60
  • 60 59:32
    Svitavy

1. FBK Rožnov p/R - FbK Svitavy 4:5
branky: 30. Petr Velech, 39. Filip Kohout, 44. Josef Viktořík, 59. Filip Kohout - 18. Martin Junek, 36. Aleš König, 43. Vladislav Doseděl, 45. Jiří Nejedlý, 56. David Říha; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Pavel Panaš 27 - Jiří Skácelík 19; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:3
60:02 Komentář trenéra domácích Macury: ''Vyrovnané utkání, které rozhodly individuální chyby na naší straně. Gratuluji šťastnějšímu soupeři k bodům, nebyli jsme dnes horším týmem, alespoň jeden bod jsme si určitě zasloužili.''
60:01 Komentář trenéra hostů Kocourka: ''Blahopřejeme soupeři ke skvělému výkonu.''
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině - Rožnov 7:15 Svitavy (celkem 23:32)
60:00 Dnešní utkání končí tedy šťastněji pro FbK Svitavy, které zvítězily poměrem 5:4. Gratulujeme.
59:55 Kohout netrefil prázdnou bránu!
59:50 10 vteřin má Rožnov na vyrovnání, bude buly.
59:32 Timeout FbK Svitavy
59:32 Krhut střílí vedle, nyní si TO vyberou Svitavy.
59:08 Panaš nyní jen rychle vyběhl do brány.
58:08 Rožnov opět bez gólmana.
58:07 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #98 Filip Kohout, asistoval #55 Lukáš Bártek (4:5)
58:07 Kohout tečoval Bártkovu střelu a Rožnov snižuje na 4:5.
57:37 Rožnov zkouší hru bez gólmana.
57:36 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:36 Krhutova střela sražena mimo.
56:12 Diváci v hledišti mlčí, občas zazní buben. Je jich zde dnes 124! Děkujeme!
55:32 GÓL FbK Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #21 David Říha bez asistence (3:5)
55:32 Míček přeskočil Panašovu ruku a Svitavy jsou do dvoubrankového vedení.
55:00 S. Barabáš neudržel nervy na uzdě.
54:30 A Rožnov si zahraje přesilovku, Nejedlý si odsedí 2 minuty za opakované přestupky.
54:25 S. Barabáš nastřelil nohu gólmana Skácelíka.
54:00 Nynější hra není příliš urovnaná.
53:10 Svitavy opět v šanci 3 na 2, opět neúspěšně.
51:57 P. Barabáš vytáhl míček z malého brankoviště, který pomalu smiřoval do odkryté rožnovské brány.
50:26 Utkání je v posledních minutách velmi vyhrocené.
49:17 Šmerda netrefil míček, mohl zvýšit vedení Svitav střelou do prázdné brány.
48:30 Domácím divákům se nelíbí chování svitavských hráčů.
48:02 Hráči se do sebe začínají pomalu pouštět, vyloučený Rýpar ví své.
47:23 Jeden ze Svitavských přehodil P. Barabáše a Rýpara přes mantinel.
46:09 Míček ze zmatku před rožnovskou bránou vyvedl do bezpečí P. Barabáš.
44:51 GÓL FbK Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #20 Jiří Nejedlý, asistoval #23 Jakub Klusák (3:4)
44:51 Nejedlý otočený zády k Panašovi posílá backhandovou střelou Svitavy opět do vedení.
44:14 P. Barabáš střelou z poloviny tesně minul bránu.
43:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (3:3)
43:29 Viktořík ze středu Svitavské poloviny poslal míček Skácelíkovi do dolního růžku brány a překonal jej.
42:43 GÓL FbK Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #66 Vladislav Doseděl, asistoval #9 Aleš König (2:3)
42:43 Doseděl z velkého brankoviště překonal Panaše.
42:12 Rýpar natlačil Kolena na zapisovatelský stolek.
41:01 Panaš vychytal Richtera střílejícího z pravé strany.
40:00 Střely na bránu v druhé třetině - Rožnov 10:8 Svitavy (celkem 16:17)
38:03 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #98 Filip Kohout, asistoval #76 Josef Viktořík (2:2)
38:03 Viktořík poslal nahrávku Kohoutovi, ten pohotově z první vystřelil a vyrovnává na 2:2.
