• 60 59:59
    5:7
    Tomáš FIALA

FbC 98 Chomutov - FBC ČPP Software Ostrava 5:7
branky: 6. Marek Chocholoušek, 10. Ondřej Šarša, 17. Jan Krajník, 20. Marek Chocholoušek, 60. Tomáš Fiala - 5. Jan Křiva, 23. Tomáš Řezáč, 32. Patrik Ožana, 39. Filip Kocur, 44. Václav Šimčík, 53. Václav Šimčík, 56. Václav Šimčík; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Karel Šantora 21 - Milan Baran 20, Jan Mazánek 19; po třetinách: 4:1, 0:3, 1:3
59:59 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:7
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #23 Marek Chocholoušek (5:7)
59:43 Tvrdý souboj v rohu hřiště.
58:41 Domácí hrají v šesti.
58:00 Poslední 2 minuty tohoto utkání.
57:34 Chomutov se stále snaží, ale času zbývá opravdu málo.
55:41 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #23 Tomáš Řezáč (4:7)
52:35 Timeout FbC 98 Chomutov
52:35 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #40 Patrik Ožana (4:6)
52:31 Skvělý zákrok Šantrory.
51:28 Povedená střela Ondřeje Šarši.
47:09 Závar před ostravskou brankou. Fiala, Drtina, ale ani Chocholoušek nedokázali překonat brankáře hostů.
46:25 Domácí v plném počtu.
44:25 Šarša to nyní přehnal na brankovišti a je vyloučen na 2 minuty.
43:45 Chomutov se teď bude snažit vyrovnat a už se o to pokouší dvěma povedenými střelami.
43:29 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #66 Richard Foltinek (4:5)
39:59 Střely po druhé třetině: D-28 a H-19
39:05 Nyní domácí zahrozili před hostující brankou a už měli ruce nad hlavou, ale rozhodčí rozpažil a branku neuznal.
38:23 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #70 Filip Kocur, asistoval #34 Marek Klečka (4:4)
38:23 Hosté se dočkali necelé 2 minuty před koncem 2.třetiny a vyrovnávají na 4:4.
36:00 Hosté teď vůbec nevěděli jak rozehrát a drželi balón za svou brankou.
32:59 Chocholoušek uklidnil hru a domácí střídají.
31:45 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #40 Patrik Ožana, asistoval #66 Richard Foltinek (4:3)
31:05 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Jan Mazánek družstva FBC ČPP Software Ostrava
29:59 Domácí borec Šarša zastavil přihrávku do prázdné brány.
25:33 Hosté mají dost šancí, ale domácí zkušeně odolávají.
23:48 Domácí v plném počtu.
22:04 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #23 Tomáš Řezáč, asistoval #40 Patrik Ožana (4:2)
22:04 Hosté se dočkali snížení při přesilové hře 5 na 3. Stav utkání 4:2.
21:50 Chomutovští se brání ve třech.
21:48 Trestné střílení družstva FBC ČPP Software Ostrava neproměnil #23 Tomáš Řezáč.
19:06 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #23 Marek Chocholoušek, asistoval #44 Ondřej Kopp (4:1)
19:06 A Chomutov vede už 4:1 zásluhou mladíka Marka Chocholouška!
17:33 Závar před Šantorou, ale Šarša pomohl svému gólmanovi a balon odpálil pryč od branky.
16:42 GÓL FbC 98 Chomutov! 3:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #20 Jan Krajník bez asistence (3:1)
16:42 Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Krajník proběhl podél mantinelu a zakončil do pravého růžku branky. Stav utkání 3:1.
10:47 Povedená střela domácích, konkrétně Ondřej Šarša.
09:22 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #23 Marek Chocholoušek (2:1)
09:22 Domácí jdou do vedení. Chocholoušek vybojoval balón na útočné polovině a přihrál před bránu volnému Šaršovi, který krásně zakončil. Stav utkání 2:1.
05:03 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #23 Marek Chocholoušek bez asistence (1:1)
05:03 Marek Chocholoušek proběhl hřištěm a sám zakončil. Stav utkání 1:1.
04:09 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #80 Jan Křiva, asistoval #66 Richard Foltinek (0:1)
04:09 Hosté kombinovali na polovině domácích při přesilové hře a povedenou střelou se dostávají do vedení 0:1.
03:05 Během 10 vteřin domácí vystřelili na branku dvě nebezpečné střely.
02:00 Další povedená střela domácích.
00:27 Hezká střela domácího borce.