4:5
    Adam ERLER
    ()

itelligence Bulldogs Brno - FBC Liberec 4:5p
branky: 17. Dominik Krovický, 37. Lukáš Jalový, 50. Dominik Krovický, 53. Adam Konečný - 16. Jiří Strobach, 22. Vojtěch Rondoš, 26. David Tampier, 59. Lukáš Böhm, 65. Adam Erler; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Veverka 19 - Lukáš Strýček 22; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:1
65:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: Liberec si plným právem zasloužil dva body když prokázal větší touhu po vítězství, zápas se hrál ve vysokém tempu a nasazení. Soupeř trestal naše chyby. Vyjádření trenéra hostů Procházkové: Kluci plnili to co jim bylo řečeno na začátku utkání, dobré dva body. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
65:00 Máme za sebou vyrovnané utkání ve kterém se štěstí obrátilo na hráče Liberce. Poměr střel: Bulldogs - 1 Liberec - 3 Poměr střely celkem: Bulldogs - 26 Liberec - 24
64:09 Nešťastná teč končí dnešní utkání.
64:08 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Adam Erler bez asistence (4:5)
62:13 Nebezpečná střela Jalového výhru nepřinesla,
60:49 Nebezpečnou dorážku Jágra Veverka kryje.
60:00 Poměr střel: Bulldogs - 6 Liberec - 8
60:00 Ani hodina hry neurčila vítěze tohoto vyrovnaného utkání a tím pádem následuje 5 minutové prodloužení.
58:20 A Liberci hra v šesti vychází. Po nahrávce z rohu se prosazuje Bohm.
58:19 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #40 Lukáš Böhm, asistoval #3 Adam Erler (4:4)
57:34 Liberec to zkouší v šesti lidech.
57:33 Timeout FBC Liberec
54:50 Hostující Strobach prošel sám celé hřiště, obešel také Veverku ale míč poslal mimo.
53:50 Sám před Strýčkem se ocitl Voltner ale jeho backhendová střela míří nad.
52:58 Krásná individuální akce od Jalového který poslal ještě lepší nahrávku na osamoceného Konečného který prostřelil Strýčka nekompromisním způsobem.
52:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #9 Lukáš Jalový (4:3)
51:32 Domácí jako by chytli druhou vlnu a snaží se urvat vítězství na svou stranu.
49:51 Dlouhý pas stihl Krovický rychleji než brankář Strýček a nádherným způsobem jej pak překonal.
49:50 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #19 Dominik Krovický, asistoval #66 Adam Konečný (3:3)
46:42 Strýček předvádí další sadu jistých zákroků.
44:00 Hra obou týmů se od začátku zápasu nezměnila.
40:01 Začala nám poslední třetina a domácí pokračují v přesilové hře.
40:00 Máme za sebou druhou třetinu dnešního vyrovnaného utkání. Poměr střel: Bulldogs - 6 Liberec - 6
39:40 Hrazdíra prvně trefil tyč a jeho následná střela jen těsně minula bránu.
39:08 Liberečtí vedou už i na vyloučení 2:3 kdy Uher tvrdě narazil do Lysoňě.
37:40 Gregor nabídl hostujícímu Boemovi pěknou šanci ale ten ji nezužitkoval.
36:33 Domácí se přitahují k Liberci na vzdálenost jedné branky, když po kombinaci snižuje Jalový.
36:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #9 Lukáš Jalový, asistoval #12 Jan Grábl (2:3)
36:08 Dnešnímu utkání přihlíží 50 diváků. Děkujeme.
35:50 Oba týmy prověřují brankáře ovšem neúspěšně.
32:25 Nebezpečný výpad Klašky končí pouze na zadním mantinelu.
30:56 Hra Brna se mírně zlepšila ale stejně je pro ně dost těžké dobýt Libereckou bránu.
26:29 Hra Brna je teď plná nepřesností a zbytečných strát balónků ve středním pásmu.
25:19 Tampier doslova dokopal míček za Veverku a tak Liberec vede už 1:3
25:18 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 David Tampier, asistoval #40 Lukáš Böhm (1:3)
22:42 Grábl trefuje prsty Strýčka který se k teči nepřiznal tak míček rozehrává Liberec.
21:18 Brankář Veverka se nedomluvil s Gregorem a míč do brány pohodlně uklízí Rondoš.
21:17 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Vojtěch Rondoš, asistoval #40 Lukáš Böhm (1:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro sebe získává opět Grábl.
20:00 Máme za sebou první třetinu kdy je hra vyrovnaná a oba týmy se střídají jak ve hře na balónku tak ve střelách. Poměr střel: Bulldogs - 13 Liberec - 9
19:20 Domácí zasypávají Strýčka jedovatými střelami ale buď jdou mimo bránu nebo přímo do něj.
18:01 Přesilovku si vyzkouší i domácí Bulldogs. Skvělý samostatný průnik Voltnera zastavil až Uher zablokováním jeho hokejky.
16:55 A máme tu opět vyrovnané skóre téměř totožná nahrávka jako v podání liberce akorát při hře 5 na 5.
16:54 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
15:35 Erler našel přes šířku hřiště Strobacha a ten už věděl co má dělat s odkrytou bránou.
15:34 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jiří Strobach, asistoval #3 Adam Erler (0:1)
14:34 Liberec dostává výhodu druhé přesilovky.
13:30 Hodně nebezpečná akce po ose Adámek-Klaška-Voltner kdy první jmenovaný poslal skvělou přihrávku přes celou šířku hřiště ale Klaška trefil pouze Strýčka a Voltner se z dorážky neprosadil.
12:00 Hra je vyrovnaná na obě strany a žádný z týmů nemá převahu.
08:12 Domácí jsou v plném počtu.
07:38 Hostující Tampier teď dvakrát za sebou prověřil Veverku.
06:13 Uvidíme první přesilovku dnešního dne v podání Liberce.
03:15 Zákrok ze soudku ojedinělích si připsal liberecký brankář Stýček kdy vytáhl Gráblovi prázdnou bránu.
02:40 Nejprve domácí Krovický probudil libereckého brankáře střelou do masky a z následného protiútoku ale gól nepadl.
02:10 Běhá se nahoru dolů ale zatím jsme neviděli žádnou rozvážnější rozehrávku.
00:01 Utkání právě začalo a pro domácí Bulldogs vyhrál úvodní buly Jan Grábl.
00:00 Dobrý den vítám Vás při utkání G2 ligy juniorů kde se proti sobě postaví momentálně 7. tým tabulky domácí Itelligence Bulldogs Brno proti svým pronásledovatelům z 8. místa FBC Liberec. Utkání začne zhruba za 20 minut.