11:0
    Kamila PALONCYOVÁ
    ()

1. SC WOOW Vítkovice - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 11:0
branky: 13. Veronika Třinecká, 25. Veronika Třinecká, 27. Denisa Ratajová, 30. Monika Léblová, 40. Hana Sládečková, 48. Denisa Ratajová, 49. Veronika Třinecká, 54. Petra Mandátová, 55. Ivana Šupáková, 56. Michaela Šponiarová, 56. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Markéta Šulejová 20, Johana Rousová 9; po třetinách: 1:0, 4:0, 6:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Veleckého: Od druhé třetiny výkon, který bavil diváky.
60:00 Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: Zápas pro nás splnil, to co jsme si přáli a i když výsledek vypadá krutě, právě věci, které jsme si dnes vyzkoušeli se nám budou hodit do dalšího průběhu sezóny. Mrzí mě jen výkon ve třetí třetině. Gratulace Vítkovicím a hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny Veronika Enenkelová za Vítkovice a Veronika Szczurová za Ostravu.
60:00 Střely na branku: Vítkovice-15, Ostrava-6. Střely celkem 40:16
59:40 Kiecková se nejdříve snažila projet mezi dvěma hráčkami, což ji nevyšlo. Poté sama na golmanku, ovšem nepromeňuje.
58:15 Enenkelová společně se Sládečkovou předvedly, jak se dá soupeř vyťukat backhandovými přihrávkami, avšak bez zakončující střely.
57:24 Ratajová našla Špoinarovou na středu, která ovšem míjí bránu.
55:46 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 11:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová z trestného střílení (11:0)
55:46 Ostrvaské hráčky v brankovišti a mladá vítkovická naděje Paloncyová, neomylně stříli v nájezdu víko.
55:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #14 Andrea Pastušková (10:0)
54:54 Pastuškové se dnes nedaří vstřelit gól, opět ve slibné šanci na středu. Za to nádherně přihrává na Špoinarovou, která přidává desátou branku.
54:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #5 Ivana Šupáková, asistoval #20 Monika Léblová (9:0)
54:14 Vítkovice přidávají 9 branku střelou Šupákové.
54:00 Mandátová je dnes velmi užitečná v ofenzivní fázi.
53:21 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Petra Mandátová, asistoval #18 Hana Sládečková (8:0)
53:21 Mandátová krásnou střelou z první střílí gól.
52:32 Ursiniová se snažila Ranochovou položit a vstřelit branku. Ranochová chytá.
51:47 Vítkovice zachycují jakékoliv snahy Ostravy dostat se přes střed. Pastušková tentokrát sama na brankovišti, ale střílí pouze do golmanky.
51:10 Szczurová je dnes oporou Ostravy a hasí co může.
49:57 Enenkelová nahrává na Sládečkovou, která neproměňuje.
49:06 Vítkovice si hru už kontrolují a spokojeně užívají.
48:51 Ostrava ve slibné šanci, bohužel gól nedává.
48:34 Szczurová se Šupákovou si nejspíše vyměňují nevyřízené účty. Jednou je na zemi jedna, pak druhá.
48:09 Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
48:09 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #13 Petra Mandátová (7:0)
48:09 Ostrava dostává další rychlou branku a bere si time out.
47:30 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #14 Andrea Pastušková (6:0)
47:15 Nízkou střelu Pastuškové Rousová bez prolbému chytá. O 15 vteřin později ovšem Pastušková nahrává na Ratajovou, která přidává šestou branku.
46:27 Kombinace, kdy Kalnáyová nahrála na osamocenou Škopkovou, nevyšla.
45:03 Hra je stále nahoru dolů.
43:36 Třetina začala opět ve vysokém tempu. Na ostravských hráčkách se zatím nepromeňuje únavá z ustavičného napadání. Šance si vytváří oba týmy.
40:18 Kalnáyová první střelou této třetiny natrefuje pouze botu Halfarové.
40:01 Ostrava mění brankáře. Nyní hájí bránu Johana Rousová.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Johana Rousová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava
40:00 V první polovině této třetiny si Ostrava vytvářela mnoho šancí. Ve druhé části se Vítkovice konečně dostaly ke své hře a začaly potvrzovat roli favorita.
40:00 Střely na branku: Vítkovice - 13, Ostrava - 7
39:35 Nguyenová vyvezla, nahrála Režnerové, která se snažila protlačit míček na Neméthovou, ale bohužel se ke střele nedostaly.
39:16 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #18 Hana Sládečková, asistoval #19 Veronika Třinecká (5:0)
39:16 Sládečková dostala míček na brankoviště a krásnou kličkou do backhandu proměňuje.
37:54 Náhozy Ostravy hráčy Vítkovic bez problému získávají ve svůj prospěch.
