11:8
    Dan KAŠOVSKÝ
    (Šelmeci)

FBC ČPP Software Ostrava - AC Sparta Praha Florbal 11:8
branky: 2. Ondřej Vítovec, 4. Radim Šelmeci, 14. Petr Trulík, 17. Patrik Ožana, 18. Juraj Kováč, 38. Richard Foltinek, 45. Juraj Kováč, 45. Petr Trulík, 48. Jan Křiva, 60. Radim Šelmeci, 60. Dan Kašovský - 3. Ondřej Špalek, 12. Jaromír Sedmík, 32. Ondřej Špalek, 40. Oliver-James Thompson, 42. Oliver-James Thompson, 52. Martin Halama, 54. David Hendrich, 58. Jakub Nachtmann; rozhodčí: Ondřej Jűngling - Michal Ďopan; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Milan Baran 17 - Filip Černý 11, Václav Zavadil 21; po třetinách: 5:2, 1:2, 5:4
60:00 Komentář trenéra domácího týmu: 'Děkujeme soupeři.' Komentář trenéra hostujícího týmu: 'Dneska jsme sehráli lepší zápas než včera, nasazení jsme udrželi první dvě třetiny. Momenty ze začátku a konce 3. třetiny snižují náš výkon. Soupeř byl efektivnější v koncovce a zasouženě vyhrál.'
60:00 Nejlepší hráč domácího celku: Šelmeci Nejlepší hráč hostujícího celku: Thompson
60:00 Střely ve 3. třetině: 20 - 8
59:56 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 11:8
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #70 Dan Kašovský, asistoval #94 Radim Šelmeci (11:8)
59:49 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 10:8
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #94 Radim Šelmeci, asistoval #26 Marek Lípový (10:8)
59:27 Jeníček sám před Baranem přestřeluje
58:16 Hosté zvyšují tlak a snaží se dorovnat skóre
57:34 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 9:8
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #71 Jakub Nachtmann, asistoval #52 Oliver-James Thompson (9:8)
55:46 Ožana sám před gólmanem, ale jeho střela letí vedle
53:37 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 9:7
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #33 David Hendrich, asistoval #96 Ondřej Špalek (9:7)
52:43 Hostům se nepodařilo potrestat hybu v domácí obraně
51:55 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 9:6
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #20 Martin Halama, asistoval #81 Lukáš Jeníček (9:6)
50:56 Hosté nevyužili přesilovou hru 5 na 3
50:13 Timeout AC Sparta Praha Florbal
47:52 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 9:5
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #80 Jan Křiva, asistoval #23 Tomáš Řezáč (9:5)
46:12 Dnešní utkání sleduje 43 diváků
45:45 Kováč vstílíl míček do brány, ale byla mu zapísknuta vysoká hůl
44:47 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #68 Petr Trulík, asistoval #80 Jan Křiva (8:5)
44:20 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #36 Juraj Kováč, asistoval #70 Dan Kašovský (7:5)
44:02 Hendrich sám před bránou nezpracoval vysoký míček
43:36 Baran chytá střelu hostí ze standartní situace
41:49 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 6:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #52 Oliver-James Thompson, asistoval #33 David Hendrich (6:5)
41:21 Řezáčovu střelu kryje gólman maskou
41:04 Z úvodu třetiny jsme viděli šance na obou stranách
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: 13 - 6
39:48 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 6:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #52 Oliver-James Thompson, asistoval #34 Jan Petrmichl (6:4)
39:23 Baran zachraňuje svůj tým hezkým zákrokem
39:03 Vítovec zkouší vstřelit před koncem druhé třetiny ještě jeden gól, ale jeho střela není přesná
37:54 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #66 Richard Foltinek, asistoval #30 Bedřich Kopka (6:3)
37:02 Fanoušci domácícho týmu povzbuzující svůj tým ke vstřelení dalšího gólu
36:56 Trulíkův brejk chytá Zavadil nohama
35:31 Více šancí vidíme z hokejek domácích hráčů
34:51 Šelmeciho individuální akce končí mimo tyče brány
33:37 Domácí velice aktivně napadají hostijící tým, ale hostům se podařilo přesunout hru na stranu soupeře
32:06 Hosté po gólu dostali větší chuť hrát a ohrožují domácí bránu povedou střelou, která končí nad
31:04 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #96 Ondřej Špalek, asistoval #33 David Hendrich (5:3)
30:23 Ožanovu hezkou střelu kryje pozorný Zavadil
29:02 Ani domácí nevyužívají svou přesilovou hru, jejich střely jsou nepřesné
28:03 Šelmeci střílí vysoko nad
27:02 Hosté si i přes oslabení vytvořili slibnou šanci
25:24 Domácí obrana několikrát po sobě zabránila hostům vstřelení gólu
24:17 Hosté se snaží o opuštění svého obranného pásma, ale nedaří se jim to přes tlak domácích
22:23 Střely domácích končí nad bránou hostujícího gólmana
21:02 První šanci jsme viděli z hokejek domácích
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: 10 - 11
17:59 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 5:2
17:59 Střídání brankáře. Nový brankář #79 Václav Zavadil družstva AC Sparta Praha Florbal
16:25 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #40 Patrik Ožana, asistoval #68 Petr Trulík (4:2)
15:53 Domácí uzavřeli hostující tým na jejich půlce, ale míček se jim do branky vstřelit nepodařilo
13:40 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 3:2
13:02 Obrana hostí zachraňuje před téměř jasným gólem
11:34 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #61 Jaromír Sedmík, asistoval #2 Jakub-Josef Malhocký (2:2)
09:42 Hostům se nepodařilo využít svou dnešní první přesiovou hru a dorovnat tak skóre
09:01 Do šancí se dostávájí nejenom hosté, ale i domácí si vytvořili několik gólových přležitostí
07:03 Kašovský v brejku trefuje připraveného Černého
06:00 Sedmík netrefuje bránu hezkou střelou z obrany
04:27 Řezáč v pěkném obranném zákroku překazil akcí hostí
03:18 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #94 Radim Šelmeci, asistoval #70 Dan Kašovský (2:1)
03:02 Baran nohama vyráží střelu hostí
02:25 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:1
02:15 Kapitán hostů po chybě v domácí obraně ohrozil Barana
01:03 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #94 Radim Šelmeci (1:0)
00:32 V úvodu zápasu mají míček na svých hokejkách domácí
00:00 Line - up hosté: Černý - Kálazy - Halama - Zeman - Jeníček - Petrmichl
00:00 Line - up domácí: Baran - Vítovec - Lipový - Šelmeci - Kašovský - Kováč