1:8
    Milan BÍNA
    (Charouzek)

Paskov Saurians - Spartak Pelhřimov 1:8
branky: 7. Ondřej Chalupa - 11. Luděk Charouzek, 16. Petr Poduška, 16. Petr Poduška, 36. Petr Poduška, 37. Jan Kučera, 39. Jan Knězů, 40. Martin Kos, 57. Milan Bína; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 17 - Zbyněk Venkrbec 19; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:1
59:59 Střely na bránu: první třetina: 4:8, druhá třetina: 7:8, třetí třetina: 9:9
59:59 V dnešním zápase jsme viděli vše, hodně faulů, hodně golů, hattrick, zlomené hokejky i zničení povrchu paskovské nafukovačky. Jen výhru domácího týmu jsme neviděli ani nepamatujeme, snad se situace změní.
59:59 Slova trenéra Volka: V první třetině jsme dostali dva goly v oslabení po našich zbytečných faulech. Ve druhé třetině jsme dostali další čtyři a bylo vymalováno. Hráči by si měli uvědomit, že pokud nebudeme plnit pokyny, které si řekneme v šatně, tak můžeme hrát na hřišti před barákem.
59:59 Slova Martina Kosa: Chtěl bych pochválit spoluhráče za bojovný výkon. Děkujeme soupeři.
59:59 Střely na branku: Paskov : 20, Pelhřimov: 25.
59:49 Kdyby Kozlík trošku jinak natočil čepel, byl by tam. Byl by tam druhý gol Paskova. Nenatočil a Ještěři tak prohráli vysoko 1:8.
56:30 Až sedmnáctá minuta přinesla první gol. Opět asistoval Charouzek, navrhujeme cenu Asistent roku!
56:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #7 Luděk Charouzek (1:8)
55:20 Mikeska si hraje na chobotnici a navzdory tomu, že má jen 4 končetiny, pokrývá všechno
54:19 A trestná lavice zůstane zahřátá i nadále. Kožušníka plynule střídá Růžička.
53:14 A hráči domácích začínají hrát více do těla, nejdříve napadá menší Bohm, potom vytáhlý Bonczek.
52:11 Ofenzivní snahy dnes pozorujeme u obránce Parmy.
51:22 Chalupa včas na správném místě nejspíše zabraňuje Pelhřimovu v navýšení skore.
51:00 Kozlík se snaží udržet míček na hokejkách žlutozelených. Nedaří se
49:13 Tělo na tělo, hokejka na hokejku. Kusy plastu létají vzduchem.
47:39 A největší domácí hrombijec KOžušník se vzteká a snaží se tým namotivovat. Těžko vyhecovat hluché, že. Parma se pokouší o útok, nemá ale podporu spoluhráčů.
46:00 Spartak si domácí tým vyloženě vychutnává, a to včetně vlastního oslabení.
45:04 Hra v početní výhodě evidentně není jednou z nejsilnějších stránek Paskova.
43:00 Čtyřminutová přesilová hra Ještěrů, snad přinese aspoň nějaké kosmetické upravení stavu.
42:28 Konečně se domácí odhodlali k nátlaku, drtí Spartak, zatím však bez výsledku
40:33 První minuta přináší spoustu šancí Ještěrů. Jednou z největších vyslal Šrámek, když označkoval tyčku pelhřimovské brány.
39:59 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #3 Martin Kos bez asistence (1:7)
39:59 Poslední sekunda druhé třetiny přináší kupodivu další úpravu skore. Kos získal na středu míček a blafákem do backhandu poslal Mikesku na párek. S hořčicí. A možná i s kečupem.
38:16 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #3 Martin Kos (1:6)
38:16 Nedáš, dostaneš. Spartak navyšuje náskok a domácím rychle a jistě ujíždí vlak.
38:01 Šance se přelévají z jedné strany hřiště na druhou. Kožušník střelou o něco málo pomalejší než světlo však stav neupravuje.
36:04 Timeout Paskov Saurians
36:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Jan Kučera, asistoval #7 Luděk Charouzek (1:5)
36:04 Sázím sklízím, Paskov si zřejmě i dnes připíše solidní golové manko.
35:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #7 Luděk Charouzek (1:4)
35:49 A Poduška dnes předvádí formu jako ze snu a zkompletoval hattrick, na hrací ploše přistávájí čepice. Dlouhá a rychlá střela tak mění skore.
34:52 Opět přesilovka hostů, ti dnes již ukázali, že v početní výhodě hrát umí. Podaří se Saurians udržet stav?