37:49 Utkání sleduje 130 diváků. Děkujeme!
36:40 Pastušková si doslovně pohrála s dvěma bránícimi protihráčkami a posílá přesnou přihrávku na Kociánovou. Šulejová chytá.
35:30 Nguyenová faulována při svém úniku, rozhodčí ovšem nechávají hru běžet.
34:58 Vítkovice se už probudily k životu a hrají tak, jak je známe. Udávají tempo hry a jsou na míčku.
32:10 I přesto, že má Ostrava přesilovku, hraje se především na její polovině.
31:23 Rozhodčí jsou dnes velmi přísní. Vítkovice si zahrají oslabení.
29:23 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #20 Monika Léblová, asistoval #17 Kateřina Quittková (4:0)
29:23 Vítkovická akce skončila střelou nepokryté Léblové v bráně hostů.
28:11 Ostravské hráčky se vysunuly dopředu a zapoměly na Pastuškovou. Ta po náhozu úplně sama na středu neproměňuje.
27:08 Škopková ve slibné šanci dva na jednu, Vítkovice se ovšem ubránily.
26:07 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (3:0)
26:07 Ratajová do pravého růžku.
24:59 Szczurová přehodila Šupákovou za mantinel a Vítkovice si zahrají dnes druhou přesilovku.
24:39 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
24:39 Osamocená Enenkelová trestá nepozornost Ostravy a střelou do levého růžku přidává svou druhou branku.
24:02 Třetina začala mnoha nepřesnosmi.
23:05 Režnerové ohrozila bránu, Ranochová míček nechytla a dorážející Neméthová střílí také mimo.
22:34 Novakovská nahodila na bránu ale Kahánková vykopla a Vítkovice získaly standartku. Bohužel mimo.
21:25 Neméthová ohrozila bránu domácích, ovšem bez výsledku a vzápětí se ostravské hráčky pokusili ohrožit střelou z dálky, bohužel mimo.
20:15 Úvodní střelu druhé třetiny chytá s přehledem Ranochová.
20:00 První třetina probíhala ve vysokém tempu. Vítkovice jsou dnes prozatím nepřesné a nedaří se jim rozehrát tak, jak jsou zvyklé. Ostrava se až na dvě vyjímky dobře brání a napadá Vítkovickou obranu.
20:00 Střely na branku: Vítkovice - 12, Ostrava - 3.
19:42 Vítkovice si přesilovku moc neužily. Ve druhé části ztratily míček a nemohly se k němu probojovat zpět.
18:57 Pastušková to vzala na sebe, také mimo.
18:13 Ratajová to zkoušela od tyčky, Šulejová pozorná.
17:52 Nguyenová dostala do pusy loktem, ale i přesto si jde sednout na trestnou lavici.
16:26 Ostrava také předvedla hezkou práci. Kalnayová společně s Škopkovou si vyťukaly obranu až k bráně ovšem střelou backhandem se míček dostal mimo bránu.
15:11 Krásná akce Mandátové, Enenkelové a Paloncyové bohužel skončila střelou mimo bránu.
12:44 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
12:44 Mandátová vyvezla po mantinelu a nahozuje na opuštěnou Enenkelovou na tyčce, která se tentokrát nemýlí a dává první gól tohoto utkání.
11:12 Špoinarová nához na Pastuškovou, bohužel nezpracovala.
10:15 Vítkovice se snaží kombinovat za bránou Ostravy, ale zatím se jim nedaří z toho těžit.
09:31 Paloncyová myslela dobře nahrávku na tyčku Enenkelové, ale bohužel opět bez gólu.
08:00 Ostravě se teď daří Vítkovickou obranu rozhodit. Nejdříve Pernická ohrozila Vobořilovou a poté Kalnáyová.
07:45 Kalnayová ohrozila bránu Vítkovic, bohužel nad.
06:46 Enenkelová společně s Paloncyocou samy na bránu, bohužel nepřesná konečná nahrávka.
05:33 Ostrava napadá Vítkovickou obranu, ale hráčky v klidu přecházejí do útoku a dávají jasně najevo, kdo má navrch.
04:30 Szczurová zachytila křižnou nahrávku Vítkovic a vyjela si. Bohužel rozhodčí pískli faul.
03:00 Režnerová v úniku, ale Vobořilová se stihla včas vrátit.
02:00 Pěkná souhra Škopkové a Kalnáyové, ale bohužel se míček nedostal k bráně.
01:10 Kociánová sama před otevřenou bránou míjí.
00:56 První Vítkovickou střelu zabránila Kahánková.
00:10 Úvodní buly získaly Vítkovice
00:00 Dobrý den, vítám Vás u již druhého městského derby.