5:4
    Štěpán KOSTOLÁNY
    (Pudich)

Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 5:4
branky: 13. Ondřej Vašíček, 20. Jakub Slavík, 33. Marek Beneš, 40. Jan Kolísko, 54. Mikuláš Komárek - 13. Jan Kubečka, 27. Lukáš Pešat, 32. Lukáš Pešat, 57. Štěpán Kostolány; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Václav Zavadil 11, Jan Křemen 7 - Dominik Lupták 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Za dnešní výkon kluci zaslouží absolutorium, i přes prohru 1 podržená. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Nejlepším hráčem hostů byl zvolen hráč číslo 1 Dominik Lupták. Nejlepším hráčem domácích byl zvolen hráč číslo 31 Jan Křemen.
59:49 Břevno zachránilo domácí od ztráty bodu.
59:00 Diváci mají očividně dobrou náladu a společně si s DJ prozpěvují.
58:30 Kubečkova střela těsně mimo.
57:20 Lupták se stihl převalit pro střelu Tlapáka.
56:05 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #41 Adam Pudich (5:4)
55:44 Vysoká hůl zastavila akci hostů.
55:20 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
54:50 Hosté začali rozkládat domácí jak domeček z lega. Zatím jsme u střechy.
53:20 Tvrdá střela v Křemenově lapačce.
53:05 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #9 Mikuláš Komárek z trestného střílení (5:3)
53:05 Gittar si počínal nedovoleně a je nařízeno dnešní 2. trestné střílení tentokrát proti Vítkovicím.
51:40 Pešát poslal další tvrdou střelu po zemi, Křemen stihl sklapnout betony.
51:20 David se pokusil načapat Křemena přízemní střelou. Branku o píď minul.
50:50 Láža nenápadnou střelou vyděsil Luptáka, ten byl však mimo ohrožení.
49:40 Pešát se vzhlédl v Boltovi a ve směru start cíl přeběhl celé hřiště, ke střele pak chyběl jen balonek.
48:20 Jakob proběhl bez problémů celé hřiště, při střele trefil pouze hokejku blokujícího hráče.
47:00 Kolísko posunul balonek na Tlapáka, který byl v tu chvílí přímo před Luptákem.
46:15 Bauman z výběhu míjí.
44:29 Jakobovu střelu blokuje Kostolány.
43:00 Huderovu tvrdou střelu kryje Lupták.
42:40 Tatran rozhýbal vítkovickou obranu. Panáček na 2x do blokujících hráčů.
41:38 Láža blokuje pokus od středu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jan Křemen družstva Tatran Omlux Střešovice
39:36 Vašíček teď tvrdě zdůraznil Kubečkovi, že na jeho golmana nikdo sahat nebude.
39:05 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #20 Jan Kolísko, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:3)
39:05 Kolísko si položil Luptáka a pohodlně skóroval.
37:40 Pokud chcete vidět jak to vypadá na střelnici, nemusíte chodit daleko. Adresa je Sibeliova, kde se o druhé třetině konají závody v počtu střel.
36:30 Tvrdá střela Slavíka. Lupták pozorný.
35:01 Úžasný zákrok Luptáka.
34:22 Tatran zamkl hosty v jejich obranné polovině.
33:15 Dnešní utkání sleduje naprosto fantastických 32 diváků. Děkujeme.
32:18 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #20 Jan Kolísko (3:3)
31:47 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #21 Jan Kubečka (2:3)
31:31 Švejkovský vyslal dělovou ránu a Komárek jen tak stihl uhnout.
30:28 Slavíkova teč poslala balonek na tatranskou střídačku.
28:00 Zavadil teď na dvakrát zachránil domácí branku.
27:03 S Komárkovou střelou z úhlu neměl Lupták problém.
26:18 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #50 Lukáš Pešat z trestného střílení (2:2)
26:17 Beneš sáhl po záchranné brzdě a rozhodčí nařídil trestné střílení.
25:02 Zdá se, že branka pod Jihdem je nějak zakletá. V této třetině se pod ní hodně potí Zavadil.
23:37 Kostolány se z ničeho nic objevil sám před Zavadilem. Trefil jen břevno.
22:29 Gaitzsch se teď pokusil najít Tlapáka na středu hřiště kde byl však jen vítkovický Kostolány.
20:35 Komárek se zabrzdil doslova až o branku Vítkovic. Míček zapomněl v klíně Luptáka.
19:50 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #99 Jakub Slavík, asistoval #7 Šimon Dušek (2:1)
19:26 Slavík míjí vyloženu šanci.
17:00 Do trajektorie Baumanova granátu se dobrovolně vrhl Kostolány.
15:39 Zatím se na hřišti nic neděje a vypadá to a oba týmy si trpělivě hledají šance na skórování.
13:08 Krásná souhra domácích končí v břiše Luptáka.
12:35 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #21 Jan Kubečka, asistoval #60 Jakub Brzuchanski (1:1)
12:35 Hosté potrestali nepozornost domácích a vrací zápasu nerozhodný stav.
12:24 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #28 Ondřej Vašíček, asistoval #99 Jakub Slavík (1:0)
11:15 Dušek nabral na vlastní polovině rychlost hodnou geparda a doběhl do Komárkova krosu. Lupták byl pozorný.
10:30 Zavadil měl to štěstí a v polovině 1. třetiny si snad poprvé v této třetiny připsal důležitý zákrok následovaný ještě důležitějším zásahem maskou.
10:00 Hudera se pokusil překvapit hosty střelou z poloviny hřiště, bránu však míjí.
08:30 Hosté působí poněkud znaveně a lék na domácí obranu hledají opravdu ztěžka.
07:06 Nushartův klasický výběh zastavil až Luptákův 'semafor'.
05:34 Lupták se v bráně rozhodně nenudí a v dnešním zápase je oporou hostí.
03:00 Tatranští dnes nastoupili s obrovskou chutí a zakousávají se do Vítkovic.
00:50 Nushart se ocitl sám před hostující brankou sám, nedokázal doklepnout přihrávku od Komárka.
00:13 První střelu dnešního utkání vyslal na Luptáka domácí Komárek. Lupták chytá bez nejmenších obtíží.
00:00 Dobré odpoledne dámy a pánové vítám Vás u online přenosu ze zápasu 22. kola G2 ligy juniorů mezi týmy Tatran Omlux Střešovice a 1. SC WOOW Vítkovice.