37:31 Svitavy zvyšují tlak na soupeře.
35:37 GÓL FbK Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König bez asistence (1:2)
35:37 Bártek nahrál Svitavskému Königovi. Jeho první střelu Panaš vychytal, s druhou si již neporadil.
34:01 Kohout z poloviny propálil obranu, Skácelíka ovšem ne.
32:33 Rožnov se snaží prodrat se do útoku.
30:53 Rýpar ztratil rovnováhu a upadl na Junka, ten v bolestech odchází ze hřiště na střídačku.
30:52 Rýpara střílícího z předbrány vychytal Skácelík.
29:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:1)
29:18 P. Barabáš nahrál Velechovi na krásný vyrovnávací gól.
29:08 Polášek chtěl doklepnout skákající míček do brány, nepovedlo se.
27:48 Svitavští v šanci 3 na 2, Kolena nedokázal usměrnit míček do brány.
27:12 Kratochvíl poslal Junka přes mantinel.
26:09 Skácelík si vyběhl pro skákající míček proti Velechovi a Štanelovi.
25:17 Říha byl atakován před rožnovskou bránou.
24:12 Panaš i tak vyrazil Říhovu střelu mířící mimo bránu.
23:27 Rýpar si zkušeně obešel 3 hráče na polovině.
22:12 Viktoříka po nahrávce Krhuta krásně vychytal Skácelík, když se pohotově přesunul od jedné tyče ke druhé.
21:11 Bártkovu střelu chytil Skácelík.
21:01 Svitavský útok držel rožnovskou obranu v šachu, Rožnované se ale prodrali ven.
20:01 Svitavy zahájí třetinu 4-vteřinovvou přesilovkou.
20:00 Střely na bránu po 1. třetině - Rožnov 6:9 Svitavy
19:32 Richter opět nebezpečně zakončoval, opět mimo.
18:49 Richter minul skoro prázdnou bránu. Panaš ležel na zemi.
18:05 Proběhla oprava rožnovské brány... úspěšná.
18:04 S. Barábáš se dotkl míčku v momentě, kdy ležel na zemi. Odsedí si 2 minuty.
17:32 GÓL FbK Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 Martin Junek, asistoval #21 David Říha (0:1)
17:32 Chyba domácího gólmana byla po zásluze potrestána gólem Svitav.
16:10 Místo Panaše sedí na trestné lavici Viktořík.
16:09 Ovšem nyní dostává 2 minuty za držení.
15:45 Panaš i když neviděl, zabránil svým tělem gólu.
15:35 Panaš vychytal nekrytou střelu Kolene.
14:44 Bártek hodil míček Rýparovi, ten pouze promáchnul.
13:21 Knebl nedokázal přesně zamířit po nahrávce S. Barabáše. Střela letěla vysoko nad bránu hostí.
11:40 Skácelík vychytal střelu z poloviny.
11:00 Svitavy napadají rožnovskou obranu.
09:16 Skvělá práce Panaše, skočil si pro letící míček.
08:00 Herman po kombinaci domácích střílí vedle.
06:28 U domácích nastal zmatek, hráli 10 sekund pouze ve 4 hráčích.
06:10 Střelu P. Barabáše zastavil Skácelík.
05:51 Viktořík vypálil míček těsně nad bránu hostí.
04:51 Míček se prokutálel kolem brankové čáry Svitavské kasy!
04:02 Kolena se snažil přehodit Barabáše P. přes mantinel a dostal 2-minutový trest za bránění ve hře.
02:31 Junek a Doseděl z protiútoku úspěšně nezakončili.
01:20 Knebl a Doležel se propinkali až na Svitavskou polovinu, zakončit nedokázali.
00:26 Viktořík se před bránou neprosadil.
00:00 V odpoledních hodinách zde v Hornets aréně, svedly družstva starších žáků boj o body. Domácí družstvo Sršňů v obou duelech zvítězilo poměry 9:4 a 5:4... dokážou Rožnovští navázat na tento úspěch?
00:00 Krásný dobrý florbalový večer, vítáme Vás u online zápisu z utkání 15. kola 1. ligy můžů mezi domácím týmem 1. FbK Rožnov pod Radhoštěm a týmem hostí FbK Svitavy.