8:3
    Petr KRHUT
    ()

1. FBK Rožnov p/R - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:3
branky: 10. Jan Doležel, 15. Petr Krhut, 20. Filip Kristek, 26. Lukáš Kratochvíl, 40. Petr Velech, 50. Josef Viktořík, 55. Josef Rýpar, 56. Petr Krhut - 11. Jakub Martinek, 14. Jan Hanák, 39. Karel Virgl; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Marek Obšivač 35 - Pavel Jurčík 17; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:0
59:59 Vyjádření domácího kouče Macury: ,,Jsem rád za tři body. Soupeř přijel oslaben, nicméně na to se historie neptá a body se počítají. Domácím divákům jsme se rehabilitovali za tragické první dvě třetiny minulého zápasu. Soupeři děkuji za velmi férové utkání, konečně jsme si po dlouhé době zahráli utkání bez dohrávaných soubojů apod.'
59:59 Trenér hostů Šťastník k zápasu: ,,Bojovali jsme, ale na domácí jsme nestačili a zaslouženě zvítězili. Víc říct nemůžu. Děkujeme divákům i soupeřům.'
59:59 Nejlepším hráčem hostů se stal kapitán Martinek Jakub a na straně domácích byla zvolena golmanská jednička Marek Obšivač.
59:58 Z hostující střídačky zní během vyloučení Martinka: Rožnov vyhrál zcela zaslouženě. Děkuji těm pár hráčům svého týmu, co vyrazili na zápas. Bohužel kvalita a pohyb některých aktérů, kteří dohromady váží 280 kilo nebyla zdaleka na úrovni první ligy. Ještě, že mi sami před utkáním řekli, že první ligu pískat nemohou, protože neudělali fyzické testy. Nicméně to bylo stejně špatné na obě strany. ale domácí vyhráli zaslouženě.
59:00 Začala nám poslední třetina.
58:53 Znojemský Častek se dravě probil do útočného pásma, ke střele se ale nedostal.
57:00 Obšivač své spoluhráče drží dobrými zákroky.
56:25 Znojmo vytváří tlak před domácí brankou.
55:14 Při power-play hostů se před zraky své pyšné přítelkyně prosazuje Krhut.
55:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 8:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut bez asistence (8:3)
54:12 Josef Rýpar na polovině hřiště ukořistil míček a po krásné střele k tyči navýšil skóre.
54:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar bez asistence (7:3)
53:11 Znojmo přesilovou hru nevyužilo.
51:42 Pavel Barabáš: ,, O faulu vím, ale na dvě minuty to určitě nebylo. Dnes vyhrajeme, jelikož hrají pouze na dvě lajny a to se v první lize hrát nedá. V přesilovce nás Mára Obšivač podrží.'
51:00 Hra se začíná přiostřovat!
49:31 Time-out pro Znojmo!
49:30 Ještě během svého trestu se k utkání Jan Hanák vyjádřil takto: ,,Všichni, i domácí, viděli, že o faul nešlo. A jak dopadne utkání? Doufám, že to bude remízka, protože kvalitu na to máme.'
49:28 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
49:28 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (6:3)
49:28 Obrana Znojma ale prolomena!
49:20 Znojmo se brání statečně a zatím úspěšně.
48:21 Bártek dobrým obranným zákrokem zabránil střele Paláta.
47:05 Domácí si v přesilové hře mnoho šancí nevytvořili, pouze Krhut v závěru otestoval boční síťku.
47:04 A je po přesilovce!
45:10 Pykající Žižka: ,,Katastrofa z naší strany! Je znát, že zde nejsme všichni. Myslím si, že vyhrajeme o gól.'
45:00 Výhoda domácích po faulu Žižky.
44:40 A teď předvedl stylový zákrok také hostující gólman proti střele Viktoříka.
43:27 Rychlá a překvapivá střela zápěstím znojemského útočníka. Obšívač pozorný.
41:15 Rožnov oslabení zvládl a skóre se nemění.
41:00 Obšívač v oslabení podržel domácí hráče velmi dobrými zákroky.
40:30 A Viktoříkův komentář z trestné lavice: ,,Díky Velechově gólu na 5:3, kdy vykoupal znojemské hráče, určitě vyhrajeme.'
40:15 Začala nám poslední část utkání, do níž hosté vstupují v početní převaze. Ta potrvá ještě jednu minutu.
39:59 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech bez asistence (5:3)
39:59 V oslabení se prosadil Petr Velech a před koncem třetiny tak navýšil skóre na 5:3.
39:15 Domácí opět ve čtyřech!
38:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:3)
38:02 Hostující hráči využili přesilovkového tlaku a snížili na 4:3.
38:02 Gól hostů!
38:00 Domácí v plném počtu!
