60
  • 60 59:44
    Bivoj

SK Bivoj Litvínov - FBŠ Hattrick Brno 7:6
branky: 11. Filip Skořepa, 11. Michal Plomer, 13. Filip Skořepa, 14. Petr Řeháček, 48. Jaroslav Kropáček, 56. Marek Mandelbaum, 57. Michal Skuhrovec - 13. Dominik Eichner, 18. Roman Houbal, 25. Filip Hrabal, 29. Martin Houšť, 50. Roman Houbal, 53. David Hauser; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Hruška 15 - Pavel Kotula 20; po třetinách: 4:2, 0:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra FBŠ Hattrick Brno Pavla Zahradníčka: Zápas jsme si prohráli sami.
60:00 Komentář trenéra SK Bivoj Litvínov Daniela Huliče: Dneska vyhrál horší tým. Ale i to se někdy stává. Nám pomohli fanoušci.
60:00 Střely celkem: Litvínov - 27, Brno - 21.
60:00 Nejlepší hráč utkání: Hertl na straně Litvínova a Houšť na straně Brna.
59:53 Poslední šance Brna.
59:44 Timeout SK Bivoj Litvínov
59:28 Litvínov rozehrává v rohu na půlce hostů.
58:51 Timeout FBŠ Hattrick Brno
58:42 Brno se snaží s výsledkem ještě něco udělat.
56:49 GÓL SK Bivoj Litvínov! 7:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #93 Michal Skuhrovec bez asistence (7:6)
56:49 Šanci dva na jednoho vyřešil Skuhrovec střelou po zemi a trefil se.
56:23 Litvínovu teď málem utekl Hrabal. Hráči tvrdě bojují o každý míček.
55:08 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #30 Ondřej Hertl (6:6)
55:08 Litvínov srovnává! Mandelbaum si vyjel před bránou a jednoduše vystřelil.
54:31 Brno sbírá standardku jednu za druhou a zůstává na půlce domácích.
53:57 Rozhodčí jsou nekompromisní a varují jednoho hráče Litvínova.
53:23 A Litvínov má nyní co dohánět. Nyní se protiútok Litvínova moc nepovedl a hosté sbírají míček a šetří čas.
52:08 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #3 David Hauser, asistoval #10 Martin Houšť (5:6)
52:08 Hauser si po stadardce naběhl do volného prostoru a trefuje střelou po zemi gól!
50:52 Krásný zákrok hostujícího gólmana po střele Hocelíka.
49:58 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #12 Roman Houbal, asistoval #10 Martin Houšť (5:5)
49:58 Houšť posunul míček na Houbala a ten střelou golfem trefuje růžek.
49:41 Šance před bránou Brna. Marek na poslední chvílí odstřeluje míček pryč.
48:41 Hulič trefuje Kotulu do helmy.
48:12 Chládek narazil protihráče na mantinel a sebral mu míček. Poté se snažil vystřelit z otočky a střela se mu nepovedla.
47:19 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #25 Viktor Hocelík (5:4)
47:19 Kropáček z důrazu před bránou skóruje.
44:47 Brno po svém oslabení zatlačilo Litvínov na jejich půlce.
44:09 Brno kompletní.
43:20 Nyní už Litvínov zamkl Brno na jejich půlce.
42:35 Brno šetří čas za brankou domácích. Domácí se dostali k míčku až po 20 vteřinách.
42:01 Hocelík po nahrávce Huliče také netrefuje bránu.
41:32 Na druhé straně Habr netrefuje bránu.
41:07 Hertl ve slibné šanci přestřeluje bránu.
40:13 Začala nám poslední třetina a Houbal ihned stihl vystřelit na bránu. Hruška vyráží rukou.
40:00 Ve druhé třetině se lépe prosadilo Brno, snížilo gólový rozdíl a hra je vyrovnaná. Na střely v druhé třetině vyhrál Litvínov v poměru 11:4.
39:36 Nyní vidíme šance na obou stranách. Krejčí dorážel před brankou hostů. Gólman Kotula chytá!
38:15 Menší únik Brna. Tentokrát musel zasahovat na druhé straně Hruška.
37:43 Werner vyslal pěknou střelu na branku ze středu hřiště. Kotula tuto střelu vykryl nohou.
37:15 Standardka před bránou hostů. Hulič z této standardní situace trefuje pouze zeď před ním.
36:41 Skuhrovec dostal přihrávku pomalu do prázdné brány. Přihrávka však byla příliš rychlá a Skuhrovec jí nestihl dobře zpracovat. Míček se mu zamotal pod nohama a z šance není nic.
