60
  • 60 59:51
    Svitavy

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Svitavy 4:5
branky: 7. Lukáš Soukal, 26. Jan Baďura, 49. Tomáš Sladkovský, 59. Daniel Opatřil - 8. Ladislav Štancl, 18. Ladislav Štancl, 33. Dominik Šmarda, 41. Aleš Muselík, 52. Aleš König; rozhodčí: Miroslav Tkáč - Radim Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Pinďák 20 - Jiří Skácelík 24; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
59:59 Komentář trenéra hostů Kocourka: Gratulujeme soupeři k vynikajícímu výkonu.Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: Dneska nemám hráčům moc co vytknout, bojovali snažili se, ale soupeř měl možná jen více štěstí.
59:58 Je konec! Kopřivnice měla v závěru dvě obrovské šance, ale střelci selhali. Svitavy ubránili těsný náskok. Střely na branku ve 3. části 16:7.
59:51 Timeout FbK Svitavy
58:29 Vyplatilo se! Opatřil snižuje na 4:5!
58:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #11 Daniel Rebroš (4:5)
56:40 Kopřivnice v šesti hráčích v poli!
56:14 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:00 Kopřivničtí v obrovském náporu, bohužel kýženou kontaktní branku se nedaří vstřelit.
54:00 Agilní Matúš zatápí svitavské obraně jeho střelu Skácelík chytá.
53:30 Kopřivnice se tlačí do zakončení, další šanci spálil Matúš.
51:33 Svitavský Konig se trefuje jak na golfu pod břevno. S tím Pinďák nemohl nic dělat.
51:32 GÓL FbK Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #17 Vladislav Richter (3:5)
50:30 Další velká šance domácích. Skóre se nemění.
48:55 Sládkovský se dostal po chybě Svitav ke své obávané střele a snižuje!
48:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Tomáš Sladkovský, asistoval #8 Jakub Kresta (3:4)
48:10 Vávra se dostal 2x k zakončení, ale nedal.
44:30 Kopřivnice se snaží , ale stále nemůže nalézt na svitavskou obranu recept. Svitavští pozorně brání a jejich brejky jsou velice nebezpečné.
40:30 Stále stejná písnička. Kopřivničtí nejsou schopni pokrýt střelbu z dálky a Svitavy zvyšují na 4:2.
40:29 GÓL FbK Svitavy! 2:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #7 Aleš Muselík, asistoval #21 David Říha (2:4)
40:02 Domácí se ubránili.
39:59 Druhá třetina skončila smírně 1:1, Svitavy stále vedou těsně o jednu branku. Střely ve druhé části shodné s tou první 6:9.
39:15 Rebroš skvěle podržel za soupeřovou brankou míček a šetří cenné vteřiny.
38:03 Máme tady první přesilovou hru. Jan Matúš hasil brankou situaci a jde si odpočinout na dvě minuty.
37:30 Svitavští se opět soustředí pouze na svou obranu. Bohužel Kopřivnice marně hledá skulinu, kterou by se dostala na dostřel soupeřovy branky.
34:30 Kopřivnici se teď nedaří. Chybujou na středu hřiště a dovolují soupeři nebezpečné protiútoky.
32:30 I přes mrazivý večer si našlo do ochozů cestu 95 fanoušků. Děkujeme!
32:17 Kopřivničtí opět nechali střílet hráče Svitav a ti se opět z velké dálky trefují.
32:16 GÓL FbK Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #55 Dominik Šmarda, asistoval #47 Ladislav Štancl (2:3)
32:00 Rebroš nešetrně dohrán v rohu hřiště. Rozhodčí pouze napomínají hráče Svitav.
26:30 Hra se uklidnila, Svitavy pozorně brání, Kopřivnice se snaží postupnou rozehrávkou najít skulinu ve svitavské hradbě.
25:57 Kopřivnice od úvodu třetiny opět aktivnější a aktivita je odměněna vyrovnávací brankou. Kresta našel křížnou přihrávkou Baďuru, který doklepával do prázdné branky.
25:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan Baďura, asistoval #8 Jakub Kresta (2:2)
22:00 Šance na obou stranách, oba brankáři pozorní, skóre se nemění.
19:59 Kopřivnice byla v této třetině hlavně ze začátku rozhodně aktivnějším týmem, ale soupeř po první části vede 1:2. Střely na branku po první třetině 6:9.
18:30 Kopřivnice se snaží srovnat v rychlém sledu se do šancí dostal Kubátko a Baďura.
17:37 Štancl se dostal ke střele na středu hřiště a podruhé v zápase překonává Pinďáka.
17:36 GÓL FbK Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #47 Ladislav Štancl, asistoval #23 Jakub Klusák (1:2)
15:00 Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Několik dobrých šancí si vypracovaly oba týmy.
13:00 Podlezl postupoval v přečíslení 3 na 2, ale trefuje pouze připraveného Skácelíka v brance Svitav.
11:35 Šimičkova táhlá střela olízla břevno...
09:30 Svitavy málem potrestaly nepřesnou rozehrávku domácích. Pinďák v situaci 2 na 1 kryje.
07:03 Vedení domácím vydrželo pouze pár vteřin. Štanclova střela z poloviny hřiště doplachtila až za záda domácího brankáře.
07:02 GÓL FbK Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #47 Ladislav Štancl, asistoval #17 Vladislav Richter (1:1)
06:48 Domácí jsou odměněni za svou aktivitu a jdu do vedení! Na střelu Soukala k tyči byl Skácelík krátký.
06:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Lukáš Soukal, asistoval #12 Adam Lichnovský (1:0)
04:00 I Svitavy se již osmělily svitavská devítka těsně minula kopřivnickou branku.
02:20 Opatřil ze středu nemířil přesně, druhá velká šance Kopřivnice v zápase.
01:20 Domácí od úvodu aktivnější, Skácelík skvěle pokryl nebezpečnou střelu domácího Rebroše.
00:01 Úvodní buly pro domácí...
00:00 Dobrý večer vážení diváci textového online. Vítejte u 18. kola 1. ligy mužů ve kterém se utká domácí tým FBC Vikings Kopřivnice s týmem FbK Svitavy. Zatímco domácí hrají o naději, Svitavy o upevnění pozice v play-off.