• 62 61:44
    5:4
    (Tožičková)

TJ JM Pedro Perez Chodov - TEMPISH FBS Olomouc 5:4p
branky: 13. Dominika Steinbachová, 21. Anna Dvořáková, 25. Petra Beránková, 33. Dominika Steinbachová, 62. Petra Beránková - 20. Petra Kamínková, 31. Monika Zamazalová, 44. Jana Janošová, 59. Tereza Reimerová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Klabanová 15 - Ivana Starečková 29; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácího vedoucího Jiřího Murase k utkání: 'Od začátku zápasu jsme dělali spoustu chyb, které byly po zásluze potrestány. Děkujeme soupeři a přejeme příjemnou cestu domů.'
65:00 Komentář hostujícího trenéra Pavla Hausnera k utkání: 'Bojovné utkání. Jsme rádi za bod. Děkujeme domácím.'
65:00 Střely na branku celkem: TJ JM Pedro Perez Chodov - 33; TEMPISH FBS Olomouc - 19.
65:00 Střely na branku v prodloužení: TJ JM Pedro Perez Chodov - 1; TEMPISH FBS Olomouc - 0.
61:44 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:4
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (5:4)
61:44 Beránková rozhoduje o tom, že bonusový bod zůstává doma na Jižním Městě!
60:00 V základní části jsme se vítěze nedočkali, proto bude následovat 5-ti minutové prodloužení!
60:00 Střely na branku po 3. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov - 33; TEMPISH FBS Olomouc - 19.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov - 12; TEMPISH FBS Olomouc - 7.
59:33 Timeout TJ JM Pedro Perez Chodov
59:00 Poslední minuta třetí periody!
58:05 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
58:05 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Reimerová, asistoval #12 Petra Kamínková (4:4)
58:05 Reimerová dotlačila míček do domácí branky a máme srovnáno!
56:53 Olomoucké hráčky nyní slušně zatápí domácí obraně, která zatím odolává více než slušně.
55:40 Zamazalová po krosové nahrávce střílí vedle!
54:49 Machů v šanci, Klabanová drží naděje na Chodovské vítězství.
51:39 Hofmanová pálí na vzdálenější tyč, ovšem Starečková skvěle vyráží nohou!
51:09 Sklenářová odkulhala na střídačku po neodpískaném faulu na její účet.
49:24 Vojáčková nastřeluje pravou tyč!
47:23 Chodov v plném počtu.
46:58 Klabanová pěkně vyráží maskou střelu Pařízkové!
46:22 Pavlíková z dobré pozice minula domácí kasu.
45:06 Olomoucké hráčky teď vytáhly presink a dělají velké problémy domácím obránkyním.
43:39 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #6 Jana Janošová bez asistence (4:3)
43:39 Janošová vymetá pavučiny levého horního rohu brány domácích!
41:19 Matoušková vysílá svou střelu hodně vysoko nad hostující svatyni.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:21 Nyní je hra poměrně vyrovnaná, bez výrazných šancí na obou stranách.
32:48 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #13 Dominika Steinbachová, asistoval #17 Gabriela Tožičková (4:2)
32:48 Steinbachová dorážkou backhandem přidává svojí druhou branku v utkání.
30:26 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová bez asistence (3:2)
30:26 Zamazalová střelou pod ruku Klabanové snižuje na rozdíl jediné branky!
28:11 Zamazalová se snažila trefit odkrytou bránu Klabanové, to se jí ovšem nepovedlo.
26:27 Steinbachová v úniku střílí o 2 metry vedle.
24:21 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:1
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #24 Jana Vávrová (3:1)
24:21 Beránková pěknou střelou zvyšuje na 3:1!
23:33 Olomouc hraje v plném počtu.
20:22 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:1
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #10 Anna Dvořáková, asistoval #24 Jana Vávrová (2:1)
20:22 Dvořáková rychle trestá Olomoucké vyloučení a Chodov opět vede!
20:01 Hostující hráčky přišly pozdě ze šaten a obdržely 2-minutový trest za zdržování.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov - 13; TEMPISH FBS Olomouc - 7.
19:42 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #12 Petra Kamínková, asistoval #11 Lucie Machů (1:1)
19:42 Těsně před koncem třetiny prostřeluje Klabanovou hostující Kamínková a vyrovnává!
19:00 Máme tu poslední minutu první periody.
16:14 Domácí hráčky v tlaku na soupeřově polovině drží balonek.
15:31 Pavlíková odkulhala na střídačku po nezaviněném pádu.
14:21 Bomba Beránkové míjí branku.
12:38 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:0
12:38 Tožičková vyslala Steinbachovou do úniku, ta vyřešila situaci s přehledem střelou k pravé tyči a otevírá skóre dnešního utkání!
10:00 Vojáčková našla přesnou kolmicí volnou Bachmaierovou před brankou hostí, druhá jmenovaná zvolila backhandový blafák, který Starečková přečetla.
07:46 Bachmaierová trefuje boční síťku!
06:38 Hostující obránkyně Sklenářová nohou ztečovala balonek do pravé tyče vlastní branky!
05:39 Chodovské hráčky mají na hřišti mírnou převahu, jen nedokážou proměňovat své šance.
04:16 Rána Řepkové, další zákrok Starečkové.
02:06 Vojáčková v šanci, hostující golmanka chytá.
01:14 První zákrok také od Klabanové.
00:29 První střela z hole Beránkové, Starečková vyráží před sebe.
00:01 Úvodní buly pro hostující útočnici.
00:00 Vážení diváci, vítejte při sledování online přenosu ze 12. kola Florbalové Extraligy žen. V dnešním utkání se střetnou domácí hráčky TJ JM Pedro Perez Chodov a hostující hráčky TEMPISH FBS Olomouc. Přeji příjemnou zábavu.