7:9
    Petr HOFMAN
    ()

itelligence Bulldogs Brno - BILLY BOY Mladá Boleslav 7:9
branky: 21. David Hrazdira, 28. Ondřej Krejčí, 29. David Hrazdira, 34. Adam Konečný, 41. Lukáš Klaška, 51. Jan Grábl, 55. Dominik Krovický - 1. Jakub Bína, 6. Jakub Bína, 11. Petr Hofman, 19. Petr Hofman, 22. Daniel Štěrba, 27. Jakub Doutnáč, 31. Petr Hofman, 56. Daniel Štěrba, 60. Petr Hofman; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 3:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Veverka 2, Jiří Provazník 20 - Daniel Körber 18; po třetinách: 0:4, 4:3, 3:2
60:00 Ohlasy trenérů: domácí trenér David Kyzlink-Zápas jsme neprohráli v první třetině,kdy jsme nechytili tempo zápasu.Za poslední dvě třetiny jsme si minimálně bod zasloužili. Hostujícího trenéra Petra Panka-První třetina skvělý taktický výkon.Druhá třetina dětský florbal. Třetí třetinu jsme zbytečně zdramatizovali,ale zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: itelligence Bulldogs Brno-10,BILLY BOY Mladá Boleslav-12
59:56 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:9
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #65 Petr Hofman bez asistence (7:9)
59:56 O výsledku dnešního utkání je rozhodnuto.
59:30 Domácí bez brankáře.
58:10 Hra se teď hraje ve velmi vysokém tempu a to v důsledku toho,že se domácí snaží za každou cenu vyrovnat.
57:10 Buly u domácího brankáře.
56:10 Hrazdíra to zkusil z poloviny hřiště,hostující brankář je však ve střehu.
55:14 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:8
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #35 Daniel Štěrba, asistoval #89 Vojtěch Hrůza (7:8)
55:14 Hosté však opět skórují a zvyšují na 7:8.
54:17 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #19 Dominik Krovický, asistoval #66 Adam Konečný (7:7)
54:17 Domácí se dočkali vyrovnání,když přesnou střelou zakončoval Dominik Krovický.
53:50 Krejčí těsně minul hostující bránu.
51:50 Domácí se ženou za vyrovnáním.
50:39 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
50:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #12 Jan Grábl, asistoval #66 Adam Konečný (6:7)
50:39 Po přesné přihrávce Adama Konečného zakončoval do prázdné brány Jan Grábl.
48:50 Hostující brankář musel být ošetřen poté,co dostal hokejkou přes prsty.
48:40 Domácí Nekuda rozehrává z poloviny hřiště.
47:20 Domácí teď trápí hosty a jsou všude o krok napřed.
46:40 Hosté opět ohrozili nebezpečnou střelou domácího brankáře Provazníka,který však míček za svá záda nepustil.
44:20 Hosté mají zatím velké potíže s domácí obranou.
43:15 Domácí zatím úspěšně brání početní výhodu hostí.
42:39 Hosté si zahrají přesilovou hru.
41:50 Domácí si vytvářejí tlak.Ostřelují hostující branku ze všech pozic.
40:50 Klaška přesnou střelou uklidil míček do hostující branky a snižuje na 5:7.
40:20 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #18 Lukáš Klaška, asistoval #66 Adam Konečný (5:7)
40:20 Domácí vstupují do třetí třetiny v početní výhodě,ale zatím se jim moc nedaří usadit se v útočném pásmu.
40:01 Buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: itelligence Bulldogs Brno-11, BILLY BOY Mladá Boleslav-12
39:56 Přesilovka však zůstane prozatím ve druhé třetině nevyužita.
39:24 Domácí si na závěr třetiny zahrají přesilovou hru.
37:30 Vražedné tempo, s jakým oba týmy nastoupily do druhé třetiny polevilo a hosté kombinují u svojí brány.
36:20 Domácí teď nepouštějí hosty na svoji polovinu hřiště.