35:26 Utkání sleduje 70 diváků. Děkujeme.
35:15 Najednou v utkání vidíme více faulů než v první třetině.
34:24 Hulič se snažil z rozehrávky z rohu najít Skalitze před brankou hostů. Druhému zmíněnému však míček odskočil.
33:49 Řeháček trefuje gólmana Kotulu!
32:53 Hocelík přihrál na Kropáčka. míček odskakuje od hole ven ze hřiště. Chvilku poté pískána vysoká hůl domácích.
31:31 Ondráček vystihl přihrávku domácích a poté přeběhl celé hřiště. Zastavila ho až obrana domácích asi metr před brankou.
30:41 Hosté pomalu rozehrávají a připravují si další akci.
28:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Houšť, asistoval #41 Jakub Marek (4:4)
28:28 Houšť se trefuje z větší vzdálenosti pod břevno. Hra je nyní srovnána.
27:49 Hrabal se snažil vybojovat míček a napadl domácí až skoro za jejich brankou, nakonec však fauloval a hrajou domácí.
26:50 Litvínov vystihl rozehrávku Brna. Domácí ale vzápětí přestřelují a hrát může znovu Brno.
25:22 Hraje se ze strany na stranu. Habr teď čekal volný před brankou domácích. Letící pass však minul a míček končí za bránou domácích.
24:04 Brno začíná pomalu dotahovat a dostává se na rozdíl pouhého gólu.
24:03 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #97 Filip Hrabal, asistoval #98 Jan Kolajta (4:3)
23:45 Omlouváme se za technické potíže. Během 4 minut se dostal do šance Daniel Hulič, kterého vychytal gólman hostů.
20:00 První třetina nám utekla velmi rychle. Z šesti gólu Litvínov trefil 4 a Brno 2. Brno naopak nepatrně přestřílelo Litvínov 11:10.
18:14 Krejčí teď doslova skočil a pokusil se střelou z voleje překvapit gólmana Kotulu.
17:10 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #12 Roman Houbal, asistoval #97 Filip Hrabal (4:2)
16:42 Domácí si přihrávají na jeden dotek na půlce hostů.
16:15 Hauser se pěkně uvolnil a přihrál na Habra. Druhému jmenovanému se střela moc nepovedla a letí daleko vedle.
15:22 Litvínov napadá Brno při rozehrávce a málem z toho těží.
14:32 S góly se nám v první třetině přetrhl pytel. Litvínov dnes působí velmi jistě.
13:51 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #30 Ondřej Hertl (4:1)
13:51 Hertl přihrál na volného Řeháčka přímo před brankou hostů a ten skóruje.
12:53 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #93 Dominik Eichner, asistoval #98 Jan Kolajta (3:1)
12:53 Eichner se vytočil za půlkou a poslal střelu která skončila za zády Hrušky.
12:15 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #60 Filip Skořepa, asistoval #30 Ondřej Hertl (3:0)
12:15 Litvínov po rychlém protiútoku zvyšuje na 3:0.
11:45 Litvínov teď zůstal trochu déle na polovině hostů. O míček nakonec přišel Werner. Macálka poté zůstal po střetu ležet na zemi a hra bude pokračoval vhazování na půlce.
10:42 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #46 Ondřej Krejčí (2:0)
10:42 Krejčí přihrál na střed kam si naběhl volný Plomer a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl!
10:18 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:0
10:18 Litvínov otevírá skóre.
09:31 Domácí rozehrávají ze své poloviny. Poté nahodili míček na brankáře Kotulu, který tento míček sbírá.
08:17 Končí přesilovka hostů. Brno během své přesilovce předvedlo pár střel.
07:12 Hruška předvedl pěkný zákrok ramenem a vyráží míček.
06:17 Uvidíme přesilovku hostů.
05:45 Skuhrovec blokuje střelu hostů. Vzápětí je pískán faul a hosté rozehrávají z rohu u branky domácích.
05:10 Hosté to zkoušeli z těžkého úhlu. Hruška má tuto střelu pod kontrolou.
04:47 Mandelbaum vystihl přihrávku hostů. O míček však hned přichází.
03:44 Hraje se v poklidném tempu. Pískáno je minimálně.
02:41 Houbal čekal na rychlou přihrávku před brankou domácích. Přihrávka ale byla opravdu rychlá a Houbal nestihl zpracovat míček, který končí za brankou domácích.
01:12 Menší šance na straně hostů.
00:30 Hráči poprvé střídají. Během úvodních 30 vteřin se hrálo na obou stranách.
00:00 Vítejte u online přenosu 18. kola 1. ligy mužů. Utkání začne za pár minut.