2:5
    Martin POLÁČEK
    (Bagin)

1. SC Vítkovice Oxdog - FbŠ Bohemians 2:5
branky: 7. Pavel Brus, 53. Lukáš Hájek - 17. David Šimek, 25. Patrik Kieler, 48. Patrik Kieler, 50. Martin Šimek, 53. Martin Poláček; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 240; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Jan Cimbálek 18; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Michala Deuse: Každá třetina by se dala zhodnotit asi jinak. Pro nás byla důležitá hned ta první, ve které jsme soupeře jasně přehráli a vytvořili si několik tutových šancí. Bohužel jsme selhali v zakončení. Soupeř se soustředil na obranu, spoléhal na rychlé brejky. Nám chyběl větší klid v situacích jeden na jednoho. Musíme se poučit a prodat svůj potenciál v dalších zápasech.
60:00 Vyjádření trenéra Bohemians Romana Kielera: Ve vyrovnaném zápase jsme proměnili šance, zatímco soupeř ne. Děkuji hráčům za bojovnost a soupeři za zápas.
52:43 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #10 Vojtěch Bagin (2:5)
52:43 Z brejku přesnou střelou nad Součkovo rameno opět zvyšuje Poláček
52:05 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek z trestného střílení (2:4)
52:05 Hájek střelou do vinklu proměňuje
52:05 Hubálek v dalším úniku faulován, pojede se trestné střílení
50:22 Hájek si v úniku ukopl míček
49:40 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #66 Patrik Kieler (1:4)
47:28 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #39 Lukáš Kuncman (1:3)
47:28 Kieler před Součkem výborně tečoval a zvyšuje na 1:3
46:15 Delong ze standardky pálí pouze do hradby těl
44:57 Dvě velké šance domácích v oslabení. Hubálek i Řezanina v zakončení nepochodili
40:49 Delongova střela těsně vedle
40:00 Střely ve 2. třetině 5:5
38:16 Bräuer trefuje střelou ze středu břevno
37:23 Veltšmídův výjezd zakončený střelou pokryli obránci hostí
36:00 Přečíslení Bohemky tři na jednoho ztroskotalo na špatné přihrávce
35:09 Matejčík ve velké šanci ze vzduchu přestřeluje.
35:00 Dnešní utkání sleduje 240 diváků
34:30 Ještě méně záživná je dnes práce s FISem, který je velmi pomalý, dokonce i na své poměry. Zpravodajství je tudíž mírně opožděné.
33:14 Druhá třetina není příliš záživná, poměr střel je prozatím pouze 2:2.
31:32 Šimek těsně přestřeluje
29:42 Jousi zůstal chvíli ležet na hrací ploše ale vypadá to že bude v pořádku
26:51 Domácí si aktivní hrou vynutili vyloučení Kisugiteho. hrát se tedy bude ve čtyřech
26:11 Matúš se výborně dostal do střelecké pozice, šanci ovšem neproměnil a následně si za zbytečný faul vykoledoval dvouminutový trest
24:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #23 David Šimek (1:2)
24:19 Hubálkovu chybu v rozehrávce trestá střelou pod víko Kieler a hosté vedou
22:49 Matúš se vymotal ze zelenobílého sevření aale jeho střela byla zblokována.
20:00 Střely v 1. třetině 10:5
19:06 Řezaninovu nabídku neumístil ze vzduchu do branky Hájek
18:17 Hosté jsou po vyrovnácím gólu opět o něco opatrnější
16:55 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #5 Martin Kisugite (1:1)
16:55 Kisugiteho jedovatou střelu doráží Šimek a srovnává na 1:1
15:21 Domácí sice drželi míček téměř po celé dvě minuty, vyloženou šanci si ale nevypracovali
12:49 Cimbálek teď výborně vychytal Pešata
11:06 Bräuer z výběhu Cimbálka nepřekvapil
09:22 Nyní výborně podržel míček na útočné polovině Matejčík
08:52 Souček kryje Kisugiteho střelu z křídla
07:44 Po obdrženém gólu se hosté vrhli do útoku a bude z toho rezultovat trest pro domácí
06:01 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #5 Pavel Brus, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (1:0)
06:01 Veltšmídovu střelu do tyče ze vzduchu pohotově doráží do brány Brus
04:21 Vítkovice hrají v šesti bez brankáře, Bohemians budou oslabeni
02:19 Hraje se ve vysokém tempu. Až nyní přichází první přerušení.
01:35 Kuncman hledal před brankou Kielera, ten ale v obtížné pozici nezpracoval
00:56 V první akci domácích zblokoval Hubálkovu střelu Zezulka
00:00 Před utkáním jsou oceněni hráči domácího klubu, kteří reprezentovali na nedávno skončeném mistrovství světa. Tedy Lukáš Veltšmíd, Ladislav Gál a Lukáš Řezanina