6:5
    Richard KRAUS
    (Mžyk)

Florbal Torpedo Havířov - FBC Liberec 6:5p
branky: 8. Vojtěch Mžyk, 9. Vojtěch Mžyk, 27. Jan Příhoda, 44. Dominik Mrowiec, 46. Dominik Mrowiec, 65. Richard Kraus - 16. Jiří Strobach, 30. Pavel Němeček, 36. Dominik Hiadlovský, 41. Adam Erler, 52. David Tampier; rozhodčí: Miroslav Tkáč - Radim Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 182; zásahy brankářů: Lukáš Nešťák 32 - Lukáš Strýček 20; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2, 1:0
65:00 Komentář k zápasu domácího trenéra Richarda Strnadela: 'Jako den a noc.. soupeřovi se dokoulelo do brány všechno na co šáhl. My jsme dneska neměli střelecké štěstí. Děkujeme divákům za podporu.'
65:00 Komentář k zápasu hostující trenérky Blanky Procházkové: 'Havířov hraje na špici tabulky, tudíž jsme za bod rádi. S výkonem kluků jsem spokojená.'
64:22 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #99 Vojtěch Mžyk (6:5)
63:38 Seidl se snažil dobře dorážet před bránou, jenže gólman si celou situaci pohlídal.
61:50 Vilím dobře vyzkoušet pozornost Stryčeka! Ten však bez problémů chytá!
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: Florbal Torpedo Havířov - 9, FBC Liberec - 9
58:57 Střela Bitmana letěla těsně vedle Nešťákovy brány.
56:41 Dokonalý zákrok Strýčeka proti střele Šimíka. Pochvalu si zaslouží i nahrávka Delonga.
55:22 Opět nádherná střela Mžyka! Liberec měl opět trochu štěstí.
52:45 Velice sporný moment.. rozhodčí se ale rozhodli pro udělení dvou trestných minut.
51:48 Dobrá střela Mžyka končí na spojnici Stryčekovy brány! Liberec teď měl štěstí!
51:11 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 David Tampier, asistoval #8 Jiří Strobach (5:5)
51:11 Tampier krásnou střelou srovnává na 5:5!
50:35 Zápas střídá jedná nepřesná nahrávka za druhou..
46:59 Klozova střela letěla jen těsně mimo bránu Liberce!
45:51 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #73 Jan Šimík (5:4)
45:51 Mrowiec posouvá Havířov do vedení! Krásná střela mezi nohy Strýčeka!
43:32 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (4:4)
43:32 Mrowiec nekompromisně zakončil trestní střílení!
41:56 Havířov by se měl začít tlačit více do zakončení pokud pomýšlí v tomto utkání na nějaké body.
40:22 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Adam Erler, asistoval #8 Jiří Strobach (3:4)
40:22 Odraženou střelu od mantinelu dorazil Erler, Liberec se ujímá vedení.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině: Florbal Torpedo Havířov - 6, FBC Liberec - 15
38:35 Výborný zákrok ramenem předvedl Nešťák!
37:10 Torpedo Havířov si v zápase vůbec nevytváří šance. Takže z toho plyne, že ani nemůžou dávat branky.
35:37 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #96 Dominik Hiadlovský, asistoval #3 Adam Erler (3:3)
35:37 Trochu se štěstím se podařilo Hiadlovskému propasírovat míček až za záda Nešťáka.
34:11 Třaska se díval doleva a poslal míček doprava.. trochu si myslím, že kromě soupeřovy hlavy si zamotal trochu i tu svoji.
32:33 Z úst Šimíka se teď ozývají velice zajímavé slovíčka, přijde mi, jako by byla celá jeho lajna trochu nervózní.
31:52 Střela Vilíma trefila pouze clonícího hráče před bránou.
29:25 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Pavel Němeček, asistoval #16 Jan Havlín (3:2)
29:25 Ne příliš dobrý zákrok Nešťáka proti střele Nemečka končí míčkem v síti.
26:31 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:1
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jan Příhoda (3:1)
26:31 Nešťastná náhoda pro Liberec.. smolný vlastenec Příhody.
24:24 Delong si prostrkuje míček před bránu soupeře a ladnou střelou trefuje tyč.
22:53 Třaska teď Erléra doslova posadil na zadek, rozhodčí píská faul.
21:01 Pěgřimkova střela prověřila pozornost Strýčeka.
20:00 Střely na bránu v první třetině: Florbal Torpedo Havířov - 8, FBC Liberec - 12
18:49 Vilím krásně vybojoval míček čistým osobním soubojem za bránou.
17:56 Tampier netrefuje odkrytou bránu!
15:20 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jiří Strobach, asistoval #3 Adam Erler (2:1)
15:20 Strobach byl velice dobře postavený v před brankovém prostoru a střelou pod ruku překonává Nešťáka.
14:35 Oba týmy mají velký problém nahrát si přesně.
13:12 Zápas se odehrává ve velice vlažném tepnu, není ani nějak moc záživný pro diváky.
11:51 Vilím se pokoušel projít individuálně, ale narazil hned na druhého obránce z Liberce.
10:58 Krásný rychlostní souboj teď předvedli Mžyk se Strobachem.
08:26 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #21 Erik Šochman (2:0)
08:26 Dobré napadání Šochmana přineslo gól Havířova, opět střela nad nohu v podání Mžyka.
07:05 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #13 Richard Kraus (1:0)
07:05 Krásná střela Mžyka nad nohu bezmocného Strýčka.
05:21 Šimík teď ztratil míček na útočné polovině a Tampier ujížděl sám na bránu, jenže Šimík zapojil své turbo, protihráče dohnal a čistě mu míček odebral.
04:07 Kraus se dostal do výborné příležitosti na středu hřiště, jenže zamířil nad bránu Liberce.
03:38 Delong se snažil dorážet před bránou Strýčka, ale uklouzl a na míček nedosáhl.
02:39 Třaska vybídl krásnou nahrávkou Šochmana, který ale naštěstí pro Liberec promáchnul a netrefil balónek.
00:55 Havířov se usadil na polovině Liberce a drží soupeře pod velkým tlakem.
00:00 Krásné nedělní odpoledne. Zdravím Vás z MSH Slavie v Havířově, kde se utkají týmy z nejvyšší juniorské soutěže. Na domácí palubovce nastoupí Florbal Torpedo Havířov a soupeřem mu bude FBC Liberec.
00:00 FBC Liberec si do Havířova přivezl dva body z Brna, když porazil tamější Bulldogs 5:4 v prodloužení.
00:00 Torpedo Havířov včera zvládlo svůj domácí zápas na výbornou, když porazili Mladou Boleslav vysokým rozdílem 14:6.