2

1

7.

FBŠ AL INVEST Jihlava - TEMPISH FBS Olomouc 4:3pn
branky: 41. Eva Mácová, 49. Miroslava Krupková, 60. Eva Mácová, N Martina Svobodová - 2. Jana Lišková, 14. Michaela Čechovská, 18. Jitka Oháňková; rozhodčí: Martin Kotala - Pavel Hála; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Šárka Domanská 22 - Ivana Starečková 31; po třetinách: 0:3, 0:0, 3:0, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil rozhodující gól (4:3).
7 Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč #10 Jitka Oháňková , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #21 Lada Tancerová , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč #23 Jana Lišková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #27 Tereza Slavíková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč #11 Lucie Machů , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #3 Martina Svobodová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč #10 Jitka Oháňková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Hausnera: 'Půlku zápasu máme utkání pod kontrolou a poslední třetinu si necháme hodit tři banány, nedá se s tím nic dělat. Děkuji soupeři za zápas.'
65:00 Nejlepší hráčkou domácích je #21 Lada Janošťáková. Nejlepší hráčkou hostí je #10 Jitka Oháňková.
65:00 Komentář trenéra domácích Petra Jindry: 'Po celý zápas jsme byli lepším týmem, chválím holky za příkladnou bojovnost, mrzí nás jenom množství neproměněných šancí. Děkuji soupeři za zápas.'
65:00 Střely v prodloužení Jihlava 1:3 Olomouc.
64:49 Čechovská zabránila Urbanové ve střele, ale už se nehrne do útoku a vyčkává na trestná střílení.
63:27 Janošťáková zachraňuje snad každou situaci.
62:13 Jihlava jako by ztratila motivaci hrát.
61:47 Jihlava chodí tři hráčky na jednu, ale Machů se i tak dokázala vymotat a střílí první střelu v prodloužení.
60:39 Prodloužení se zatím nese v poklidném duchu.
60:00 Střely celkem Jihlava 34:25 Olomouc
60:00 Střely ve třetí třetině Jihlava 15:4 Olomouc.
59:53 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 3:3
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #4 Anna Rinaglová (3:3)
59:53 Starečková teď zavinila gól, byla za bránou a Mácová jen obtočila míček kolem tyčky.
59:00 Jihlava zkouší poslední minutu v šesti.
58:06 Timeout FBŠ AL INVEST Jihlava
57:40 Svobodová měla obrovskou šanci do prázdné brány, střela jí nesedla a míček pomalu putoval do boční síťky.
57:24 Jihlavě už nezbývá moc času na vyrovnání utkání.
56:27 Přibylová nahodila před bránu Rychlé, ta už míček nedorazila.
55:30 Janošťáková ze vzduchu trefuje rameno Starečkové.
55:11 Janošťáková zablokovala střelu Vysloužilové.
54:24 Jihlava se po několika slepých nahozeních dostala do pořádné střely, ze které Urbanová netrefila ani hřiště.
54:04 Jihlava se hodně snaží o vyrovnání.
53:23 Rozehrávka hostí před brankou, zeď domácích neprostřelily.
52:40 Raabová střílí z otočky, ale je ve špatném úhlu a míček trefí Starečkovou do hrudi.
52:25 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
51:29 Standardka Jihlavy před velkým brankovištěm hostí: Sedláčková zkoušela přihrát na Svobodovou, která to bohužel nečekala a vystřelila mimo bránu.
50:36 Jihlava je dominantním týmem této třetiny.
49:47 Sedláčková zkouší střelu od modré a Rychlá výborně cloní, akorát míček strefil Starečkovou do břicha.
48:53 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 2:3
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #7 Miroslava Krupková, asistoval #3 Martina Svobodová (2:3)
48:21 Janošťáková měla na lopatě gól, ale nevyužila své šance.
47:49 Slavíková střílí od modré, Starečková měla s míčkem problémy, ale vyrazila ho zpět na připravenou Slavíkovou.
47:13 Raabová ve veliké střelecké šanci, Starečková připravená.
46:04 Petrušová vyběhla s míčkem z rohu hřiště, ale netrefila se do brány.
45:37 Rinaglová teď v obrovské šanci, po první dorážce zkoušela další, ale míček je neposedný a pořád uskakoval.
44:17 Domácí hráčky jsou stále povzbuzeny prvním gólem a hrají s větším důrazem.
43:59 Lišková přihrála Krupkové přímo do běhu, ale jihlavská kapitánka netrefila bránu.
42:38 Slavíkové dvakrát nevyšla klička, pokaždé si míček sebrala zpět.
41:49 Přibylová teď málem snížila na 2:3, ale míček byl proti a uskočil.
40:57 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 1:3
