 Tatran právě doslova došťoural míček do branky potřetí.
05:30 Ve střešovické stodole bohužel nefunguje časomíra; slogan visící pod ní, říkající, že 'čas nehraje roli', je dnes víc než výstižný.
04:00 Během prvních čtyř minut jsme viděli dvě branky Tatranu. Domácí mají jednoznačnou převahu.
01:23 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #22 Ondřej Vašíček, asistoval #23 Jakub Slavík (2:0)
00:08 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #21 Marek Vávra (1:0)