56
  • 56 55:35
    Benešov

SK Florbal Benešov - itelligence Bulldogs Brno 4:5
branky: 17. Daniel Škoula, 22. Miloš Vojtíšek, 37. Patrik Velcl, 41. Daniel Škoula - 1. David Hrazdira, 19. Jan Grábl, 28. David Hrazdira, 35. David Hrazdira, 52. Lukáš Klaška; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Petr Michálek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Paleček 15, Vojtěch Krátký 9 - Kryštof Bartek 7, Tomáš Veverka 8; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů pana Kyzlinga: Přijeli jsme si pro tři body a to se splnilo. Komentář trenéra domácích pana Mičla: Podali jsme výborný a bojovný výkon, za který bychom si určitě jeden bod zasloužili. Děkuji hráčům za maximální nasazení po celý zápas. Odměnou budiž jim alespoň potlesk zaplněné haly.
59:05 Krovický střílí, ale vedle.
58:30 Šejstalovu střelu gólman Veverka vyráží nohou.
56:40 Hosté se na chvíli zmocnili míčku, ale domácí už mají zase vše pod kontrolou.
55:50 Míč mají nyní více v držení hráči domácích
55:35 Timeout SK Florbal Benešov
54:22 Domácí hýbek se pokouuší o další únik, ale je hráčem hostů zastaven.
51:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #18 Lukáš Klaška, asistoval #19 Dominik Krovický (4:5)
51:38 Hosté po pár vteřinách využívají svoji přesilovou hru.
50:51 Benešovským hráčům se nepodařilo využít přesilovou hru.
50:00 Domácí při přesilovce šetří síly.
47:22 Velclův sprinterský únik brankář Veverka chytá.
46:09 Rozehrávka domácích a Hýbkova střela těsně míjí branku hostů.
44:01 Nebezpečná rozehrávka blízko branky domácích. Benešovští však situaci zvládli.
43:23 Hosté označují břevno Krátkého brány.
42:48 Škoula opět střílí, ale nepřesně.
41:49 Velcl z rychlého úniku trefuje pouze brankáře.
41:06 skoula opět prověřuje hostujícího gólmana, ale přestřeluju.
40:48 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Daniel Škoula, asistoval #76 Patrik Velcl (4:4)
38:50 Domácí nyní šetří síly. Po včerejším zápase se ještě rozšířila marodka a benešovští dnes mají k dispozici pouze sedm hráčů do pole.
37:59 Škoula úspěšně blokuje střelu hostů.
36:33 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #76 Patrik Velcl, asistoval #24 Daniel Škoula (3:4)
34:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #12 Jan Grábl (2:4)
34:32 Platí nedáš dostaneš a z protiútoku hostující skórují.
34:14 Slunečko zkouší proniknout k brance soupeře, bohužel se mu nedaří.
32:32 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Vojtěch Krátký družstva SK Florbal Benešov
30:34 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Tomáš Veverka družstva itelligence Bulldogs Brno
28:42 Domácímu Škoulovi se podařilo po rozehrávce přejít až před branku soupeře, bohužel přestřeluje.
27:47 Míč mají nyní více v držení hráči hostů.
27:02 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #8 Patrik Adámek (2:3)
21:52 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek z trestného střílení (2:2)
21:52 Velcl byl při výběhu na bránu faulován hostujícím Frodem. Následný nájezd Vojtíšek proměňuje
21:02 Chybou v rozehrávce na polovině soupře ztrácí benešovští zbytečně míč.
19:59 V poslední vteřině první třetiny ještě hostující Němeček posílá střelu na Palečka, ale těsně branku míjí.
18:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #12 Jan Grábl, asistoval #31 David Hrazdira (1:2)
16:48 Je vyrovnáno.
16:38 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Daniel Škoula, asistoval #72 Adam Šejstal (1:1)
15:29 Do haly nyní dorazili benešovští fanoušci s bubny. Doufejme, že to domácím pomůže.
14:52 Paleček špičkou boty vyráží střelu hostů.
13:04 Domácí Šejstal střílí, bohužel vedle.
11:30 Velcl z rozehrávky přihrává Slunečkovi, tan však míč netrefuje přesně.
08:54 Domácí Velcl si moc pěkně povodil soupeře v rohu.
07:25 Nyní se soupeř na pár minut usadil před brankou domácích, ale Paleček všechny pokusy zneškodňuje.
05:59 Velcl opět prověřuje pozornost hostujícího Barteka.
04:20 Hostující Němeček trefuje tyčku domácí branky.
03:10 Domácí tým se už probudil a zahrozil pře soupeřovou brankou. Gólman však byl pozorný.
00:31 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1