7:6
    Stanislav BARABÁŠ
    (Viktořík)

1. FBK Rožnov p/R - Paskov Saurians 7:6p
branky: 1. Dalibor Plesník, 21. Josef Viktořík, 44. Petr Krhut, 46. Josef Viktořík, 53. Josef Viktořík, 54. Pavel Barabáš, 65. Stanislav Barabáš - 1. Martin Kalous, 1. Viktor Bőhm, 20. Tomáš Kozlík, 37. Martin Kalous, 38. Tomáš Kozlík, 39. Martin Kalous; rozhodčí: Michal Ďopan - Ondřej Jűngling; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Marek Obšivač 11 - Jakub Mikeska 36; po třetinách: 1:3, 1:3, 4:0, 1:0
65:02 Komentář trenéra domácích Macury - ''Minulé utkání to byla jedna třetina, teď třetiny dvě - čekání, než se medvěd probudí. Pokud to bude mít stejnou tendenci i v příštím utkání, tak tu vyhraje Znojmo bez boje ... Speciální díky našim fanouškům, kteří nás stále tahají z bryndy a musím také pochválit férové fandění ze soupeřova kotle.''
65:01 Komentář trenéra hostů Volka - ''Stav po dvou třetinách byl pro nás velmi příznivý, a to nás asi ukolébalo. Vstup do třetího dějství se nám vůbec nepovedl, dovolili jsme soupeři vyrovnat a prodloužení, to už je vabank. Gratuluji soupeři za hru a děkuji.''
65:00 Střely na bránu v prodloužení - Rožnov 3:2 Paskov (celkem 43:17)
64:51 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Stanislav Barabáš, asistoval #76 Josef Viktořík (7:6)
64:51 Rýpar před bránou nedokázal dorazit míček do brány, poslal jen S. Barabášovi a ten vstřelil rozhodující gól. Rožnov tedy vyhrává nad Paskovem po litém boji 7:6p.
64:18 Volný Kristek střílel přesně, jeho střelu ale srazila paskovská obrana mimo.
63:18 Rýpar poslal míček těsně nad.
62:37 Klega také těsně minul.
61:09 S. Barabáš vyhodil míček z poloviny Rožnova.
60:29 Parma střílí vedle.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině - Rožnov 19:3 Paskov (celkem 40:15)
59:45 Rýpar těsně nad bránu Paskova.
58:45 Krhut přihrál P. Barabášovi, ten zakopl a minul.
57:58 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:58 Nyní si timeout vybere Rožnov. 2 minuty před koncem je stav vyrovnaný 6:6, tribuna se otřásá v základech a na palubovce se odehrává tvrdý boj.
57:35 Viktořík opět nachystaný na teč.
56:39 Plesník zprava ze středu minul.
55:54 Krhut nastřelil jen boční síť, Viktořík také.
54:28 Viktořík nyní proběhl paskovskou obranou a chtěl si přehodit Mikesku, ten mu jeho plán vyčetl z očí a vychytal jej.
53:19 Timeout Paskov Saurians
53:19 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #7 Stanislav Barabáš (6:6)
53:19 S.Barabáš rozehrál P. Barabášovi a ten vstřelil míček přesně do levého horního rohu, napravuje tak Velechovu šanci. Paskov si bere timeout, domácí diváci šílí.
53:17 Rožnovští stáhli náskok Paskova ze čtyř na jeden gól a nyní mohli skóre vyrovnat, šanci před branou nevyužil Velech.
52:32 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (5:6)
52:32 Opět Viktořík a Krhut, Krhut rozehrávající z rohu nahrál Viktoříkovi před bránu, ten tuto přihrávku doklepl do brány.
51:11 Viktořík pálící z levého křídla mířil dobře, Mikeska jeho střelu vyrazil.
50:30 Hra se nyní drží za bránou hostí.
49:54 Obšívač opět vychytal unikajícího Loudu.
48:10 Kožušník z poloviny o pár centimetrů minul.
46:39 Obšívač teď skvěle vychytal unikajícího Loudu.
45:31 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:6
45:31 Viktořík pohotově zakončuje z předbrání po Krhutově přihrávce.
45:08 Krhut nastřelil horní tyč Mikeskovy brány.
44:07 Parma srazil Viktoříka za mantinel a odsedí si 2 minuty.
43:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #76 Josef Viktořík (3:6)
43:00 Krhut po svižné rozehrávce Viktoříka vystřelil a snižuje na 3:6.
42:01 Rožnovu se nedaří dostat ke střele.
40:18 Viktořík ze skoro nulového úhlu minul.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině - Rožnov 12:5 Paskov (celkem 21:12)
39:08 Potyčka před paskovskou bránou, Bonczek hrubě shodil Doležela na Mikesku.
38:12 GÓL Paskov Saurians! 2:6
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #11 Martin Kalous, asistoval #33 Tomáš Kozlík (2:6)
38:12 Kalous střílel z levého křídla, míček se Obšívačovi odrazil od boku přímo do brány.
