8:4
    Jiří STROBACH
    ()

FBC ČPP Software Ostrava - FBC Liberec 8:4
branky: 3. Marek Lípový, 8. Dan Kašovský, 9. Richard Foltinek, 29. Daniel Šešulka, 37. Petr Trulík, 52. Richard Foltinek, 56. Jan Křiva, 56. Tomáš Řezáč - 45. Jakub Uher, 45. Lukáš Böhm, 45. Pavel Němeček, 58. Jiří Strobach; rozhodčí: Radim Waliczko - Lukáš Svrček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Mazánek 13 - Adam Slabý 13; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Svačinky : Myslím si, že jsme byli lepší celý zápas, ale po odchodu pěti hráčů, jež jeli na zápas mužů, se naši mladí podělali a soupeř toho využil. Dali rychlé tři góly a zápas jsme si zbytečně zdramatizovali. Kdyby soupeř hrál disciplinovaněji, tak zápas mohl být vyrovnanější. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Krále : Soupeř byl po dvě třetiny jasně lepší, hladovější po balonu a zaslouženě vedl. Náš zlepšený výkon ve třetí třetině již na výsledek neměl takový efekt. Gratuluji soupeři ke třem bodům
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali za FBC Liberec Pavel Němeček a za FBC Ostrava Richard Foltinek
60:00 Střely celkem 21 - 17
60:00 Střely ve třetí třetině v poměru 6 - 8
58:24 Mazánek se vytáhl proti pokusu Erlera, stojícího u tyčky
57:28 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jiří Strobach z trestného střílení (8:4)
57:28 Strobach jel nájezd za faul Svačinky...směroval si brankáře doprava a pak udělal kličku doleva, kde bylo volno
55:45 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #23 Tomáš Řezáč bez asistence (8:3)
55:45 Za bránou se dva prali o míček, nakonec vypadl před bránu, kde stál osamocený Řezáč a nemýlil se
55:11 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #80 Jan Křiva, asistoval #29 Patrik Cirkl (7:3)
54:33 Mazánek předvedl pěkný zásah proti střele Němečka
51:35 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #66 Richard Foltinek, asistoval #33 Igor Macháček (6:3)
51:35 Foltinek navyšuje vedení střelou po zemi
51:03 Timeout FBC Liberec
49:24 Střelu Foltinka Slabý chytá sevřením noh
48:06 Uher posílal zadovku, kterou však zachytil Řezáč
44:46 Timeout FBC ČPP Software Ostrava
44:46 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Pavel Němeček, asistoval #77 Ladislav Láska (5:3)
44:46 45. minuta zápasu by se dala nazvat černou minutkou pro Ostravu. Trenér Koutný pustil 6 hráčů do sprchy, aby mohli odjet na mužský extraligový zápas s Chodovem a čisté konto se zbortilo jako domeček z karet
44:27 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #40 Lukáš Böhm, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (5:2)
44:09 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #89 Pavel Němeček (5:1)
44:09 Tak jsem to zakřikla, Uher si objel bránu a freestylem dává k tyči
43:48 Foltinek se dostal kličkou přes Lásku, ale střílel mimo
43:04 Tampier poslal tvrdou střelu na Mazánka, ale ten vyráží a zatím se mu daří držet čisté konto
42:00 Domácím dnes vychází spíše oslabení než přesilovky
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 6 - 4
39:43 Za přesilovku se nic výjimečného nestalo, ale po jejím konci si Vítovec přihrávkou o mantinel udělal ze dvou liberečáků dobrý den
36:27 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #68 Petr Trulík bez asistence (5:0)
36:27 Trulík to zkusil ze střední vzdálenosti od mantinelu a míček propadl
34:18 Utkání v hale sleduje 68 diváků
32:23 Tampier dostal křižnou přihrávku a zkoušel střelu z otočky, mířila však o dost mimo, než by asi chtěl
31:35 Liberec si proti první lajně Ostravy neví rady, tentokrát veškeré snahy eliminoval Šešulka
30:00 Běžecký souboj Ožany a Jágra na mantinelu vyhrál sice severočech, ale s faulem, rozehrávka Ostravy z rohu
29:28 Svačinka naskočil do hra a hned se dostal za bránou soupeře k míči, nahrává žabku před bránu, kde to zkouší Foltinek z voleje, míček je za mantinelem
28:09 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #21 Daniel Šešulka, asistoval #70 Dan Kašovský (4:0)
28:09 První lajna Ostravy jen potvrzuje mé předešlé komentáře, mohli by spolu hrát i se zavázanýma očima, druhý gól ve vlastním oslabení dává Šešulka
25:59 Mazánek vykryl Němečka v bezprostřední blízkosti
23:30 Uher nahrával do skrumáže před bránou Mazánka, ale nikdo se míčku neujal
21:32 Ostravská první lajna zkrátka míček Liberci nedá a basta. Severočeši však poctivě brání a pomáhají Slabému tím, že zaklekávají do střel
20:00 Střely v první třetině v poměru 9 - 5
19:50 Ke konci třetiny ještě předvedl Trulík pěknou individuální akci
18:11 Ostrava drží už minutu míček, Liberci ho nedá a nedá, kluci si připravují střelecké pozice, Slabý se zatím drží
15:28 Řezáč si neporadil s míčkem v bezprostřední blízkosti Slabého
14:14 Opět ohrožení liberecké brány v ostravském oslabení. Šešulka za zápas naběhá snad tisíc mil, brání, útočí, teď vystřelil tvrdou střelu, kterou Slabý vyráží helmou
13:34 Mazánek v bráně vyzrál na střelu Uhra od mantinelu
11:40 Příhoda uklidňuje hru svého týmu a snaží se o perspektivní rozehrávku
11:08 Vítovcovu střelu zápěstím vyráží Slabý nohou
08:32 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #66 Richard Foltinek bez asistence (3:0)
08:32 Foltinek vystřelil z běhu v optimální úrovni nad nohu Slabého
07:20 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #70 Dan Kašovský, asistoval #77 Ondřej Vítovec (2:0)
07:20 Kašovský stál na vrcholu velkého brankoviště, na místě se otočil, udělal kličku a trefuje víko
06:50 Jágr zachytil finální přihrávku Šešulky na Kováče a sám se pokusil o atak Mazánka, střelu gólman první chytil, ale míček mu vypadl z rukou
05:10 Střela příklepem v podání Svačinky byla zblokována libereckou hokejkou mimo hřiště
04:41 Němeček střílel z dálky a dorážku na Mazánka ještě přidal Hiadlovský, gól to ale Liberci nepřineslo
02:56 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #26 Marek Lípový, asistoval #70 Dan Kašovský (1:0)
02:56 Po míčku za mantinelem se konala rozehrávka Ostravy z rohu a akce končila gólem ve vlastním oslabení
02:32 Rondoš na vrcholu liberecké přesilovky rozdával jen do stran, jelikož Ostrava dobře napadala. pak sám vystřelil za mantinel
00:35 Vítovcovi nevyšla souhra na mantinelu s Kováčem, když jim do přihrávky vběhl Němeček, Ostravané však vybojovali zpět a nahráli kříž na nabíhajícího Lipového z obrany, střela za mantinel