2:6
    Petr ČÍHAL
    (Rada)

Spartak Pelhřimov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:6
branky: 13. Jan Knězů, 47. Václav Fučík - 12. Petr Číhal, 16. Jan Hanák, 19. Josef Žižka, 21. Pavel Palát, 50. Josef Žižka, 59. Petr Číhal; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 16 - Pavel Jurčík 18; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2
60:03 Dneska je to vše... Přeji všem pěkné svátky a užijte si začátek nového roku.
60:02 Vyjádření k utkání domácího vedoucího týmu Spartak Pelhřimov Petra Zajíčka: 'Děkujeme fanouškům za vytrvalé povzbuzování a soupeři za zápas.'
60:02 Vyjádření k utkání hostujícího trenéra a vedoucího týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ Jana Šťastníka: 'Dneska netradičně naše hra lepší směrem dozadu. Směrem dopředu jsme spálili několik šancí, místy jsme byli na balonu křečovití, ale na tu prosincovou tréninkovou bídu to šlo. Děkujeme soupeři a divákům.'
60:01 Na střely, ve třetí třetině 6:7 z pohledu Pelhřimova
59:30 Další gol Znojma, tentokráte rozhodčí neuznávají
58:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #7 Zdeněk Rada (2:6)
58:35 Čihal už jen upravuje kosmeticky skore
58:15 Znojmo drží balonek
57:37 Standartka, ze které Žižka opřel míček o Kučeru
56:44 Závěr zápasu se blíží, ale na nějaké drama to už nevypadá
55:12 Knězů nedokázal prostřelil 2 zakleknuté hráče před Jurčíkem z bezprostřední blízkosti
54:55 Holada zblokoval nebezpečnou střelu
53:50 Čihal měl na holi další znojemský gól, ale netrefil míček správně
53:02 Brychca střílí z osy, Jurčík je dnes zkrátka výborný
52:15 Brychca našel ideálně Bínu, ale ten nedokázal zkrotit balonek
50:20 Teď stálo při hostech veliké štěstí
49:49 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #56 Jakub Martinek (2:5)
49:49 Martinek si se Žižkou několikrát nahráli a druhý jmenovaný - Žižka - odpověděl na snížení
49:12 Salava přestřeluje z otočky branku
46:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #23 Milan Bína (2:4)
46:53 Bína našel na vzdálenější tyči dobře naběhnutého Fučíka a ten jenom nastavil hůl a snížil
46:20 V utkání začínají býti záludnější dohrávky soubojů
45:14 Vypadá to, že ani ve třetí třetině moc gólů neuvidíme
44:04 Prvně Jurčík a pak i Venkrbec podrželi své týmy
42:18 Švrkalův pokus zblokován
41:48 Hosté začali tlakem, ale střely lítali kamkoliv, kromě branky Venkrbce
41:00 Dokulil si výborně odběhl, ale vystřelil trochu nad
40:00 Z mého pohledu velice nudná 2. třetině, což potvrdily góly a i střely - 6:6
39:40 Vingl nebezpečně vystřelil, Venkrbec měl problémy, ale míček nakonec končí mimo bránu
38:20 Břevno zachránilo domácí od 5. branky
36:42 Salava ze vzduchu nedokázal přesně umístit balonek do Venkrbcové branky
36:10 Jurčík podržel hosty od 2. inkasovaného gólu
34:33 Kučera nedokázal přehodit Jurčíka
32:30 Dobře Charouzek vybojoval míček a následně šel sám na brankáře, ale Virgl ho čistě zastavil, což si domácí hráč nemyslí a místo rychlého vrácení zpět, dal přednost diskuzi s rozhodčím
32:11 Tak Holada se na hřišti ani neohřál a už vidíme na jeho pozici zpět Knězů
31:00 Teď si pochvalu zaslouží Jurčík za výborný přesun proti Kučerovi
30:48 Žižka se protáhl efektivně kolem mantinelu, ale zakončení nebylo ideální
29:14 Tak Knězů obstřik nepomohl a na jeho místě se objevuje Holada
