9:4
    Tomáš FIALA
    (Pacher)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC 98 Chomutov 9:4
branky: 16. Radek Mandík, 18. Jan Severa, 27. Radek Mandík, 32. Ondřej Sluka, 33. Petr Tůma, 38. Jan Severa, 41. Radek Mandík, 51. Jakub Křivanec, 56. Michal Kolář - 11. Pavel Drtina, 26. Ondřej Bejček, 57. Ondřej Sluka, 57. Tomáš Fiala; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Cimbálek 21 - Karel Šantora 22; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:2
59:59 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: za tým hostů hráč číslo 21 Fiala Tomáš a za domácí číslo 14 Jan Severa Komentáře trenérů: Hosté: Děkujeme soupeři za zápas, dnes vyhrál lepší tým. Domácí:až na několik drobných chyb jsme odehráli slušný zápas, děkujeme soupeři za utkání.
56:53 GÓL FbC 98 Chomutov! 9:4
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #21 Tomáš Fiala, asistoval #36 Lukáš Pacher (9:4)
56:53 Hosté přidávají další branku
56:39 GÓL FbC 98 Chomutov! 9:3
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #25 Ondřej Sluka (9:3)
56:39 nepozornost naší obrany a Ondra Sluka si připisuje branku do vlastní sítě
55:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #11 Filip Musil (9:2)
54:41 krásná hra Tomáše Fialy nejprve střela pak hned zpět do obrané pozice
53:47 Chomutovský Chocholoušek teď dělovkou prověřil Cimbálka
52:42 výborně Cimbálek proti střele Chomutovského Trávníčka
51:48 Kuba Křivanec zachycuje míček a vysílá další střelu na branku hostí, střela míří mimo
50:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Jakub Křivanec, asistoval #25 Ondřej Sluka (8:2)
50:00 Domácí také rozjíždí svou další akci a rychlost hráčů se vyplácí
49:01 čerstvé síly na plochu, Chomutov rozjel pěknou kombinaci, míček těsně míjí bránu domácích
46:35 tempo nám trochu upadá, Chomutovští, kteří první dvě třetiny napadal v celé pětici, teď napadají ve dvou a další sledují z půle co se bude dít
45:34 Chomutov odebírá míček domácím a řítí se do další akce
44:31 skákavou střelu posílá na Cimbálka Tomáš Fiala, Cimbálek nakonec míček krotí a posílá svůj tým do další akce
43:14 rozehrávka Bohemians, před bránou Chomutova, střela je odražena ven z hřiště
42:47 další snaha hostí, ale střela postrádala patřičnou razanci, takže Cimbálek neměl moc práce
40:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Radek Mandík, asistoval #14 Jan Severa (7:2)
40:37 než jsme se stačili rozkoukat máme tu další změnu skóre
37:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #14 Jan Severa, asistoval #63 Petr Tůma (6:2)
37:52 Protiútok zelenobílých u míčku dnes skvěle hrající Honza Severa a máme tu šestou branku Bohemians
37:32 tvrdá střela Tomáše Fialy, Cimbálek je na místě
34:40 rychlá akce hostů, míček ale míří mimo hřiště
32:45 Dva rychlé góly domácích, ale hosté dál bojují o každý míček
32:01 Timeout FbC 98 Chomutov
32:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Radek Mandík (5:2)
31:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #25 Ondřej Sluka, asistoval #27 Michal Kolář (4:2)
31:36 další akce Bohemians a tentokrát obrana domácích selhává a domácí navyšují své skóre
30:27 Chomutov teď v pěkné akci, obrana domácích míček ke svému gólmanovi nepustili.
30:02 i obrana Chomutova teď předvedla pěknou práci
28:16 sledujeme zatím opravdu moc hezké utkání, hra je dynamická, akce střídá akci, zákeřné fauly nejsou vidět
26:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
26:40 domácí se nenechávají zastrašit a své vedení si berou zpět
25:31 tlak přebírají hosté a využívají svou přesilovku ke srovnání stavu
25:30 GÓL FbC 98 Chomutov! 2:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #21 Tomáš Fiala (2:2)
24:30 perfektně teď zahrál Adam Sova jeho střela míří, ale nad bránu soupeře
23:25 rozehrávají hosté, ale akci jim překazil Milan Sklenář
22:03 u míčku domácí, hezká kombinace, ale střela Tůmy končí za mantinelem
20:55 první střelu této třetiny, Cimbálek s přehledem chytá
17:45 dalekonosná střela Honzy Severy po přesné příhře Milana Sklenáře posílá domácí do vedení
17:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #14 Jan Severa, asistoval #21 Milan Sklenář (2:1)
17:24 hraje se opravdu ve vysokém tempu za strany na stranu, nikdo se opravdu nenudí
15:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
15:27 oba týmy hrají v pěti do útoku se hrnou domácí Radek Mandík přijímá přihrávku od Honzy Severy napřahuje se a góóól stav je srovnaný
14:47 tým domácích v plném počtu
13:58 Bohemians tlačí, ale gólman Šantora je zatím opravdu pozorný a rychlí
13:03 síly na ploše se srovnají i Chomutovští budou hrát ve čtyřech
12:00 odpískána vysoká hůl hostí a oba týmy střídají
10:37 GÓL FbC 98 Chomutov! 0:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #61 Pavel Drtina, asistoval #21 Tomáš Fiala (0:1)
10:37 protiútok Chomutova a jejich pěkná kombinace končí první brankou v dnešním zápase
10:09 zatím to vypadá, že kotník Martina Koubka bude jen podvrtnutý.
09:10 výborný zásah gólmana Cimbálka, na druhé straně domácí přestřelují
08:35 Martin Koubek odveden k ošetření, hra pokračuje
08:04 srážka na polovině domácích Martin Koubek zůstává ležet s bolestí na ploše
07:46 oba týmy se střídají ve střelách na bránu, ale gólmani jsou zatím oba ve formě
06:02 ve velké šanci dvojice domácích Tůma - Mandík, ale střela Radka Mandíka bránu minula
04:38 Hosté v plném počtu, stav stále nezměněn beze změn
03:48 Chomutovští se pokusili o únik, ale David Bezpalec zabojoval a čistě míček soupeři odebral
02:04 v rohu u brány Bohemians hráč Chomutova Šulc podráží Koubka a jde si na 2minutky odpočinout
01:08 střelu Ondřeje Sluky zachycuje Trávníček, ale o míček ihned přichází
00:40 zatím se stále hraje na straně hostí
00:01 úvodní bule vhozena a jdeme nato
00:00 Dobrý večer vítáme Vás u zápasu juniorské G2 ligy, v dnešním 15 kole se utkají hráči FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a hráči FbC 98 Chomutov. Zápas začne za 10 minut