• 59 58:14
    11:2
    (Beránková)

TJ JM Pedro Perez Chodov - Tatran Omlux Střešovice 11:2
branky: 18. Petra Beránková, 22. Jana Vávrová, 29. Lucie Paulovičová, 29. Zuzana Svobodová, 33. Petra Beránková, 42. Kristýna Bachmaierová, 49. Petra Beránková, 51. Petra Beránková, 56. Denisa Matoušková, 57. Dominika Steinbachová, 59. Jana Vávrová - 8. Barbora Beranová, 15. Barbora Červová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Kristýna Klabanová 12 - Alexandra Nováková 24; po třetinách: 1:2, 4:0, 6:0
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Luďka Paseckého: 'Od druhé třetiny jsme přestávali stíhat fyzicky, nedostali jsme se do potřebného tempa. Nedostupovali jsme hráčky na mantinelech a pouštěli jsme tak Chodov do jednoduchých přečíslení. Jdeme se chystat na Jihlavu a Olomouc, ať vyhrajeme a máme play-off jisté.'
60:00 Komentář k utkání domácího asistenta trenérky Jiřího Murase: 'Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.'
60:00 Střely na branku celkem: TJ JM Pedro Perez Chodov - 35; Tatran Omlux Střešovice - 14.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov - 13; Tatran Omlux Střešovice - 3.
59:00 Poslední minuta utkání.
58:14 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 11:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #33 Petra Beránková (11:2)
58:14 Vojáčková plní i druhé přání fanklubu - 11:2!
58:05 Veřmiřovská zlomila hůl.
57:05 Výpadek časomíry na chvilku přerušil hru, ale vše je opět připraveno k dohrání zápasu.
57:00 Fanklub Chodova je opravdu náročný! Žádá si jedenáctou branku! :-)
56:16 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 10:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #33 Petra Beránková (10:2)
56:16 Steinbachová plní přání fanoušků a čepuje desítku!
55:56 Domácí fanklub si žádá desátý gól v síti Tatranu.
55:02 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 9:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #56 Denisa Matoušková, asistoval #10 Anna Dvořáková (9:2)
55:02 Matoušková prostě a jednoduše - 9:2!
52:29 Tučková vysílá ránu opět velmi vysoko nad.
50:12 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 8:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #24 Jana Vávrová (8:2)
50:12 Beránková přidává další branku chytrým oběhnutím okolo brány a zasunutím balonku k tyči.
50:00 Svobodová sama před bránou, Nováková chytá.
48:53 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 7:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #69 Barbora Polívková (7:2)
48:53 Beránková kompletuje hattrick!
45:00 Chodovačky si drží náskok a kontrolují utkání.
42:55 Tožičková střílí pouze do rukou Novákové.
41:43 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 6:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #7 Zuzana Tučková (6:2)
41:43 Bachmaierová do prázdné branky zvyšuje na 6:2!
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:21 Sedmíková vybíhá od mantinelu kolem Jiříčkové a pálí na Chodovskou kasu, Klabanová si porazila a vyráží.
37:40 Hrycejová nasměrovala svoji střelu takzvaně 'pánu bohu do oken'!
36:24 'Šifnerová si to na hřišti vodí jako Jarda Jágr.'
35:00 Dnešní utkání sleduje 38 diváků.
32:50 Tučková po žabce od Bachmaierové trefuje balonek ze vzduchu jen těsně mimo prázdné branky.
32:14 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (5:2)
32:14 Beránková pověsila míček pod břevno brány Novákové - 5:2.
30:27 Kodhajová pálí těsně nad.
28:56 Denková pálí, Klabanová vyráží.
28:38 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #22 Martina Řepková (4:2)
28:38 Svobodová zvyšuje již na 4:2!
28:16 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (3:2)
28:16 Paulovičová zametá balonek do prázdné branky po nahrávce Bachmaierové.
27:28 Tučková z výběhu střílí mimo.
24:28 Chodov nastoupil do druhé periody velmi aktivně, na hřišti jsou domácí lvice vidět daleko více než v první části.
22:18 Tučková trefuje břevno!
21:47 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #23 Kristýna Jiříčková (2:2)
21:47 Vojáčková vymetá pavučiny branky hostí a vyrovnává!
21:05 Bachamierová uháněla sama na Novákovou po pasu od Paulovičové, první jmenovaná však zakončila pouze do hostující golmanky.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov - 8; Tatran Omlux Střešovice - 8.
19:00 Poslední minuta první části hry.
18:34 Zabavská prověřila Klabanovou, která zareagovala dostatečně rychle a balonek vyrazila.
17:23 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:2
17:23 Beránková konečně skóruje - 1:2.
16:57 Domácí hráčky jsou dnes zatím nějaké ospalé.
14:07 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #77 Barbora Červová, asistoval #22 Hana Veřmiřovská (0:2)
14:07 Červová zvyšuje překvapivě na 2:0 pro hostující hráčky!
12:54 Beranová sama před Klabanovou, ta ji vychytala pěkným zákrokem.
11:00 Ránu Tožičkové pod břevno vyráží maskou Nováková.
10:26 Chodovské lvice se snaží o intenzivní presink, zatím se jim to vyplácí.
08:59 Zmatek před domácí bránou řeší svým písknutím jeden z rozhodčích.
07:04 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #56 Barbora Beranová bez asistence (0:1)
07:04 Beranová střelou k tyči otevírá skóre. Tatran vede 1:0.
04:57 Vojáčková sama před brankou Tatranu, Nováková si poradila.
04:21 Kramperová posílá první ránu na Klabanovou, ta vyráží.
04:03 Kodhajová vypálila z půlky, Brabcová její střelu zblokovala.
02:43 Zatím nevidíme příliš záživnou hru. Oba týmy se nedostaly do větších šancí.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí Beránková.
00:00 Vážení diváci, vítejte při sledování online přenosu z dohrávky 15. kola florbalové Extraligy žen, ve kterém se utkají domácí hráčky TJ JM Pedro Perez Chodov a hostující hráčky Tatran Omlux Střešovice. Přeji příjemnou zábavu.