60
  • 60 59:00
    ELITE PRAHA

ELITE PRAHA - 1. SC WOOW Vítkovice 1:3
branky: 17. Kristýna Vranová - 33. Hana Sládečková, 42. Hana Sládečková, 43. Michaela Šponiarová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Gécová 18 - Lenka Kubíčková 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích Stanislava Richtra: 'Utkání v obrovském tempu, krásné akce na obou stranách, golmanky předvedly neskutečné zákroky, bohužel první minuty třetí třetiny nás stály možný bodový zisk. Gratulujeme soupeři.'
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Hana Sládečková (1. SC WOOW Vítkovice) a Veronika Zittová (ELITE PRAHA).
60:00 Střely celkem 21:21
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: ' Velmi dobrá hra domácích a místy naše naivní hra proti soupeři, proti kterému si tu naivitu dovolit nemůžeme, udělaly ze zápasu docela drama. Myslím, že ELITE letos nebude tak oblíbená volba pro play-off jako dřív.'
59:59 Střely po třetí třetině 6:9
59:45 Vítkovice si výsledek už pohlídají.
59:01 ELITE to zkouší bez brankářky.
59:00 Timeout ELITE PRAHA
58:02 Dvě minuty před koncem se stále hraje na půlce ELITE.
56:57 ELITE začalo napadat rozehrávku hostů a pouští se za vyrovnáním.
56:05 Vítkovice stále hrají stejnou hru, ale ELITE se s ní dále neví rady.
55:30 Stará a Chvátalová běžely 2 na 1, Stará se rozhodla jít do zakončení sama, ale míček jí byl po sporném zákroku odebrán.
54:40 Gécová zázračně vychytala skrytou střelu Sládečkové E.
53:40 Vranová sebrala míček na půlce soupeře a nebezpečně vystřelila.
52:50 Šindelářová vystřelila z půlky, Kubíčková je stále pozorná a nechce připustit dramatický konec zápasu.
51:10 ELITE se pokoušelo využít střídání Vítkovic, ke střele se nedostalo.
50:25 Gécová se pokoušela poslat dlouhý balónek na Chvátalovou, ale ta míček nestihla.
49:21 Pastušková přestřelila střelou z první odkrytou branku domácích.
48:03 Nebezpečnou střelu vyslala Lébová, Gécová se jen ohlédla. Míček šel naštěstí mimo.
47:12 Teď to na hřišti vypadá jak přesilovka Vítkovic, schází jen finální nahrávka a střelba.
46:36 Vítkovice zatím mají hru pod kontrolou a zakládají nebezpečné akce.
45:33 Vranová bojovala o míček za brankou soupeře, neúspěšně.
44:50 Marešová se pokusila překvapit hostující gólmanku vysokým lobem z vlastního pásma. Ta si však míček ve vzduchu našla.
42:46 A o minutu později se prosazují opět Vítkovice.
42:45 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #99 Martina Mahdalová (1:3)
41:49 Zásluhou stejných hráček se Vítkovice dostávají poprvé v zápasu do vedení.
41:48 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #18 Hana Sládečková, asistoval #12 Katarína Klapitová (1:2)
41:16 O další střelu ELITE se postarala Stará, míček však skončil za mantinelem.
40:31 Zittová střelou z výběhu prověřila Kubíčkovou, ta svůj tým podržela.
40:01 Ve třetí části začínají s míčkem na hokejkách hráčky ELITE.
40:00 Komentář trenéra domácích Stanislava Richtra: 'Utkání v obrovském tempu, golmanky předvedly neskutečné zákroky, bohužel první minuty třetí třetiny nás stály bodový zisk. Gratulujeme soupeři.'
39:59 Střely po druhé třetině 8:5.
39:40 Hostující brankářka byla nepříjemně sražena při souboji dvou hráček o balónek před brankou.
39:01 Stará uklidňuje hru a nechává spoluhráčky vystřídat.
38:15 Zittová se zkoušela probít až k bráně, ale o míček nakonec přišla.
35:17 Hra je bez větších šancí.
32:49 Sládečková vyslala točenou střelu, která vymetla všechny pavučinky v levém rohu branky ELITE.
32:48 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
31:10 Müllerová natáhla ke střele a ohrozila Kubíčkovou, která vytáhla efektivní zákrok.
30:14 Balónek se projel těsně kolem brankové čáry Vítkovic, ale hra však byla přerušena pro postavení útočící hráčky v brankovišti.
28:45 Hra je dlouho bez přerušení a přelévá se z jedné strany na druhou.
25:26 Hra se přiostřuje, rozehrávku získalo ELITE, ale nic nevymyslelo a útočí opět Vítkovice.
23:57 ELITE se pokoušelo o založení útoku, ale Vítkovice je brzy o míček připravily.
22:55 Je v pořádku a hraje se dál v poklidném tempu bez větších šancí.
22:34 Vobořilová po souboji zůstává ležet na hřišti.
20:59 Mahdalová nebezpečně vystřelila na Gécovou, ta však střelu viděla a vyrazila míček mimo hrací plochu.
20:01 Úvodní buly vyhrály Vítkovice a zakládají útok.
19:59 Střely po první třetině 7:7
19:30 Třetina se dohrává v klidu.
17:55 Vítkovice i přes obdrženou branku stále drží balónek ve své moci.
17:05 Domonkosová trestuhodně nevyužila přihrávku do prázdné brány.
16:10 GÓL ELITE PRAHA! 1:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #9 Kristýna Vranová, asistoval #77 Lucie Veselá (1:0)
16:10 Z ojedinělého útoku se ELITE dostává do vedení zásluhou Vranové.
15:47 Sládečková zkoušela pozornost Gécové otočkou zpoza branky.
14:32 Vítkovice mají více ze hry díky přesným přihrávkám.
12:08 Vítkovice zavřely ELITE v obranném pásmu, ale ke střele se nedostaly.
10:19 Košturiaková chtěla překvapit Kubíčkovou střelou z úhlu, ta však byla pozorná a pokus kryla.
09:22 Střela Sládečkové byla zblokována rychle vrácenou obranou ELITE.
08:12 Kociánová trefila tyčku domácí branky.
06:27 Vítkovická rozehrávka skončil v rohu hřiště.
04:25 Stará se vymotala s míčkem na střed hřiště, ale svou střelu namířila mimo branku.
03:28 Gécová vytáhla pěkný zákrok proti skryté střele i následné dorážce.
02:02 První střelu zápasu vyslala Domonkosová, střela byla však zblokována.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování on-line přenosu z 19. kola Extraligy žen, kde domácí ELITE PRAHA vyzve 1. SC WOOW Vítkoice.