33:56 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #31 David Hrazdira (4:7)
33:56 Rychlá výměna míčku mezi Hrazdirou a Konečným,který přesně zakončuje a snižuje na 4:7.
33:40 Hrazdíra rozehrává z rohu u domácí branky.
32:40 Hosté rozehrávají z poloviny hřiště.
31:50 Domácí se snaží dostat míček k hostující brance,zatím bez úspěchu.
30:45 Hosté opět berou hru do svých rukou a nepouštějí domácí k míčku.
30:20 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #65 Petr Hofman, asistoval #35 Daniel Štěrba (3:7)
29:41 Jan Němeček vyloučen za blokování hole.
28:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #19 Dominik Krovický (3:6)
27:41 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #43 Ondřej Krejčí, asistoval #66 Adam Konečný (2:6)
27:41 Domácím využívají přesilovou hru. Konečný našel před brankou Krejčího,který přesnou střelou zakončil.
26:09 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #45 Jakub Doutnáč bez asistence (1:6)
26:06 Hosté skórují i v oslabení,když se do brejku dostal hostující Jakub Doutnáč.
25:40 Domácí nepouštějí hosty do větších šancí.
24:45 Buly v rohu u domácího brankaře.
24:30 Domácí si utvořili tlak.
23:40 Hosté uklidňují hru za brankou.
22:30 Domácí Jan Němeček dostal míček přes celé hřiště a z otočky nastřelil hostujícího golmana.
21:10 Máme tu dva rychlé góly hned na úvod třetiny.Po jedné brance na obou stranách.Hra se rychle přelévá ze strany na stranu.
21:02 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:5
20:14 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #31 David Hrazdira, asistoval #66 Adam Konečný (1:4)
20:14 Domácí se v šatně probudili a do druhé třetiny vstoupili rychlým gólem.
20:00 Střely na branku v první třetině itelligence Bulldogs Brno-4, BILLY BOY Mladá Boleslav-6
18:29 Timeout itelligence Bulldogs Brno
18:29 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #65 Petr Hofman, asistoval #75 Marcel Lehký (0:4)
18:29 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Jiří Provazník družstva itelligence Bulldogs Brno
18:29 Domácí vystřídali brankáře.
18:29 Hosté aktivně ostřelují domácí bránu.Což se jim vyplácí a zvyšují na 0:4.
16:20 Po chybné rozehrávce Jana Lysoně, byli hosté opět v obrovské šanci.
14:59 Hrazdíra střílí z první, míček však posílá vysoko nad branku.
14:10 Dnes se hraje v opravdu vysokém tempu.
12:30 Domácí teď ve velké šanci,když míček ze vzduchu netrefil před odkrytou bránou Krejčí.
11:30 Domácí obrana má teď plné ruce práce,hosté jsou dnes velice aktivní.
10:29 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:3
10:29 Hostující Petr Hofman zvyšuje na 3:0 pro hosty.Domácí by se už měli probudit.
09:20 Veverka si připsal další velmi pěkný zákrok, když jej nebezpečnou střelou ohrozil hostující Valíček.
07:15 Hosté jsou velice agresivní a napadají domácí z každé pozice.
06:01 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #12 Jan Grábl.
06:01 Trestné střílení bohužel neproměnil Jan Grábl, po té,co byl faulován vysokou holí od hostujícího hráče.
05:55 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #49 Jakub Bína, asistoval #65 Petr Hofman (0:2)
04:30 Hosté si opět vytvářejí menší tlak.
03:45 Domácí uklidňují hru a kombinují u své branky.
03:12 Hosté působí domácím velké problémy.Mají hru pevně pod kontrolou a nepouštějí domácí do větších šancí.
02:30 Domácí se snaží vyrovnat,ale hosté jsou proti a obrací hru směrem k domácí bráně.
00:40 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:1
00:40 Vypadalo to,že domácí mají míček pevně pod kontrolou,ale hostující Hofman se zmocnil míčku,rychlou přihrávkou našel u branky Bínu a ten přesně zakončil.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání G2 ligy juniorů.Utkání začíná ve 14:00.