2:3
    Milan BÍNA
    (Gregor)

itelligence Bulldogs Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3
branky: 30. Jakub Mendrek, 37. Vít Hrubý - 5. Zbyněk Stuchlík, 8. Milan Bína, 57. Milan Bína; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 747; zásahy brankářů: Filip Kejík 8 - Petr Weissgärber 29; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:1
60:00 Střely celkem: iBB-31 Vinohrady-11.
60:00 Střely v třetí třetině: iBB-13 Vinohrady-4.
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí-Vít Hrubý hosté-Petr Weissgärber.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra Jana Pazdery: Souhlas s trenérem domácích. Kvalitní první třetina, kterou kluci výborně takticky zahráli. Společně s obrovskou dávkou štěstí a životním výkonem Petra Weissgärbera, zapříčinili že budeme mít opravdu šťastné a veselé Vánoce, které tímto přeji všem florbalovým příznivcům a obvzlášť fanouškům našeho klubu.Děkujeme za utkání.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Jana Kadlece: Sport umí být krutý a dnes se to opět potvrdilo. První třetina a nadšený výkon hostí, jinak pouze náš tlak a zmar.
60:00 Je tu konec zápasu domácí tým prohrává 3:2, když rozhodující branku vstřelil Milan Bína.
59:50 Hosté hrají v plném počtu.
59:16 Domácí si nemohou vytvořit šance, a to mají převahu dvou hráčů v poli.
58:45 Hosté těsně míjí prázdnou bránu domácích.
58:00 Domácí to zkouší v šesti.
57:35 Domácí se konečně dočkají přesilovky.
56:44 Hosté trestají chybu v domácí rozehrávce. Gregor vystihl přihrávku a vysunul Milana Bínu do útěku. Ten si parádní lobem poradil s bezmocným Kejíkem.
56:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #21 Lukáš Gregor (2:3)
55:35 Tradiční obrázek hry. Hosté s balonkem za vlastní bránou a domácí pozorně na svých pozicích při osobní obraně.
55:16 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:13 Jiří Koutný střílí těsně vedle Weissgärberovi brány.
53:29 Faul na Jalového zajímavá standartka pro domácí.
52:46 Domácí stupňují tlak, ale stále nepřichází tolik chtěná branka.
51:53 Timeout itelligence Bulldogs Brno
50:24 Parádní signál domácích končí jen střelou Coufala přímo do Weissgärbera.
49:24 Jiří Koutný vyslal dělovku, kterou zastavilo až břevno hostující brány.
47:55 Juhaňákovu střelu dokázal zkrotit Weissgärber, ikdyž to chvíli vypadalo, že si balonek srazí za svoje záda.
46:40 Martin Koutný přistrčil balonek na střed volném Žižkovi, ale i s jeho střelou si dokázal Weissgärber poradit.
45:05 Bauer měl před sebou prázdnou bránu, ale balonek mu přeskočil čepel.
43:45 Střelu Fuchse pohotově vyráží Weissgärber levým ramenem.
43:05 Protiútok hostů zastavil pohotovým zákrokem Vít Hrubý.
42:01 Domácí opět na balonku, ale zatím kombinují převážně na své polovině hřiště.
41:01 Domácí tlak končí nepřesnou střelou.
40:00 Střely v druhé třetině iBB: 9 Vinohrady:2.
40:00 V druhé třetině jsme již sledovali lepší florbal, když domácí postupně začali suverénně kontrolovat tempo hry a nakonec dokázali vstřelit dvě branky. Konkrétně se na střeleckou listinu zapsali Mendrek a Hrubý.
38:42 Domácí již plně kontrolují hru, ale stále si nevypracovávají tolik šancí.
36:34 Vít Hrubý si počkal na chybu v hostující rozehrávce a backhandovým blafákem ji dokázal potrestat.
36:33 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #15 Vít Hrubý bez asistence (2:2)
35:06 Jalového střelu dokázal Ondráček tečovat jen mimo Weissgärberovu bránu.
33:48 Domácí opět svírají hosty v jejich obraném pásmu, ale buď netrefí bránu nebo je vychytá Weissgärber.
33:11 Jan Svoboda vyvezl balonek a poté vystřelil nepřesně na Kejíkovu bránu.
32:32 Bauer teď může děkovat Coufalovi, ten totiž po jeho máze dokázal vybojovat balonek zpět pro domácí.
31:19 Domácí v posledních minutách doslova válcují hosty. ty ale drží výborný Weissgärber.
29:52 Domácí konečně překonávají čarujícího Weissgärbera v hostující bráně. Po nahrávce Fuchse se prosazuje Mendrek.