33:41 Nyní se hra přesunula za paskovskou bránu a Mikeska si div hlavu nevykroutí, domácí nedokáží přerušit šňůru Spartaku
30:47 A paskovský kapitán s grácií posílá střelu po zemi na Šrámka, směr však vystihl jeden Pelhřimovan a nebýt jeho zásahu, mohl to být gol jako z učebnice.
30:20 Začátek paskovské přesilovky opět vcelku nejistý.
29:34 Mikaska s jistotou chytá míček, v druhé třetině zatím Pelhřimovští moc akcí nepředvedli.
28:01 Fučík zprava nahrává na Kučeru, naštěstí přestřeluje.
26:43 Kalous v krásné šanci, kdy si položil Venkrebce, v rozhodující chvíli však střela nemířila tím správným směrem.
24:58 Škoda ne zcela zorientovaného Bohma, který mohl vykouzlit na tvářích Paskovských úsměv pramenící z vstřelení branky.
24:14 Růžička zastavuje Charouzka, který se již dvakrát ukázal jako dost nebezpečný hráč.
22:54 Chalupa na Bonczeka, divoce, do běhu, vlající vlasy, míček rozrážející vzduch, avšak tuto přihrávku překazil hráč hostí a tak tato první šance domácích ve druhé třetiny zůstala neproměněna.
22:45 Do branky spadl Kos a natloukl si nos.
21:20 I do druhé třetiny vstupuje Pelhřimov za mohutného povzbuzování svých dvou fanoušků. Tohle je lekce fandění pro domácí příznivce!
20:59 A Chalupa zůstal zcela osamocen při bránění čtyřnásobné přesily. Kde se naši Paskovští zapomněli?
19:59 První třetina přinesla celkem čtyři goly a čtyři vyloučení, rozhodně to tedy není nuda. Nicméně hře chybí živelnost především u paskovských hráčů, kterým by gol přinesl jistě větší klid na duši.
19:22 Skrumáž před golmanem hostů křesá naději na snížení skore. Z tohoto hraní si s křemeny však ohýnek nevzplanul.
18:38 Vypadalo to na krásnou akci, rozběhlý Kozlík za zády nahrává na Kožušníka, který míček posunuje na Chalupu, ten však jeho záměr nepodchytil.
17:15 Kalous zkouší pozornost Venkrbce, ten je však mužem na svém místě a střelu s jistotou chytá
15:41 A skore se rychle mění. Charouzek s Poduškou si evidentně vyhovují a toto dynamické duo navyšuje vedení hostů.
15:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
15:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
15:00 Křižná přihrávka Charouzka na Podušku, který nekompromisně trefuje prázdnou bránu. Nezodpovědnost se nevyplácí a Paskov prohrává 1:2.
13:55 Kozlík vymýšlí akci v rohu, kterou mu následně Švrkala kazí.
12:30 Holada opakuje to, co zkoušel Kožušník, a stejně jako on míjí horní růžek brány a jeho střela tak pouze načechrala vlasy hráčů na hřišti.
10:30 Hosté trestají a stav je vyrovnán na 1:1
10:28 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Luděk Charouzek, asistoval #3 Martin Kos (1:1)
10:08 Tričky točky, uvidíme, co Paskov vymyslí. Parma trošku podbírá pelhřimovské hráče, který se kácí k zemi. Mikeska projevuje hrubost a Kožušník si jde odsedět trest za něj.
07:56 A nyní v početní převaze Pelhřimov. Avšak to Kožušníkovi vůbec nebrání, aby pronikl do útočné třetiny a zcela bez bázně a hany prohání hrácě Pelhřimova.
06:57 GÓL Paskov Saurians! 1:0
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #6 Ondřej Chalupa, asistoval #5 Pavel Růžička (1:0)
06:57 A domácí se probouzejí a střílí branku! Calupa vystřeluje z dálky a míček proplachtil vzduchem jako střela z M9.
06:00 Začátek paskovské přesilovku vůbec nepůsobí jako přesilovka. Naopak, šance si vytváří spíše Pelhřimov. Nezaspali naši žlutozelení trošku?
04:55 Bonczek svou duchapřítomností zachraňuje jednu z šancí hostí.
03:00 Souboj za pelhřimovskou bránou, Paskovští tlačí a vyvíjí tlak, snad tempo udrží déle než úvodní tři minuty.
02:11 První střela Kožušníka těsně proplachtila kolem levého horního rohu.
01:50 A fanoušci hostí se projevují velmi hlasitě, Paskovští by si měli vzít příklad.
00:55 Mikeska se zahřívá, chytá jednoduchou střelu.
00:02 A již úvodní buly naznačuje, že toto bude litý souboj. Hráči hokejkami šermují jako diví.
00:00 Vítáme vás u dnešního onlajnu ze zápasu Paskova proti Spartaku Pelhřimov ve vyprodané iglů aréně.