7:10
    Radek VALEŠ
    (Ferdan)

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 7:10
branky: 6. Lukáš Böhm, 22. Zdeněk Vážný, 29. Radek Valeš, 35. Tomáš Marek, 47. Bohuslav Ferdan, 48. Zdeněk Vážný, 57. Radek Valeš - 5. Jakub Šárka, 7. Martin Šimek, 12. Martin Šimek, 16. Martin Šimek, 28. Vojtěch Bagin, 33. Vojtěch Bagin, 44. Martin Šimek, 49. Tomáš Kindl, 53. Martin Kisugite, 55. Prokop Ferdan; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 138; zásahy brankářů: Lukáš Strýček 15, Vít Vaníček 9 - Jakub Koráb 15; po třetinách: 1:4, 3:2, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kielera: ' Super 3 body z Liberce, bohužel jsme se v zápase nevyvarovali hluchých míst, kdy jsme soupeře pustili zpět do hry. Rozhodl náš gól na 8:6.'
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Jánského: 'Soupeř vyhrál zaslouženě, nedokázali jsme eliminovat jeho hlavní zbraně, a to jeho rychlé přechody do protiútoku. Rozhodlo, že když jsme se přiblížili, okamžitě jsme inkasovali.
59:59 Střely na branku celkem: domácí 22 - hosté 34.
59:59 Střely na branku: domácí 5 - hosté 11.
59:11 Liberec stále hraje power play.
56:51 GÓL FBC Liberec! 7:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (7:10)
56:51 Valeš to vzal na sebe a z výjezdu upravuje výsledek na rozdíl tří branek.
55:46 Power play a přesilovka.
55:08 Liberec hraje power-play.
54:55 Timeout FBC Liberec
54:55 A máme tu desítku, Bohemka i v menším počtu hráčů Liberec přehrává.
54:02 GÓL FbŠ Bohemians! 6:10
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan (6:10)
52:31 GÓL FbŠ Bohemians! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite z trestného střílení (6:9)
52:31 Trestné střílení jede Martin Kisugite a proměňuje.
49:20 Další velká šance Bohemky šárka nahrává na Šimka, tentokrát Vaníček pozorný.
48:49 GÓL FbŠ Bohemians! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #71 Aleš Hőffer (6:8)
48:49 A máme tu další zcela nečekaný gol Bohemky, Kindl ze středu hřiště z otočky překonává Vaníčka.
48:22 Liberec se snaží dostat Bohemku pod tlak, moc se mu to ale nedaří.
47:01 GÓL FBC Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #21 Tomáš Marek (6:7)
47:01 Balonek dolétl před branku, nejprve střílí Marek, od něho se balonek odráží a Vážný ho doklepává, dává tak svůj druhý gol v tomto utkání.
46:02 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #44 Bohuslav Ferdan, asistoval #88 Jiří Strobach (5:7)
46:02 Strobach jemně klepnul na Ferdana B., tan si vzal balonek naběhl na prostředek a ze střední vzdálenosti vystřelil, Korábovi projel balonek pod rukou.
43:47 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:7)
43:47 Zpoza rohu velkého brankoviště nahrává Bagin před branku na uplně volného Šimka, brankář Vaníček neměl nejmenší šanci.
43:15 Bohemka začala třetí třetinu agresivně, brankář Vaníček už zlikvidoval několik šancí.
41:21 Začala nám třetí rozhodující třetina zápasu, domácí mají ještě téměř 19 minut na zvrat utkání a oslabená Bohemka ještě 19 minut na to, aby své vítězství uhájila.
39:59 Střely na branku: domácí 13 - hosté 8.
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40 Bohemka Liberec herně přehrává, domácí nechtějí prohrát, a i když se jim herně nedaří snaží se to uběhat.
35:09 Böhm posílá dlouho nahrávku před branku a asi na potřetí Marek doráží za záda brankáře Korába.
34:55 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #62 David Böhm (4:6)
32:34 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Vít Vaníček družstva FBC Liberec
32:34 Bagín si počkal na vhodnou příležitost, počkal na vhodnou pozici brankáře a dává šestý gol.
32:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #5 Martin Kisugite (3:6)
30:36 Po dlouhé době v akci Bohemka, Šimek však byl na Strýčka krátký.
29:29 Liberec teď měl asi 5 slibných šancí, poslední dvě Štěpánek, nejdřív tyčka, pak Koráb.
28:17 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #30 Lukáš Böhm (3:5)
28:17 Valeš se tisíckrát vytočil a z poslední otočky před branku dává gol.
27:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #91 Jakub Šárka (2:5)
27:11 Přihrávka od mantinelu před bránu, Bagin vystřelil, Strýček střelu zablokoval, ale vypadla mu za záda.
26:30 Velká šance Liberce, Valeš přihrává před branku na Lukáše Böhma, ale ten finální přihrávku nezpracoval, jak by chtěl.
25:17 Bohemka se však pod tlak dostat nechce a bojuje.
24:04 Liberec vletěl do druhé třetiny útočně a nepouští Bohemku tolik do rychlých protiútoků.
21:17 GÓL FBC Liberec! 2:4
21:17 Marek vybojoval balonek za brankou a přihrává před branku na Vážného a ten doklepává do Korábovy branky.
19:59 Střely na branku: domácí 4 - hosté 15.
19:00 Začíná nám poslední minuta první třetiny.
17:49 Bohemka je v této části hry mnohem nebezpečnější, téměř každá jejich akce končí přímým ohrožením brány.
15:19 Opět další akce Bohemky jako přes kopírak, kros od Bagína před branku a pro Šimka opět žádný problém překonat golmana Strýčka.
15:11 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
14:04 Lukáš Strýček opět předvedl famozní zákrok a zase si Liberec nepohlídal rychlý protiútok Bohemky.
11:14 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #91 Jakub Šárka (1:3)
11:14 A opět tu máme rychlý protiútok Bohemky a z něho další gol, opět kombinace Šimek-Šárka. šárka před branku na Šimka a ten z metru a půl znovu překonává golmana Strýčka.
09:32 Liberec zachytil rozehrávku Bohemky, nakonec měl však problémy se vrátit při rychlém protiútoku Bohemky, Strýček zachraňuje.
08:49 Liberec má více ze hry, hraje se ovšem na goly ne na krásu.
06:49 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
06:49 Za brankou souboj, nešťastnou náhodou se balonek dostává k tyčce a Šimek doráží.
05:48 Z rohu velkého brankoviště Ferdan přihrává na Lukáše Böhma a ten překonává Korába do prázdné branky.
05:42 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Lukáš Böhm, asistoval #44 Bohuslav Ferdan (1:1)
04:29 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #10 Vojtěch Bagin (0:1)
04:29 A máme tu první branku, Bagín přihrává kros na Šárku a ten ze střední vzdálenosti překonává Strýčka mezi nohama.
04:07 Rychlý protiútok Bohemky nenašel finální přihrávky.
03:38 Liberec rozehrává z rohu, ale z toho pouze protiútok Bohemky, který končí daleko za bránou.
02:59 Ani jeden z týmů se zatím nedostal do přímého ohrožení branky.
01:26 Domácí hráči začínají na 3 lajny a hosté vzhledem k počtu hráčů na 2.
00:00 Dobrý podvečer, vítejte na zápase 14. kola Autocont extraligy mezi domácím týmem FBC Liberec a hostujícím týmem FBŠ Bohemians.