5:10
    Jan WERNER
    (Hertl)

Paskov Saurians - SK Bivoj Litvínov 5:10
branky: 3. Tomáš Kozlík, 4. Martin Kalous, 31. Tomáš Kozlík, 42. Tomáš Kozlík, 57. Matěj Kožušník - 6. Jan Vebr, 20. Michal Plomer, 22. Marek Mandelbaum, 25. Jaroslav Kropáček, 26. Michal Skuhrovec, 27. Tomáš Skalitz, 28. Ondřej Krejčí, 28. Daniel Hulič, 51. Filip Skořepa, 58. Jan Werner; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 22 - Martin Hruška 20; po třetinách: 2:2, 1:6, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Zkrat ve druhé třetině jsme již v posledním dějství nedokázali zvrátit. Gratuluji soupeři k zisku tří bodů a přeji jim šťastnou cestu domů.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Jsme rádi, že jsme cestu nepodnikli zbytečně, body jsme potřebovali jako sůl a děkujeme diváků u onlajnu, soupeřům a rozhodčím.
59:59 Střely na bránu: hosté: 11, domácí: 8
59:59 Konec zápasu a Litvínov si odnáší cenný skalp. Bivoj chytil Paskov v druhé třetině pevně za uši a a nedovolil jakékoliv zaváhání.
59:01 Kožušník dnes kromě válení na zemi předvádí svou pověstnou bojovnost. Jeden muž za všechny, jen škoda že tuto filozofii nesdílejí všichni spoluhráči.
57:50 Utkání plodné na goly, opravdu. Litvínov nenechává ukrajující se náskok líbit moc dlouho a opět mění stav zápasu.
57:46 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:10
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #10 Jan Werner, asistoval #30 Ondřej Hertl (5:10)
56:27 GÓL Paskov Saurians! 5:9
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #4 Patrik Bonczek (5:9)
56:27 Bonczek si dává litvínovského obránce jako zákusek a Kožušník z nulového úhlu dohání Litvínov.
55:59 Paskovským chybí síla k úniku a tak si Bivoj s klidem drží útočnou třetinu
54:44 Kožušník ala bowlingová koule posílá k zemi litvínovského hráče. Hra připomíná spíše testosteronovou bitvu, na holích drží míček více hostí.
53:33 Tělo na tělo, florbal není hra pro ořezávátka.
52:18 Bivoj bojuje a na jeho hokejkách jde vidět snaha o zakulacení skore na 10 fiků.
50:51 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:9
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #60 Filip Skořepa, asistoval #30 Ondřej Hertl (4:9)
50:51 Hertl posílá nahrávku ze středu a Skořepa dlouhým tahem mění stav utkání.
50:10 Kožušník ze sebe v dnešním zápase dělá živý terč. I to si zaslouží uznání. Uznáváme!
49:11 Tři stateční zatím drží čisté konto. To je srdce, to jsou hráči, to je odhodlání!
48:01 Timeout SK Bivoj Litvínov
48:01 A Paskov si teď užije jeden a půl minuty ve třech. Zařízne Litvínov domácí tým? Nebo žlutozelený tým přežije bez újmy? Rozhodnutí rozhodčích se ukazují jako dost sporná a vzbuzují tak nevoli u místních fanoušků.
47:10 Mikeska teď předvádí, jak moc je pro ještěry platný. Vychytává hned dvě jasné šance.
46:00 Neuvěřitelné se stává skutečností. Přesilovka domácích vlévá fanouškovské nadšení do žil návštěvníků ostravské haly. A hala bouří.
44:36 Hra se přiostřuje, hráči se nám po hřišti válí a jdou do hry i vleže. Tomu se říká srdíčko
44:22 Šrámkova zrzavá hříva se po hřišti prohání a hráč s číslem 30 se ukazuje velmi platnou zimní posilou
43:33 Klega opět ukazuje svou mužskou sílu a zastavuje litvínovského útočníka.
