59
  • 59 58:33
    BILLY BOY Mladá Boleslav

FBC Liberec - BILLY BOY Mladá Boleslav 9:7
branky: 3. Adam Erler, 9. Jakub Uher, 9. Tomáš Jágr, 17. Adam Erler, 18. Jiří Strobach, 19. Jan Bitman, 27. David Tampier, 33. Sebastián Galbavý, 51. Pavel Němeček - 2. Ladislav Láska, 13. Petr Hofman, 25. Vojtěch Hrůza, 42. Robert Kotrlec, 49. Robert Kotrlec, 53. Petr Hofman, 54. Jan Hála; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Adam Slabý 29 - Jakub Výtisk 9, Daniel Körber 20; po třetinách: 6:2, 2:1, 1:4
59:59 Komentář trenéra FBC Liberec Jana Krále: Proč vyhrát v klidu, když to může být drama až do konce. Naší nedůraznou hrou ve 3.třetině jsme soupeře pustili téměř na kontakt a báli se o výsledek do sirény. Děkuji soupeři za utkání a divákům za skvělou kulisu.
59:59 Komentář trenéra BILLY BOY Mladá Boleslav Petra Trpánka: Soupeřovi k výhře stačilo zahrát dobře 1.třetinu. Na naší hře ve 3.třetině můžeme stavět do dalších bojů. Děkuji klukům, že to ani v siutuaci, kdy jsme prohrávali o pět gólů, nezabalili a hráli až do konce. Gratuluji soupeřovi k výhře.
59:59 Střely na branky: H 14, D 19.
59:40 Výhoz Tampiera se skoro stal desátým gólem.
58:40 Boleslav hraje powerplay.
58:33 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
55:41 Timeout FBC Liberec
54:31 Uher zrychlil tempo a vystřelil z otočky na Korbera, od kterého se střela odrazila na clonícího Erlera - ten ovšem už podruhé svou střelu moc zvedl. O pár vteřin se totéž stalo Brožkovi.
53:12 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 9:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #33 Jan Hála, asistoval #89 Vojtěch Hrůza (9:7)
53:12 Střelou z poloviny zvyšuje skóre hostů Hála na 7:9.
52:14 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 9:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #65 Petr Hofman, asistoval #49 Jakub Bína (9:6)
50:31 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Pavel Němeček bez asistence (9:5)
50:31 Němeček poslal maličkou žabičku těsně nad koleno Korbera.
48:26 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #2 Robert Kotrlec, asistoval #33 Jan Hála (8:5)
47:48 Bitman byl volný před brankou hostů, nahrávka se ale odrazila od gólmana do rohu.
46:54 Hála trefuje břevno.
45:49 Tampier zkusil vystřelit. Lehký taktéž.
42:32 Salbý odráží střelu Nonna.
41:00 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #2 Robert Kotrlec, asistoval #47 Vilém Nonn (8:4)
39:59 Střely na branky: H 6, D 10.
39:45 Výhoz LadisLOVE byl příliš daleký a Uher ho nestihl doběhnout.
39:00 Hofman velice agresivní.
37:00 Rušno před brankou domácích.
34:51 Boleslav nevyužila své přesilové hry.
34:15 Šterba zkusil vystřelit na Slabého, před kterým stál clonící hráč Calta - ten ale jeho střelu tečoval.
32:26 GÓL FBC Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #91 Tomáš Brožek (8:3)
32:26 Tohle se Brožkovi ovšem povedlo. Nahrávka ze standartky na Galbavého - střela z první.
32:21 Na co má Brožek ramena, když je neumí použít..
29:56 Láska zkusil vteřinu před koncem přesilové hry vystřelit, banek se odrazil od hokejky boleslavksého obránce a míček chytil Korber.
29:15 Strobach zkusil vystřelit, střela šla kousek od branky na mantinel.
26:47 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 David Tampier, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (7:3)
26:47 Rondoš si ze své půlky pokryl míček a nahrál na připraveného neobsazeného Tampiera, který svou střelou do levého dolního rohu překvapil Korbera.
24:51 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #89 Vojtěch Hrůza, asistoval #51 Petr Machač (6:3)
24:51 Adam Slabý trochu podcenil situaci, když po jednoduché střele Lehkého pouze odrazil míček nohou a nechytil ho do ruky.
23:30 Rozhodčí opět neuznal gól po písknutí, nyní ale Boleslavi.
22:28 Daniel Štěrba se pokusil vystřelit na Slabého, od toho se to odrazilo.
19:59 Střely na branky: H 7, D 18.
19:30 Výborná akce Němečka, Bitmana a Erlera, škoda že Bitman nevyužil šance.
18:08 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Daniel Körber družstva BILLY BOY Mladá Boleslav
18:07 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Jan Bitman, asistoval #89 Pavel Němeček (6:2)
17:40 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jiří Strobach, asistoval #44 Tomáš Jágr (5:2)
16:30 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Adam Erler bez asistence (4:2)
16:00 Strobach zkusil střelu od mantinelu a hned po odrazu balónku zkusil štěstí Tampier.
12:46 Po Štěpánové akci se Petr Hofman s Radkem Caltou ujali míčku a po své akci vstřelili gól do dolního pravého rohu branky.
12:45 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #65 Petr Hofman, asistoval #52 Radek Calta (3:2)
12:27 Jaroslav Štěpán nyní zblokoval střelu na branku, vydal se rychlostí blesku do útoku a zkusil vystřelit.
10:40 Tomáš Jágr se podruhé netrefil do míčku před Výtiskovou bránou. Boleslav začala vytvářet v útoku větší tlak.
08:54 Rychlá akce dvakrát za sebou! Skvělé zákroky, vyrovnanou hru Přeměnil Liberec ve svůj prospěch.
08:53 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #44 Tomáš Jágr, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (3:1)
08:35 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #91 Tomáš Brožek (2:1)
07:33 Rozhodčí neuznal Liberci druhý gól, byl prý po písknutí.
06:30 Začátek zápasu je velmi vyrovnaný, hráči si mezi sebou přihrávají přesné přihrávky.
02:57 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Adam Erler, asistoval #89 Pavel Němeček (1:1)
01:27 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:1
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Ladislav Láska (0:1)