17:4
    Petra NEMRAVOVÁ
    (Černá)

FbŠ 'pipni.cz' Bohemians - TJ X3M Sokol Královské Vinohrady 17:4
branky: 2. Iveta Jedličková, 6. Adéla Bočanová, 8. Iveta Jedličková, 14. Gabriela Žůrková, 17. Aneta Šmídová, 19. Iveta Jedličková, 22. Karina Vavrečková, 36. Aneta Šmídová, 37. Andrea Vojnarová, 37. Andrea Vojnarová, 40. Andrea Vojnarová, 43. Andrea Vojnarová, 43. Adéla Bočanová, 46. Gabriela Žůrková, 52. Gabriela Žůrková, 55. Kristýna Jarešová, 57. Petra Nemravová - 6. Ivana Hyršlová, 23. Eliška Čermáková, 24. Eliška Čermáková, 37. Aneta Nigrinová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Jana Christianová 17 - Michaela Obselková 37, Iveta Štěpánová 6; po třetinách: 6:1, 5:3, 6:0
60:00 Komentář trenéra hostů Viléma Svobody: Jsme uprostřed pětizápasové série s kandidáty na Superfinále, pro nás jsou i tyhle těžké zápasy skvělou přípravou na play-down. Pochválím náš tým za bojovnost za nepříznivého stavu, soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do klíčové fáze sezony.
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Matouška: Soupeř nás bohužel nepřinutil k plnému výkonu. I přes nemaximální nasazení a množství chyb je výsledek jednoznačný.
60:00 Poměr střel ve třetí třetině: Bohemians 20 - Vinohrady 6 Střely celkem: Bohemians 60 - Vinohrady 21
59:44 Poslední šance zápasu patřila Vinohradům. Christianová však byla bezchybná.
58:50 Volná natáhla na půlce ke střele. Ta si ovšem cestu k brance nenašla.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:51 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 17:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #16 Petra Nemravová, asistoval #27 Nikola Černá (17:4)
56:51 Zelenobílý brankostroj není k zastavení. Padne dvacítka?
54:17 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 16:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #77 Kristýna Jarešová, asistoval #6 Karina Vavrečková (16:4)
54:17 Jarešové střela příliš nesedla, pro Vavrečkovou však nebyl problém odražený míček uklidit do branky.
53:52 Nová brankářka Vinohrad poprvé zkrotila balonek v bezprostřední blízkosti své pravé tyče.
52:40 Iveta Hyršlová se svěšenou hlavou odnáší z hřiště svou hokejku... na dvě části.
51:39 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 15:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #13 Gabriela Žůrková, asistoval #37 Jana Christianová (15:4)
51:39 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Iveta Štěpánová družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady
51:39 Přesně jak jsem napsala - Žůrková je při chuti. Tentokrát zúročila skvělý výhoz Christiánové.
50:27 Žůrková je při chuti. Její další pokus ze středu hřiště však končí na hrudi obránkyně z Vinohrad.
48:50 Christianová mezi nohy uklidila míček po dalším rychlém nájezdu jedné protihráčky.
48:46 Hráčky v zelenobílém kombinují po mantinelech na útočné polovině.
47:20 Christianová zlikvidovala samostatný únik.
45:18 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 14:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #13 Gabriela Žůrková, asistoval #27 Nikola Černá (14:4)
45:01 Jelínková se hnala do útoku, obranou hostujících hráček však byla zahnána pouze do rohu hrací plochy.
42:51 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 13:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #13 Gabriela Žůrková (13:4)
42:51 Hráčky Bohemians vstoupily víc než povedeně.
42:31 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 12:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #33 Andrea Vojnarová, asistoval #9 Katarzyna Chełstowska (12:4)
42:31 Střela Vojnarové po rozehrané standardní situaci z poloviny hřiště propadla hostující golmance až za brankovou čáru.
41:57 Vinohrady nezúročily přečíslení 2 na 1.
40:00 Toto utkání sleduje zde v hale 91 diváků. Děkujeme!
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: Bohemka 20 - Vinohrady 9
39:07 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 11:4
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #33 Andrea Vojnarová, asistoval #6 Karina Vavrečková (11:4)
39:07 Na začátku poslední minuty druhé třetiny se Bohemka raduje znovu. Vojnarová kompletuje hattrick a my jí tímto na dálku gratulujeme :)
37:01 Právě probíhají poslední tři minuty druhé třetiny.
36:39 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 10:4
36:39 Ne, nezasekl se vám online. To se jen hrací plocha proměnila v přestřelku. Podruhé vřadě rozvlnila síťku Vojnarová.
36:25 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #2 Monika Petřeková (9:4)
36:23 Vzápětí se o slovo hlásí Vinohrady velmi krásnou akcí.
36:16 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 9:3
36:16 Vojnarové se snaha konečně vyplatila a i ona se zapisuje do kolonky střelkyň.
35:48 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #19 Aneta Šmídová bez asistence (8:3)
35:48 Šmídová vsítila z bezprostřední blízkosti!
35:34 Vavrečkovou si rozhodčí zavolal na kobereček. Obsah rozhovoru jsme neslyšeli, ale možná udílel rady, neboť Bohemka vzápětí skóruje.
34:49 Ani napotřetí nedokázala Vojnarová protlačit míček za brankovou čáru.
34:01 I přes zachmuřilé tváře trenérů domácího týmu je na hrací ploše znatelná převaha zelenobílých.