41:07 GÓL Paskov Saurians! 4:8
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #14 Viktor Bőhm (4:8)
41:07 Kozlík vyrostl ve velkého Kozla! A svým dnešním třetím golem si připisuje krásný hattrick. Radujme se a slavme! Dlouhý lob Bohma na Kozlíka a ten svou důrazem propaluje golmana hostů.
39:59 Střely na bránu: hosté: 14, domácí: 11
39:59 Tak to bychom měli, další třetina za námi. Vypadalo to na rychlou smrt a potupné skore. Skore zatím sice není kosmeticky nejkrásnější, ale hra Paskove v druhé desetiminutovce začala připomínat hru hodnou týmu 1.ligy. Co nás čeká dále?
37:30 Dnešní utkání sleduje 50 nadšenců a zástupy u onlajnu, děkujeme za vaši přízeň
36:47 No, konečně domácí nacházejí formu nechanou u splavu, teď ještě dohnat náskok protivníka a je to.
35:27 Werner ve srážce s blonďatým ďáblem, ačkoliv tělesnou konstrukcí větší, souboj neustává a má bebí.
34:00 Kozlík krásně našel Bonczeka a ten těsně propaluje. Rozvlnil vzduch a rozcuchal účesy fanoušků. Chybělo málo.
33:20 Kožušník dostává solidní sady. A rozhodčí nenechává chování hostů nepotrestáno. První přesilovka pro Paskov.
32:02 Paskov jako by chytil druhý dech. Kanec pokořen jen napůl.
31:05 Šrámek sice nedává gol, ale hůl v brankovišti končí. Nová pravidla a hůl za pět?
30:05 GÓL Paskov Saurians! 3:8
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #24 Jakub Mikeska (3:8)
30:05 Kozlík se nevzdává, běží, nechává za sebou všechno včetně času. A překonává brankáře, s přehledem.
28:32 A jak to bývá u každé zabijačky, někdo musí umřít. V tomto utkání umírá Paskov. A je to bolestivá smrt. Jediný, kdo povzbuzuje, je Kožušník. Paskovští mají problém s motivací. Hledáme sportovního psychologa, zn. spěchá
27:51 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:8
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #12 Jaroslav Kropáček (2:8)
27:19 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #67 Marek Mandelbaum (2:7)
26:56 Konečně se Paskov trošku prosazuje a v skrumáži těl trefuje všechno, jen ne brankoviště
26:16 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #29 Daniel Hulič (2:6)
25:50 Ano, tady někdo asi začíná mít chuť na zvěřinu. Litvínov roztáčí hvězdná kola a mlýnky na maso.
25:32 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #67 Marek Mandelbaum (2:5)
24:17 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #29 Daniel Hulič (2:4)
24:17 Nedáš, dostaneš. Přes paskovského brankáře se překulil míček a skončil za jeho zády a hosté zvyšují
23:22 Litvínov v šanci, ale domácí brankář s trochou štěstí zachovává skore.
23:16 Kozlík dneska běhá jako vítr, možná že Redbull mu dává křídla. Opět v šanci, ale trefit golmana je evidentně lehčí než trefit bránu.
22:46 Louda dostává míček a trefuje pouze golmana.
21:35 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #93 Michal Skuhrovec (2:3)
21:35 Trošku emotivně chladní borci z Litvínova využívají početní převahy a upravují tak skore ve svůj prospěch.
20:58 Kozlík hezky drží míček v útočné třetině a obírá tak Litvínov o cenné sekundy v přesilovce
20:13 Domácí vstupují do třetiny v početní nevýhodě.
19:59 Střely na bránu: hosté: 8, domácí: 6
19:59 První třetina končí zřejmě trošku nečekaně. Minimálně na tvářích Bivojů je znát překvapení. Kdo by byl čekal takový vývoj utkání, že? Zatím si tedy hrdina českých bájí a pověstí kance na lopatky nepoložil. Kanec naopak zatím působí jako v říji. Jen tak dále!