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #21 Lada Tancerová (1:3)
40:57 Mácová poslala míček po zemi a je z toho první gól domácích.
40:35 Raabová hned ze začátku prověřila pozornost Starečkové.
40:00 Střely ve druhé třetině Jihlava 9:10 Olomouc.
39:43 Nahození z rohu Zamazalové na Oháňkovou před bránou, míček byl ale moc vysoko a ona se do něj netrefila.
38:39 Toto utkání sleduje 75 diváků, děkujeme.
37:14 Raabová nezachytila míček před brankou hostí.
36:29 Oháňková teď ve veliké šanci, kterou jí překazila Slavíková.
35:23 Urbanová teď výborně zhasila šanci hostí.
34:41 Na nepřesnost přihrávek začínají doplácet i hráčky z Olomouce.
33:07 Domácí si konečně začínají vytvářet šance.
32:46 Rinaglová prověřila Starečkovou, ta dnes s míčkem nemá problémy.
31:27 Pro diváky není tato třetina moc zajímavá. Sledovat můžeme pouze takovou plácanou na středu hřiště bez nápadu na obou stranách.
30:34 Oháňková dvakrát po sobě prověřila Topičovou.
29:46 Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
28:16 Svobodová střílí a hned po ní Raabová, obě střely šly těsně mimo, ale po nich Přibylová a ta už prověřila Starečkovou.
27:32 Chyba Vlčkové v rozehrávce, Mácová střílí, ale míček jde těsně nad.
27:18 Jihlava ubránila přesilovku a snaží se o navázání předchozího tlaku.
26:13 Slavíková nám tu tvrdí, že až naběhne na hřiště, tak dá gól.
25:19 První střela hostí v přesilovce šla mimo bránu.
24:54 Hosté si v přesilovce nevytvářejí žádné šance.
23:33 Svobodová dokázala zakončit i přes několikanásobné sekání od protihráček.
22:43 Topičová ve stoje a mimo bránu, souboj před bránou domácích a Reimerová z malého brankoviště backhandem trefila břevno prázdné brány.
22:13 Machů sama na Topičovou, ta je připravená.
21:35 Svobodová zablokovala střelu Liškové.
21:02 Mácová sama na bránu, ale netrefila se.
20:37 Sedláčková zablokovala přihrávku Zamazalové na Čechovskou.
20:00 Střely v první třetině Jihlava 9:8 Olomouc
19:49 Svobodová zkoušela vstřelit první branku domácích, ale trefila pouze nohy protihráček.
18:53 Domácí hráčky trpí na nepřesnost přihrávek, která jim brání ve vyrovnání skóre.
17:57 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #16 Michaela Čechovská (0:3)
17:49 Raabová si hezky našla Svobodovou, její střela šla těsně nad bránu a Starečková si o míček jenom štrejchla konečky prstů.
16:23 Krupková nastřelila boční síťku.
15:38 Janošťáková procházela středem přes 2 protihráčky, ale třetí jí míček sebrala a nebezpečně otočila hru.
14:53 Jihlavské hráčky se nevzdávají a hrnou se do útoku. Jenom smůla, že mají veliké problémy s trefováním brány.
13:46 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #16 Michaela Čechovská, asistoval #10 Jitka Oháňková (0:2)
13:46 Po nepřesné rozehrávce Sedláčkové, která trefila Oháňkovou do břicha, si vzala míček Čechovská a pomocí obou tyček zvyšuje skóre.
12:26 Olomouc se snaží po dvou minutovém bránění zaútočit, ale hráčky Jihlavy je nepustí do své obranné třetiny.
11:13 Rinaglová využila situace, její střela jde ale těsně nad bránu.
10:12 Střela Slavíkové trefila břevno.
08:39 Jihlava se pokouší vyvinout tlak, ale všechny pokusy o vyrovnání končí mimo bránu.
07:44 Urbanová od poloviny nastřelila tyčku.
07:23 Svobodová křižnou přihrávkou našla Raabovou, která netrefila bránu.
06:01 Urbanová střílí z poloviny hřiště, ale trefuje dobře postavenou hráčku hostí. O dorážku se pokusila Slavíková, ale její pokus končí vysoko nad.
05:11 Obránkyně Olomouce po předchozích pokusech Jihlavy uklidnily hru.
04:27 Rinaglová nastřelila obránkyni hostí, skákavý míček chtěla dorazit Svobodová, ale míček putoval ke stropu.
03:51 Slavíková s Petrušovou ve veliké šanci, ale Starečková jejich pokusy vyrazila do rohu hřiště. Následná rozehrávka končí mimo hřiště.
02:30 Oba týmy se oproti první minutě trochu uklidnily a snaží se kombinovat ve svých obranách.
01:10 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #23 Jana Lišková, asistoval #4 Alice Pavlíková (0:1)
01:10 Střela od půlky, na kterou TOpičová neviděla, skončila v bráně domácího celku.
00:44 První šance Jihlavy. Střela od Petrušové do klína Starečkové.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u 22. kola extraligy žen mezi domácím týmem FBŠ AL INVEST Jihlava a týmem hostí TEMPISH FBC Olomouc. Mé jméno je Adéla Mikinová a přeji příjemnou zábavu.