• 59 58:49
    5:4
    (Viktořík)

FBC Start98 - 1. FBK Rožnov p/R 5:4
branky: 6. Matěj Štyler, 14. Petr Stejskal, 14. Matěj Štyler, 18. Filip Altman, 38. Michal Pražák - 3. Petr Krhut, 27. Petr Krhut, 53. Pavel Barabáš, 59. Pavel Barabáš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 13 - Marek Obšivač 16; po třetinách: 4:1, 1:1, 0:2
60:00 Nejlepší hráči utkání: START Tomáš Cmíral - ROŽNOV Krhut Petr
60:00 Komentář trenéra hostů Macury: Je škoda, že v první třetině domácí hráli už v Kunraticích, kdežto my jsme byli ještě herně před Humpolcem. Mrzí mě, že soupeř vstřelil branky přesně ze situací, na které jsem před zápasem upozorňovali. Každopádně jim přeji úspěšně zvládnuté play down.
60:00 Komentář trenéra domácích Košárka: 3 body, které znamenají zvednutí sebevědomí do bojů v play down, bohužel od druhé třetiny nás soupeř výrazně přehrával, nicméně díky bojovnému výkonu jsme vyhráli. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu na Moravu.
60:00 Střely celkem: START 21 - ROŽNOV 17
60:00 Střely ve třetí třetině: START 3 - ROŽNOV 3
59:51 Rožnov se ještě před koncem snaží vyvinout tlak, ale ani s šesti hráči se jim gól nedaří vstřelit.
58:49 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #76 Josef Viktořík (5:4)
58:32 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:32 Hosté to zkoušejí v šesti.
57:43 Domácí tým překonává přesilovku a hraje v plném počtu.
56:24 Domácí statečně brání přesilovku, hosté svými střelami Start ale dosti ohrožují.
52:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #17 Petr Krhut (5:3)
52:46 Ke vstřelení gólu stačily hostům pouze 3 vteřiny v přesilovce.
50:53 Domácí gólman Cmíral byl zalehnut hostujícím hráčem. Vypadalo to ošklivě, ale gólman je v pořádku.
50:15 Na obou stranách vidíme šance, bohužel se je nedaří proměnit.
47:46 Petr Stejskal nedokázal využít brejku domácích a míček ztratil ihned po vstupu na soupeřovu polovinu.
45:35 Golman Obšivač předvedl neskutečný zákrok po přízemní střele domácího hráče.
43:35 Týmy na sebe vzájemně tlačí, Start ale více střílí na bránu.
40:48 Start neváhá a ihned po zahájení vzbuzuje nátlak.
40:00 Střely ve druhé třetině: START 7 - ROŽNOV 8
39:49 Ještě před koncem třetiny hosté dvakrát nebezpečně střílí, v obou případech jde ale střela těsně mimo bránu.
37:54 Štyler prokličkoval mezi několika hráči a našel volného Altmana, ale tomu přihrávka nesedla a balónek skončil za mantinelem.
37:13 GÓL FBC Start98! 5:2
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #10 Jiří Vašíček (5:2)
37:13 Po nahození z půlky doťukává Michal Pražák gól do soupeřovy brány.
34:22 Po nátlaku před bránou domácích se hra znovu vrací na polovinu hostů.
30:47 Ve druhé třetině je Rožnov jasně aktivnější, trenér je musel v šatně asi značně nakopnout.
29:58 Eduard Piňos v nátlaku střílí z půlky, jeho střela je ale u brankoviště vyražena.
26:03 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #24 Jan Doležel (4:2)
25:22 Josef Viktořík z týmu hostů nebezpečně ohrozil střelou bránu domácích. Golman ji ale zachytil.
23:55 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
21:08 Rožnov dělá nemalý rozruch před brankou domacích, ti ale zdatně brání.
20:00 Střely v první třetině: START 11 - ROŽNOV 6
17:24 GÓL FBC Start98! 4:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #27 Filip Altman, asistoval #19 Matěj Štyler (4:1)
13:49 GÓL FBC Start98! 3:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #19 Matěj Štyler, asistoval #27 Filip Altman (3:1)
13:45 GÓL FBC Start98! 2:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #81 Petr Stejskal, asistoval #3 Michal Pražák (2:1)
13:45 Petr Stejskal využívá přesilovky a posouvá domácí do vedení.
09:02 Domácí statně odolávají oslabení.
05:09 GÓL FBC Start98! 1:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #19 Matěj Štyler, asistoval #32 Michael Mareš (1:1)
05:09 Stav střel i počet branek je stejný, družstva se doslova přetahují o držení balonku.
02:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #76 Josef Viktořík (0:1)
01:29 A o první střelu se pokusil Jiří Kropáček, bohužel pro Start minul bránu.