36:01 Vyloučený hráč Bártek se k utkání vyjadřuje takto: ,,Vidíme ospalé tempo obou týmů, což odpovídá kvalitě hry dnešního utkání. Zápas vyhrajeme rozdílem čtyř golů.'
36:00 Budeme svědky přesilové hry hostů.
35:48 Nyní Viktořík a následně Kristek zabránili jasnému golu.
34:30 Hra je opatrná na obou stranách, vážná ohrožení branek se nekonají.
32:00 Dnešnímu utkání přihlíží 106 diváků. Dobrovolné vstupné poputuje do Domova Kamarád k handicapovaným dětem.
31:00 Barabáš Stanislav střelu úspěšně zblokoval.
30:59 Standardní situace hostů z nebezpečné vzdálenosti.
30:25 Avšak Znojmo se jen tak nevzdává a Rožnovu vzdoruje pohlednými kombinacemi.
29:24 Bártek ze vzduchu přesně trefil. Střela mířila nad. Rožnov má v této fázi utkání mírnou převahu.
28:20 Dnešní utkání je prosté osobních soubojů, tedy tak, jak u Rožnova nejsme zvyklí.
25:45 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #6 Lukáš Kratochvíl, asistoval #21 Petr Velech (4:2)
25:45 Velech zachytil míček na polovině hřiště, poté přesně nahrál Kratochvílovi, který se tentokrát nemýlil.
25:45 Branka Rožnova!
25:30 Nebezpečná střela Martinka, kapitána Znojma, z půlky hřistě: Obšivač lapil.
23:50 Mazák Velech zkušeně odstavil soupeře. Skore tedy beze změny.
22:36 Krhut zkoušel pozornost Jurčíka. Střela skončila v autu.
21:45 Hanák měl volnou cestu před golmanem. Bohužel střela mimo.
21:30 Fanoušci namlsaní přestávkovým programem se konečně ozývají a povzbuzují domácí tým. V hledišti jsou vidět také znojemské dresy.
20:01 Do druhé třetiny vstupují hosté s jednogolovým mankem. Uvidíme, jak se s tímto stavem vypořádají.
19:56 Poslední akce hostů, stav se do konce třetiny již nezměnil.
19:16 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #4 Filip Kristek bez asistence (3:2)
19:16 Avšak nyní už Jurčík inkasoval!
19:02 Pěkná individuální akce Doležela, avšak ani natřikrát Jurčíka nepřekonal.
18:51 Hra se přelévá nahoru a dolů. Obrany jsou bezchybné.
18:00 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
17:15 Ošetření hostujícího hráče po ostrém zákroku u mantinelu. Všichni jsou již v pořádku na střídačce.
14:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #76 Josef Viktořík (2:2)
14:46 Pohlednou akci na jeden dotek zakončil Petr Krhut.
14:46 A opět branka domácích!
13:54 Po krásné křižné přihrávce měl hostující Kucharič volnou cestu pro střelu, avšak netrefil.
13:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #45 Jan Hanák bez asistence (1:2)
13:18 Ač jihomoravák, trefil se perfektní střelou Jan Hanák.
13:18 Znojma trestá!
13:05 Volej Krhuta! Skvělý reflex brankáře Znojma!
11:23 Rýpar tváří v tvář golmanovi Jurčíkovi! Přestřelil...
10:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:1)
10:43 Dočkal se hostující Jakub Martinek a mezi nohama překonal Obšívače.
10:43 A vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat!
10:30 Rožnov se statečně brání a tempo se pomalu, ale jistě zvyšuje!
10:01 Po obdržené brance se Znojma tlačí do útoku a vzniká tak závar před domácí svatiní.
09:28 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #24 Jan Doležel, asistoval #13 Tomáš Knebl (1:0)
09:28 Rožnov vstřelil branku!
09:05 Obšivač se blýskl efektním zákrokem, následně střelu zblokoval Kohout.
07:20 Fanoušci zatím vlažní, ostatně šance na obou stranách stejně tak.
05:38 Standartka hostů bez efektu.
05:35 Hostující Hanák povedenou střelou obranu Rožnova nepřelstil.
05:12 Rožnov se na chvíli usadil v útočném pásmu, ale žádná větší akce z toho nebyla. Oba týmy se zatím rozehřívají.
03:20 Trpělivá rozehra Znojma a nadvakrát obrana Rožnova uspěla.
01:49 Standartní akce a pouze boční síťka hostujícího golmana.
01:02 Obšívač se předvedl výborným zákrokem.
00:00 Utkání nám právě začalo!
00:00 Dobrý večer, florbaloví nadšenci! Za malý okamžik nám začne prvoligové utkání mezi domácími Sršni a hosty z jihomoravského Znojma.