6:1
    David MARHAN
    (Vnuk)

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - Florbal Ústí 6:1
branky: 5. Jan Merlíček, 11. Štěpán Motejzík, 14. Dominik Jansa, 22. Štěpán Motejzík, 50. Jakub Jirsa, 51. David Marhan - 41. Jiří Horák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 222; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 35 - Milan Stránský 26; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:1
60:00 Trenér hostů Syryčanský k zápasu dodává: Dnes jsem měl radši zůstat doma, a luštit křížovky od Dáni. Podali jsme nejhorší výkon sezony, už od rozcvičky. S takovýmto přístupem kolem playoff jen projdeme. Gratuluji soupeři Trenér domácích Stožický: Stále nám nejdou utkání v týdnu, od druhé třetiny to byla holomajzna a několikrát jsme jen o fous unikli zranění. Děkujeme soupeři, že se zápas mohl přeložit na dnešek
60:00 střely 13:17 v třetí třetině, celkově 32:36
60:00 Nejlepším hráčem hostí Horák, za domácí čapajev Ponomarev
58:51 Hosté buď dohrají ve 4 a nebo budou muset skousnout sedmý kus, konečně se rozhodčí odvážil vylučovat
58:07 konečně se bude vylučovat, lípa v šesti
57:19 Přímo před očima sudích Tržil dohrává Mlejnka po odpískání., píšťalky jsou němé
56:40 Bezouška znovu zkouší štěstí a znovu jen do hrudi brankáře hostí
54:50 Bezouška tváří v tvář proti Stránskému zklamal
50:53 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #4 Radovan Vnuk (6:1)
50:53 'Rákos' Vnuk předložil bezprecedentní nabídku Marhanovi, ten nepohrdá a s díky se zapisuje mezi střelce
49:44 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #37 Dominik Jansa (5:1)
49:44 Jirsa je bůh!!! Přes několik hráčů a faulů vytáhl balonek z rohu až na střed a střelou nad nohu Stránského navyšuje vedení
49:17 Filipec dohrává po odpískání zavrženíhodným způsobem, rozhodčí řeší vše pouze domluvou
48:50 Ponomarev v diskusi s rozhodčím ohledně výkladu pravidel
48:10 Nejprve Karel udělal z několika hostů statisty, následující šanci však Merlíček svou příležitost promarnil
46:10 Tak bohužel, tentokrát neměla přesilovka potřebnou šťávu
44:10 Hrubost se trestá.. zvládnou domácí využít i třetí přesilovku?
43:20 Hostující fans šetří svoje hlasivky a místo skandování používají vuvuzely, jejich zvuk se nese celým zápasem a je otřesný
41:30 Nebezpečná st. situace domácích, bohužel těsně mimo
40:45 Brom orazítkoval tyč. Že by přeci hosté nakonec něco ještě předvedli
40:17 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #13 David Stummer (4:1)
40:17 Kapitán hostí od mantinelu pověsil do sítě Ponomareva
40:01 Ještě 35 vteřin si posedí domácí veterán Motejzík
40:00 13:17, poměr střel v třetí části. Celkově 32:36.
40:00 4:12 poměr střel v druhé části
39:20 2 na 1 v oslabení Jirsa řešil individuálně, bohužel Stránskému příliš nezatopil
38:35 Zbytečný faul Motejzíka, rozhodčí je přísný a uděluje 2 minuty za svoje oblíbené sekání
36:40 Tichý se pomalu osměluje, první z jeho útočných výpadů byl ale zblokován
35:50 Podrabský prověřil Stránského, ten vytlačil nad
33:59 Přihraj a běž, na tomto principu hraje česká lípa, ani jeden hráč nestojí
32:40 Teď Ústí několikrát vystřelilo, ale žádná ze střel neměla gólové parametry
31:08 Nikolič prověřil Ponomareva, ten je připravený
28:43 Hraje se podle stále stejného scénáře, i když Ústí trochu pookřálo, stále to ani zdaleka nestačí
24:41 222 diváků dorazilo ve čtvrteční večer na masakr Ústí, ten sleduje i početný dav Ústečanů na výjezdu
23:06 Utkání začíná být nuda, Ústí nevypadá, že by bylo schopno zápas nějak zásadně zdramatizovat
21:01 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík bez asistence (4:0)
21:01 Mazák Motejzík nachytal hosty a hlavně brankáře na švestkách a skoruje střelou přímo ze standartní situace
20:30 hned v úvodu 3 na 2 v podání domácích, Mlejnek zvolil sobecky střelu , ta se mu navíc ještě svezla
20:01 Druhá třetina začala, Slaný po zákroku Stummera už pouze v teplákové soupravě
20:00 15:7 toť jest poměr střel po první části
19:18 Nebe a dudy , tak by se dali porovnat přesilovky domácích s početní výhodou Ústí, žádný závar před Ponomarevem jsme neviděli
18:30 Jirsa alias Negr si udělal z hřiště slalomovou dráhu, jeho show skončila smolně až na Stránského ruce
17:15 V porovnání s některými zákroky Ústí byl Mlejnkův zákrok slabé kafe, přesto 2 minuty
14:51 Rozhodčí už musí upomínat hosty za jejich tvrdou a hlavně nedovolenou hru, možná si trochu pletou sport, možná je doma krmí syrovým masem, nevím
13:41 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #4 Radovan Vnuk (3:0)
13:41 Navrátilec Jansa se ocitl zcela sám na polovině soupeře, zavěsil sice až na druhý pokus, i tak ale potrestal fatální zaváhání hostující obrany
12:01 Při každém kontaktu Stummera s balonem diváci bučí, ani se nedivím
10:02 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #29 Jan Merlíček (2:0)
10:02 Zatímco Slaný leží ještě za mantinelem, mstí ho jeho dlouholetý kamarád a florbalový souputník krásnou střelou
09:14 Stummer asi nepochopil o čem je sport, to co teď předvedl u mantinelu v souboji se Slaným, by se mělo trestat kriminálem
08:56 Zajímavá standartka Lípy, bohužel vyšuměla do prázdna
06:27 Slaného tahák jen zasvištěl kolem svatyně hostí
05:22 Lípa drží balonek výrazně častěji na svých holích, Ústí zatím nepředvedlo nic než svoji obranu
04:24 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #29 Jan Merlíček, asistoval #23 Milan Tichý (1:0)
04:24 Merlíček alias Merlin si povyjel od mantinelu a forhandový výjezd našel cíl
04:05 Ani Slaný nebyl úspěšný
03:10 Vnuk zahodil nabídku do velkého brankoviště
02:50 Česká Lípa roztáčí svůj kolotoč
02:03 Ústí bude hrát ve 4, Lípa teď v šesti
01:45 Jirsa poprvé prověřil golmana hostí , ten vytáhl pomocí své hlavy nad
00:38 Bečvář (Ústí) naštěstí nezpracoval nabídku jít do brejku
00:01 První buly pro domácí
00:00 Týmy už nastupují , utkání brzy začne, cca za 3 minuty