27:55 Naše paní zdravotnice se teď rozhodně nenudí, teď dostal nepříjemně do krku Zrzavý a bude potřebovat ošetřit
27:40 Martinek se koukl hodně mimo hrací plochu, kam dostal místenku od Kučery
26:02 Přečíslení 2 na 1 táhl Zrzavý, našel Kučeru, ale ten nedokázal snížit
25:51 Salava z osy střílí, ale Venkrbec chytá
25:07 Juříček teď asi špatně došlápl, ale bude v pořádku
24:13 Další tvrdší zákrok u mantinelu od hostů, domácí fanoušci už si přejí nějaký větší trest než jen volný úder
23:33 Jurčík teď ramenem vyráží střelu Fučíka od mantinelu nad
21:50 Obrovská šance hostů, do které se dostal zřejmě po vysoké holi, jak si myslí domácí obránci, kdyby radši ještě místo keců zkusili zabránit ve střele
20:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát bez asistence (1:4)
20:29 Pelhřimovské doufám, že probral Palát a jeho další příspěvek na světelnou tabuli
20:00 Znojmo ve střelbě o jedinou čárku aktivnější - 8:9. Sleduvali jsme hodně vyrovnanou 1. třetinu, po které si troufám tvrdit, že hosté si vést o 2 góly nezaslouží.
18:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #5 Gabriel Miklík (1:3)
18:23 A teď ani nevím, kudy Žižka prostrčil míček pod Venkrbcem, každopádně 1:3
17:30 Bína střílí do vnější síťky
15:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #82 Karel Virgl (1:2)
15:51 Hanák vrací hostům vedení, kdy po šermerském souboji v brankovišti Venkrbce doklepl míček za Venkrbce
14:57 Fučík nenašel backhandem místo na Jurčíkové přední tyči
13:52 Teď skvěle Venkrbec proti dvěma střelám Slámy
12:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #83 Libor Šťasta (1:1)
12:50 Šťasta nahodil od půlky a Jurčík pouze vyrazil před sebe a Knězů jenom doklepl
11:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #45 Jan Hanák (0:1)
11:57 Hned jak jsem to dopsal tak Čihal zamířil přesně a posílá hosty do vedení
11:21 Hosté jsou v nátlaku, ale nějaká dobrá střela tomu zatím schází
10:31 Knězů musel za cenu malého trestu zastavit velký zkrat v obraně domácích
09:22 Sledujeme zatím vyrovnané utkání, teď mají mírně navrch Pelhřimáci, ale první 5ti minutovku byli o chlup lepší hosté
08:19 Kos ukázal svoji výbornou techniku, ale výborná střela už tomu chyběla
07:49 Rada se už po druhé dostal na zem
06:57 Hosté zatím špatně reagují na pelhřimovské brzké rozehry
04:43 Obrovská chyba hostů, Kučera s Charouzkem šli sami na bránu, ale druhý jmenovaný neprostřelil Jurčíka
04:20 Virgl z dobré pozice třestřelil
03:42 Knězů z basketbalové trojky vypustil střelu, Jurčík bez problémů chytá
02:43 Fučík našel Švrkalu, který netrefil míček tak, jak si představoval
02:11 Přečíslení hostů 3:2 zakončil Sláma střelou do obránce
01:39 Na zemi se po srážce s Charouzkem ocitá Rada a je přerušeno
01:02 Hanák se vytáčel od mantinelu, čistě zblokován domácí obranou
00:01 Utkání začalo, máte možnost ho sledovat i jako video-online.
00:00 Vítám Vás u dnešního online přenosu I. ligy mužů, kdy se střetnou domácí Spartak Pelhřimov a hosty TJ Znojmo LAUFEN CZ. Utkání začne v 19:00.
00:00 Dnes proti sobě budou stát týmy z opačných pólů tabulky, Znojmo bude bojovat o cenné body, protože při pohledu na tabulku hosty čeká zajímavý boj o celkové 2. místo, naopak Pelhřimov dnes musí bojovat také a kdo ví, jestli to bude stačit na body, jelikož play-down je velice ošemetné a sestoupit může kdokoliv.