29:51 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #12 Marek Fuchs (1:2)
29:45 Weissgärber si připsal další parádní zákrok, když se blýskl skokem proti střele Coufala do prázdné brány.
29:05 Žižka se obtočil kolem obránce a dobře vystřelil bohužel ale nedokázal trefit Weissgärberovu bránu.
28:16 Kadlec z protiútoku střílí jen do tyčky Weissgärberovi brány.
27:22 Po střele Dolejše se dostal k nebezpečné dorážce Gregor avšak ani na dvakrát nedokázal procpat balonek za Kejíkova záda.
27:02 Střelu Jalového vyráží Weissgärber.
26:22 A máme tu opět obvyklý obrázek z první třetiny. Hosté stojí s balonkem za vlastní brankou a domácí čekají na svých pozicích.
25:12 Nigrin vyvezl balonek, ale vystřeli jen do mantinelu za Kejíkovou brankou.
24:55 Domácí po delší době nasazují i třetí lajnu.
24:12 Po delší době hrají domácí, ale zatím si nedokázali vytvořit nějakou šanci.
22:55 Juhaňák nahrál Bauerovi do dobré pozice, ten ale nedokázal vystřelit přesně.
22:32 Domácí tlačí, ale střílí jen do hostujících hráčů.
21:31 Parádní akce hostů po ose Bína-Nigrin končí nepřesnou střelou druhého jmenovaného.
20:01 Druhou třetinu zahájí na balonku domácí jelikož vyhráli úvodní buly.
20:00 Střely v první třetině iBB: 9 Vinohrady:5.
20:00 První třetina je úspěšně za námi a vyšla lépe hostům z Královských Vinohrad, ti po brankách Bíny a Stuchlíka vedou 2:0. Co se týče hry samotné tak se dá říct, že je za námi nejhorší třetiny Buldoků v domácích zápasech. Ti se sice v druhé části třetiny dostali k převaze, ale k jejich obvyklé hře to mělo daleko.
19:32 Opět stejný scénář hosté vyčkávají na balonku a domácí je osobní obranou drží v šachu.
18:35 Nejdříve střílel Coufal jehož střelu vyrazil Weissgärber a poté střílel i Juhaňák, ale ten nedokázal zamířit přesně na bránu.
17:45 Fuchsova dělovka ze středu a Weissgärber opět chytá.
17:06 Coufal se dokázal obtočit kolem obránce a následnou střelou trefil břevno.
16:12 Protiútok domácích Weissgärber, ale dokázal vyrazit do rohu.
15:20 Hosté čekali s rozehrávkou dobrou minutu za svoji bránou, ale i přes to nedokázali rozehrát a domácí se alespoň na chvíli dostali k balonku.
13:34 Pěkná kombinace domácích, ale vše zastavil faul hostujícího hráče.
12:13 Momentálně sledujeme vyrovnanou pasáž hry, kdy se ani jeden tým nedostává do pořádných šancí.
10:44 Dobrou střelu Mendreka dokázal Weissgärber vyrazit.
10:02 Domácí se zatím nemohou dostat ke své hře. Balonky jim odskakují a přihrávky si dávají na paty.
09:01 Renčínovu šanci dokázal zastavit domácí obrana.
07:34 Tak to je šok! Domácí v osmé minutě prohrávají 2:0 po nahrávce Nigrina se prosazuje Milan Bína.
07:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #2 Dalibor Nigrin (0:2)
06:15 Domácí dobře napadali a dostali se až do gólové šance, kterou ale zlikvidoval gólman hostí.
05:44 Kadlec našel přesným krosem Jiřího Koutného, ale jeho střelu z první dokázal vyrazit brankář hostí.
04:41 Hosté se ujímají vedení, Jan Svoboda vyvezl balonek do útočného pásma a poté ho předal Zbyňku Stuchlíkovi, a ten z blízkosti dokázal překonat Kejíka.
04:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #24 Jan Svoboda (0:1)
03:15 Hosté jsou poprvé delší dobu na balonku, ale zatím si dokázali vybojovat 'pouze' standartku v útočném rohu.
01:35 Domácí dominují úvodu utkání. Hosté ale poctivě brání a snaží se vyrážet do protiútoků.
00:01 Ještě před oficiálním začátkem utkání vhodil v rámci florbalových Vánoc s Kometou čestné buly útočník Komety Vilém Burian.
00:00 Dobrý den, dovolte mi abych vás přivítal u textového online přenosu 13. kola AutoCont extraligy, ve kterém se střetne domácí tým itelligence Bulldogs Brno a hostující tým TJ Sokol Královské Vinohrady.