60
  • 60 59:14
    Benešov

Snipers Třebíč - SK Florbal Benešov 7:8
branky: 11. Daniel Halm, 15. Jakub Sedláček, 33. Jakub Sedláček, 50. Jakub Sedláček, 51. Pavel Gellner, 55. Martin Mühlfait, 58. Tomáš Vlček - 8. Patrik Velcl, 11. Ondřej Benačan, 31. Daniel Škoula, 35. Patrik Velcl, 41. Miloš Vojtíšek, 43. Daniel Škoula, 53. Jindřich Slunéčko, 59. Miloš Vojtíšek; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 16 - Vojtěch Krátký 18, Marek Paleček 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:4
60:00 Trenér domácích, Michal Pazderník, se k zápasu vyjádřil takto: Povinnost nám svázala ruce a nemůže se nám stávat, že po vstřelené brance obdržíme vzápětí další. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Trenér hostů, Miloš Vojtíšek, se k zápasu vyjádřil takto: Soupeři děkujeme za hru, pěkná, rychlá, výborné florbalové momenty z obou stran.
59:29 Snipeři se snaží ještě vymyslet rychlou akci na vyrovnání skóre.
59:14 Timeout SK Florbal Benešov
59:14 Další střela Horáka, minula.
58:53 Domácí hrají v 6, Horák střílí zezadu a trefuje golmana do ramene.
58:32 Timeout Snipers Třebíč
58:31 GÓL SK Florbal Benešov! 7:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #26 David Lukáš (7:8)
58:22 Hosté zakládají rychlý protiútok.
57:43 V hale panuje hustá atmosféra, něco málo přes dvě minuty do konce zápasu a skóre je vyrovnáno.
57:30 GÓL Snipers Třebíč! 7:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #91 Tomáš Vlček, asistoval #63 Filip Horák (7:7)
56:52 Molák byl faulován v rohu, ale hra pokračuje.
54:56 GÓL Snipers Třebíč! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #24 Martin Mühlfait, asistoval #91 Tomáš Vlček (6:7)
54:52 Obrovská šance domácích!
53:36 Molák střílí, ale přestřeluje a míč končí daleko za bránou.
52:38 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #61 Jindřich Slunéčko, asistoval #78 Ondřej Benačan (5:7)
51:02 Zápas začíná nabírat na napínavosti, výkon obou týmů je nyní stoprocentní.
50:13 GÓL Snipers Třebíč! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #2 Pavel Gellner, asistoval #63 Filip Horák (5:6)
49:45 GÓL Snipers Třebíč! 4:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #6 Jakub Sedláček, asistoval #49 Jan Sobotka (4:6)
48:59 Benešov se dostává do útočné pozice.
47:58 Obě strany hrají nyní vyrovnaně.
47:02 Nebezpečná akce hostů, ti ale bránu minuli.
45:44 Střela Krejčího z půlky trefila mantinel.
44:32 Domácí se snaží vytvořit gólovou akci, ale zatím se jim nepoštěstilo, teď střela Sedláčka.
42:22 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Daniel Škoula, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (3:6)
41:56 Dvojitá dorážka domácích, míč v síti neskončil.
41:01 Krejčí si příliš vyjel a míček ho přeletěl.
40:46 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #78 Ondřej Benačan (3:5)
40:33 Domácí v plném počtu.
38:48 Domácí mají nyní velkou šanci na srovnání skóre a presují Benešov o sto šest.
37:12 Velká šance Sedláčka ztroskotala na jeho patách, když se mi pod ně zamotal dobře nahraný míček.
35:52 Krejčí chtěl po mantinelu vysunout míč dopředu, ale ten končí za hrazením.
34:25 Velcl zvýšil svou střelou vedení hostů.
34:24 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #69 Patrik Velcl, asistoval #24 Daniel Škoula (3:4)
33:51 Trojan v rohu fauloval.
33:03 Sobotka zpoza brány nahrál uvolněnému Sedláčkovi, ten zakončil do brány.
32:59 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
31:32 Domácí v plné síle se opět vrhají do útoku.
30:39 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Daniel Škoula bez asistence (2:3)
30:39 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Paleček družstva SK Florbal Benešov
29:12 Poměrně velký faul na Sedláčka, rozhodčí ovšem uznal, že to nejspíše na 2 minuty není.
28:42 Benačan střílí na Krejčího, ten však střelu vychytal.
28:07 Nyní hráč hostů vystřelil, Horák ale střelu svojí hokejkou zastavil.
27:57 I po dvou minutách trestu Moláka se ještě hosté neprobojovali ke gólové šanci.
26:56 Poměrně neobjasněný 5-ti minutový trest dává hostům hodně prostoru, ti však zatím šance nevyužili.
24:50 Trojan nahrává Horákovi, ten ovšem bránu mine.
23:41 Kotačka nahrává před bránu, hosté však míč zastavují a vyhazují pryč.
22:45 Teď šance hostů, ale Krejčí si místo v bráně pohlídal.
22:30 Hra zatím bez větších šancí na gól.
21:13 Horák střílí z otočky, trefil tyč.
18:49 Kotačka atakován u mantinelu, za dvě minuty to ale nebylo.
17:45 Molák nahrál suverénně před bránu, Gelner ovšem na míč nedosáhl.
16:32 Hosté se dostávají před bránu, ale akci nevytvořili.
15:00 Po krásné akci Krejčího a Sedláčka je vyrovnáno.
14:47 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #6 Jakub Sedláček, asistoval #97 Adam Krejčí (2:2)
13:48 Benešov rozehrává před bránou domácích, ti však jejich akci přerušili.
13:08 Šance hostů, míč však končí v Sobotkovi.
12:15 Krejčí odkryl bránu, Molák ale přebral míč a eliminoval nebezpečí.
11:43 Mühlfait dostal míč přímo před golmana, ten však vyjel a nedal mu šanci.
10:57 Halm uviděl volný míček a celým tělem se vrhl do dorážky, která končí v bráně.
10:56 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #91 Tomáš Vlček (1:2)
10:37 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #78 Ondřej Benačan, asistoval #77 Josef Jon (0:2)
10:30 Hosté jsou v plném počtu.
09:59 Zbývá ještě 30 vteřin hry 4 na 4.
09:22 Horákova střela končí v jednom z hostujících hráčů.
08:23 Domácí si drží míč před bránou hostů.
07:11 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #69 Patrik Velcl, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:1)
07:11 Krejčí už nedosáhl a míč mu přeskočil nohu.
07:00 Horák vystřelil, ale míč do brány nezapadl, Benešov zakládá protiútok.
06:24 Hosté se posouvají dopředu, domácí však přebírají míč a vrhají se dopředu.
04:50 Velcl se snažil vytočit, ke střele se ovšem po zásahu obránců nedostal.
03:40 Jon vysílá pomalou střelu na bránu, kterou si Krejčí s přehledem zpracoval.
02:36 Donutil vystřelil z půlky, bránu netrefil.
02:12 Benešov vytváří na domácí nátlak v jejich rohu.
01:22 Sedláček vystřelil, Krátký si ale bránu pokryl.
00:57 Molák se dravě vrhl pro míč před bránou hostů, utekl mu ale do rohu.