37:04 GÓL Paskov Saurians! 2:5
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #5 Pavel Růžička (2:5)
37:04 Kozlík využil šance, když byl sám před Obšívačem a lehce si ho přehodil.
36:33 GÓL Paskov Saurians! 2:4
36:33 A zde se uplácí pravidlo: Nedáš, dostaneš. Gól vstřelil Kalous.
36:16 Viktořík nevyužil přihrávky Kohouta, vychytal ho Mikeska.
35:49 Louda nastřelil tyč Obšívačovy brány.
34:30 Dnešní utkání sleduje zde v hale na Koryčanských Pasekách 132 diváků. Děkujeme!
33:56 Míček teď nepozorovaně projel skrz velké brankoviště Rožnova.
32:42 Louda v běhu na Obšívače nadhodil míček, rožnovský gólman jej vyrazil.
32:21 Mikeska opět neomylně vychytal Rýpara.
31:31 Janásek vyrazil míček z brankoviště Rožnova.
30:11 Doležel ze středu z otočky trefil znovu jen Mikesku.
29:28 Mikeska skvěle vychytal Poláškovu střelu z otočky.
28:16 Další ubráněné oslabení Rožnova, Paskov vystřelil pouze jednou.
27:17 Obšívač zatím nemusel vůbec zasahovat.
26:16 Další vyloučení, tentokrát Kohout - 2 minuty za blokování hole.
25:37 Krhut nyní zleva pálí opět do pohotového Mikesky.
25:01 Viktořík z pravého křídla opět trefil pouze Mikesku.
23:36 Klega zasáhl Viktoříka vysokou holí do obličeje a odsedí si 2 minuty.
23:01 Rýpar se dokázal dostat až ke střele v oslabení, kterou Mikeska vyrazil do sítě za hřištěm.
22:22 Chalupa ze středu střílí těsně mimo.
20:59 Bártek obklopený dvěma paskovskými hráči dokázal vystřelit, jeho střelu ovšem chytil Mikeska.
20:21 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #55 Lukáš Bártek (2:3)
20:21 Do této třetiny úspěšněji nastupuje Rožnov. Viktořík snižuje na 2:3.
20:00 Střely na bránu v první třetině - Rožnov 9:7 Paskov
19:41 GÓL Paskov Saurians! 1:3
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #4 Patrik Bonczek (1:3)
19:41 Pět vteřin před koncem paskovské přesilové hry navyšuje vedení Kozlík, po teči Bonczekovy střely.
18:27 Paskovští nyní střílejí pouze do Rýparových nohou.
17:20 Bonczkova střela z ostrého úhlu zprava trefila jen Obšívače.
16:56 Parma nastřelil pouze Plesníkovu nohu.
15:54 Böhm vstřelil gól, ovšem až po přerušení.
14:49 Obrana Paskova stále drží, i útok se začíná prosazovat.
13:37 Krhut zprava z velmi ostrého úhlu trefil pouze boční síť brány hostí.
12:38 Paskovská obrana je zatím velmi odolná proti rožnovským útokům.
10:20 Obšívač s přehledem vychytal backhand Loudy.
09:45 Rožnov teď Paskov nepouští k míčku.
08:27 Parma prostřelil obranu Rožnova a jeho střela proletěla (ne)pozorovaně až do sítě za hřištěm.
07:59 Plesník ze středu paskovské poloviny minul bránu.
07:23 Rýparovu střelu opět vychytal Mikeska.
06:45 Kohout se dokázal před rožnovskou bránou zorientovat a odvést míček do bezpečí.
06:12 Volný Chalupa z poloviny minul.
05:54 S. Barabáš nedokázal doklepnout skákající míček před paskovskou bránou.
04:01 Mikeska opět vychytal střelu z otočky ze středu hřiště od Viktoříka i Rýpara.
03:12 Viktořík teď jednou zprava jednou minul, podruhé jej vychytal Mikeska.
02:30 Utkání začalo velmi divoce, tři góly během 45 sekund se jen tak nevidí, navíc k tomu v první minutě! Za tu dobu stihl Obšívač zlikvidovat šanci Paskova v souboji 2 na 2.
00:45 GÓL Paskov Saurians! 1:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #33 Tomáš Kozlík (1:2)
00:45 A Paskov opět skóruje! Tentokráte Böhm posílá Paskov do vedení.
00:36 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #26 Dalibor Plesník, asistoval #24 Jan Doležel (1:1)
00:36 Své vedení si ale dlouho neudržel, Rožnov vyrovnává zásluhou Plesníka.
00:11 GÓL Paskov Saurians! 0:1
00:11 Utkání začalo velmi úspěšně pro Paskov, ihned po 11 vteřinách skóruje Kalous.
00:00 Krásný dobrý večer, vítáme Vás při online zápisu z utkání 17. kola 1. ligy mužů mezi 1.FbK Rožnov p/R a Paskov Saurians.