19:16 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #46 Ondřej Krejčí (2:2)
19:16 Růžička svou silou láme hokejku a hosté využívají početní převahy, kde zpoza branky nahrává Krejčí na Plomera a ten překonává Mikesku.
18:50 Hra trošku ztrácí na tempu, první třetina s minimem přerušení se projevuje na fyzičce hráčů
17:35 Růžička dneska válí. Fotbalista z něj asi nebude, v pokusu o odkopnutí míčku se netrefuje a my se tak trošku škodolibě smějeme
16:46 Kalous se položil do střely a pořadatelský stolek svorně konstatuje: au, to bude krásný modrák. Nicméně jedno se upřít nedá. Je to srdcař
15:05 Akce hostů byla jako z florbalové učebnice. Louda se jen zoufale podíval mezi své nohy, kde kdysi měl míček. Střelu ale Mikeska vytěsnil
14:20 Zpátky ke hře. Bohm přestřeluje bránu a mijí asi o pár metrů. Škoda
13:01 Hostům značně znesnadňuje jejich komunikace na hřišti délka hlásek, které používají. Než se vymáčknou, je hra už úplně jinde. A krátký moravskoslezký zobák se touto situací baví.
12:00 Ano, šestý ženský smysl se nikdy nemýlí a trestnou židli zahřívá Bonczek. Vypadá jako andílek, ale kdepak.
11:12 Hra je vskutku agresivní,uvidíme, kdo si půjde odfrknout první.
10:28 Mikeska strčil hlavu přesně tam, kde měl a vyráží střelu maskou. Domácí golman si zatím počíná na výbornou.
08:55 Růžička v běhu, litujeme hostí, srážka z Rýžou je jako srazit se s pojízdným automatem na colu.
07:44 Souboj za Mikeskovou svatyní a Klega ukazuje svou testosteronovou tvář.
06:41 Dnešní divácká kulisa sice trhá rekordy, takzvaně skoro plný dům, ale neslyšíme snad ani jednoho z fanoušků. Škoda, toto utkání si zaslouží emoce!
05:39 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #77 Jan Vebr, asistoval #93 Michal Skuhrovec (2:1)
05:39 Skrumáž před Mikeskou, kterého si jeden z Bivojů položil na zem, a hosté snižují.
04:28 A domácí stále překvapují, doufejme, že jim tempo vydrží a po úvodních pěti minutách v divokém tempu neodpadnou.
03:12 GÓL Paskov Saurians! 2:0
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #11 Martin Kalous, asistoval #14 Viktor Bőhm (2:0)
03:12 Ještě jsme se ani nestihli rozkoukat po prvním golu a hned za litvínovská záda zapadá další. Paskovští překvapují, Kalous suverénně překonává brankáře a hosté pouze nechápavě kroutí hlavami
02:20 GÓL Paskov Saurians! 1:0
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík bez asistence (1:0)
02:20 Kozlík se rozjíždí jako ruská lokomotiva, běží, trefuje golmana a ještě zpod něj vydoluje míček a přehazuje jej. Pěkná práce, nevyprané štulpny zřejmě přinášejí štěstí!
01:33 Velká šance hostů, Mikeska vykopává
00:55 Zápas se rozjíždí v divokém tempu, litvínovští svými dresy připomínají poletující včeličky, to je roztomilé
00:14 A hned v prvních sekundách si domácí vytváří tlak na bránu
00:00 Vážení fanoušci a všichni příznivci kulatého míčku, vítáme vás u dnešního zápasu 11.kola první ligy mužů. Síly dnes změří domácí Ještěři, kteří zatím v sezoně nepředvedli nikterak velké výkony, a hostující Bivoj Litvínov, který naopak okupuje první příčku tabulky. Chytne si Bivoj domácí za uši jako kance a odnese je jako v bájné české pověsti? Aneb naopak kanec pořádně prožene Bivoje? Nechme se překvapit.