33:33 Burdová vystřelila pouze do bočního mantinelu.
32:34 Poláková po přihrávce od Šmídové úplně sama před brankou hostů. Zásah hostující golmanky nebyl potřeba, Poláková se odbránila sama.
31:26 Vavrečková se ocitla sama před brankou, ale míček skončil za mantinelem. Hostující brankářka se přiznává, že míček zasáhla. Ze standardky z rohu ovšem hráčky v zelenobílém nic moc nevymyslely.
31:13 Poláková přes dvojici protihráček u mantinelu neprošla.
29:44 Domácí rozehrály další přímočarou akci směrem k brance hostů. Vojnarová však skákající míček nezkrotila.
28:47 Hráčka Vinohrad prokličkovala obranou domácích, ale ležící Christianovou překonat nedokázala.
27:35 Domácí tým hraje v plném počtu, Vinohrady z přesilovky vytěžily dva goly.
27:25 Vavrečková se pokusila o samostatný únik před koncem pětiminutového trestu Šmídové. Bohužel pro fanoušky Bohemky však neúspěšně.
26:19 Obrana Bohemky je v početní nevýhodě dost neurovnaná. Jedlička komentuje slovy: 'Vy jste fakt úplně tupý!'
25:47 Christianová zákrokem teď podržela své spoluhráčky.
24:41 I přes nevýhodu jedné hráčky v poli teď holky z Bohemky ušetřily pár cenných vteřin na polovině soupeře. Tuto pasáž však ukončil přestupek Vavrečkové. Domácímu trenéru Jedličkovi se zatím výroky rozhodčích moc nelíbí.
23:49 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Eliška Čermáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (7:3)
23:49 Jednu šanci Christianová zlikvidovala, z další, která končí gólem, se už radují hráčky z Vinohrad.
22:45 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Eliška Čermáková, asistoval #16 Pavlína Vacínová (7:2)
22:45 Hned první akci své přesilovky proměnila Čermáková v gól.
22:43 Po tvrdém střetu zůstala na zemi hráčka v černém dresu. Rozhodčí za to k velké nelibosti trenérů domácího týmu přisoudili Anetě Šmídové pětiminutový trest.
21:59 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #6 Karina Vavrečková bez asistence (7:1)
21:59 Poprvé v této třetině po necelých dvou minutách hry rozvlnila síťku Karin Vavrečková.
21:50 Zasahovat už musely golmanky na obou dvou stranách.
20:01 Bohemka zahajuje druhou třetinu se svou druhou lajnou. Právo prvního útoku má ovšem po vyhraném buly tým Vinohrad.
20:00 Poměr střel v první třetině: Bohemka 20 - Vinohrady 6.
19:59 V poslední minutě první třetiny opět nádherně kombinovala první lajna Bohemky. Gól však před sirénou nepadl.
18:22 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #16 Petra Nemravová (6:1)
18:22 Hyršlová se svým typickým ledovým klidem uklízí míček po standardce přímo mezi golmanku a bližší tyč.
17:30 Další obrovská šance Vinohrad byla spíš doslova zazděna jejich útočnicí, než že by byla zlikvidována Christianovou.
17:01 Právě probíhají poslední tři minuty první třetiny.
16:27 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #19 Aneta Šmídová, asistoval #25 Hana Poláková (5:1)
16:27 Hráčky v černém se nabudily sérií několika malých šancí. Jejich vzrůstající tlak pak rázem utnula gólem Šmídová.
15:14 Neuvěřitelným zákrokem teď hostující golmanka zlikvidovala stoprocentní šanci Žůrkové.
13:33 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #13 Gabriela Žůrková, asistoval #10 Iveta Jedličková (4:1)
13:33 Krásnou akci Bohemky zakončovala ze středu hřiště Bočanová. Její střelu ještě hostující golmanka zvládla vyrazit, na dorážku Gabriely Žůrkové však už byla krátká.
12:55 Hráčky Vinohrad teď nedokázaly proměnit přečíslení 2 na 0.
12:00 Nikola 'Bleka' Černá teď bekhendovou střelou téměř z půlky způsobila závar před brankou hostů, gól však tentokrát nepadl.
11:10 Ze zápisu to sice vypadá, že zatím za Bohemku hraje jen první lajna, ale nutno podotknout, že i další hráčky v zelenobílém předvádí pohledné kombinace. Především pak duo Poláková - Šmídová.
08:57 Žůrková se střelou ze středu hřiště pokusila přeměnit sérii asistencí v nějaký gól, ovšem hostující golmanku nepřekvapila.
08:04 Omlouváme se za menší výpadek v online přenosu způsobený přerušením bezdrátového připojení. Hra se prozatím přelévá ze strany na stranu a k vidění jsou kromě nepřesných nahrávek také poměrně ostré lokty.
07:27 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #13 Gabriela Žůrková (3:1)
05:21 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Ivana Hyršlová, asistoval #18 Barbora Šádková (2:1)
05:07 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 2:0
03:38 První střela Vinohrad mířila mimo tyče Christiánové.
02:50 První hádku o standardku vyhrály Vinohrady, ovšem jeho hráčky o balon vzápětí přišly.
02:40 Černá našla 'krosem' Hyršlovou, ta ovšem bekhend netrefila dokonale.
01:28 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 1:0
01:28 Hned první šanci proměňuje Iveta Hyršlová po asistenci Gabriely Žůrkové.
00:01 Úvodní buly pro svůj tým vyhrála Adéla Bočanová.