7:6
    Aleš KÖNIG
    (Doseděl)

FbK Svitavy - SK Bivoj Litvínov 7:6p
branky: 16. Ladislav Štancl, 31. Vladislav Richter, 33. Dominik Šmarda, 39. Jan Werner, 54. David Říha, 56. Aleš König, 65. Aleš König - 4. Ondřej Krejčí, 7. Marek Mandelbaum, 19. Tomáš Skalitz, 25. Marek Mandelbaum, 29. Petr Řeháček, 58. Ondřej Hertl; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 569; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 27 - Martin Hruška 19; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:1, 1:0
65:00 Komentář kapitána domácích: Na začátku zápasu jsme lehce zaspali a probudili se až při dvojvyloučení, když jsme na dvanáct minut přišli o Davida Říhu. To si myslím nám pomohlo a krom našeho probuzení musím vyzdvihnout i úžasný výkon fanoušků, který se jen tak nevidí a patří jim veliký dík. Ty dva body jsme získali i díky nim.
65:00 Komentář kapitána hostí: Výborná atmosféra pomohla domácím k zisku dvou bodů, pomohlo jim také to, že my jsme po náskoku čtyř gólů zaspali a už jsme se nedostali do předpokládaného tempa. Gratuluji soupeři
65:00 Střely celkem: Domácí: 33 Hosté: 28
65:00 Střely v prodloužení: Domácí: 2 Hosté: 2
64:28 GÓL FbK Svitavy! 7:6
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #66 Vladislav Doseděl (7:6)
64:28 A nájezdů se nedočkáme! Aleš König dotlačil míček až do bránky, kterou si poté stáhnul s sebou až k mantinelu, kam doslova dojel
64:00 Začíná poslední minuta prodloužení, po níž, pokud nepadne gól, následují nájezdy
62:55 Šmarda přestřeluje
62:46 Krom ležícího Říhy žádné větší události
60:31 Čeká nás pětiminutové prodloužení a hosté hrají v plném počtu
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí: 8 Hosté:10
60:00 A ano, prodloužení se dočkáme
59:53 Nejspíše se dočkáme prodloužení
59:37 Další štěstí na straně Svitav, kdy Werner sám před prázdnou bránou střílí vysoko nad
58:31 Junek běžel v šanci podél mantinelu sám na bránu, Hocelík však přiběhl a surově do něj vrazil, Junek pár vteřin ležel na zemi, odchází ale po svých, doufáme, že bude v pořádku, Hocelík se zchladí na trestné lavici
57:52 Štěstí opět na straně Svitav, #67 měl možnost střílet na prázdnou bránu, střílí však vysoce mimo
57:02 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #30 Ondřej Hertl, asistoval #18 Petr Řeháček (6:6)
57:02 Další změť ve Svitavském brankovišti, další gól do prázdné brány
56:07 Skácelík ladně a šikovně vyráží špičkou nohy
55:29 GÓL FbK Svitavy! 6:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König bez asistence (6:5)
55:29 Neuvěřitelně! König nádhernou střelou zvyšuje na 6:5 pro domácí celek!
53:30 Skácelík pevně sevřel míček mezi stehna
53:22 GÓL FbK Svitavy! 5:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #21 David Říha, asistoval #23 Jakub Klusák (5:5)
53:22 Říha fantasticky od poloviny hřiště zavěšuje
53:20 Hruška opět krásný zákrok maskou
51:16 Člověk si zde opravdu připadá jako na bitevním poli
50:55 Hráči FbK Svitavy v plném počtu
50:08 Atmosféra je vypjatá, hráčům by se teď opravdu nevyplatilo chybovat
50:04 Timeout SK Bivoj Litvínov
49:38 Hráč #25 (H) šel sám na bránu, míček daleko před sebou, Skácelík vyběhl z brány ve snaze míček odkopnout, #25 do Skácelíka strčil, ten nyní leží na zemi a drží se za krční páteř. Doufáme, že bude v pořádku
48:22 Promiňte neaktivitu, hra byla přerušena kvůli neukázněným divákům
47:49 Poslušně hlásím, že za dobu mé neaktivnosti se nic zvláštního nestalo
46:37 #89 (H) v šanci na prázdnou bránu, Skácelík však přiklouzl právě včas
45:33 Klusákova střela se odráží od těla Hrušky a poskakuje v malém brankovišti, neobjevuje se však nikdo, kdo by míček dorazil
44:31 Hruška se opravdu ničeho nebojí, nejprve ve snaze získat míček málem uškrtí svého spoluhráče, potom podrazí hráče soupeřů
43:43 Skácelík zalehl střelu Wernera
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí: 10 Hosté:11
38:35 Závar tentokráte před Litvínovskou brankou zmátl Wernera, který si nejspíš myslel, že je u soupeřů a doklepl míček do brány
38:05 GÓL FbK Svitavy! 4:5
Vlastní branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #10 Jan Werner (4:5)
35:20 Toto utkání sleduje krásných 569 diváků!! Děkujeme!!
35:07 Hruška vyráží nádherně maskou malý dárek v podobě míčku divákům na ochozech
33:41 O sportovním chování nemůže být řeč ani na jedné straně, stejně jako se nedá říci, že by na sebe byli hráči slušní
32:51 GÓL FbK Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #55 Dominik Šmarda, asistoval #47 Ladislav Štancl (3:5)
32:51 Šmarda příjmul nahrávku Štancla z poloviny domácích, sám se dostává na úrověň basketbalové trojky a střílí přesně na nejhůře chytatelné místo, nad nohu Hrušky
30:01 GÓL FbK Svitavy! 2:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #66 Vladislav Doseděl (2:5)
30:01 Domácí nejspíše trénovali oslabení protože Richter přijmul nahrávku ze svého křížku, vybíhá a ze střední vzdálenosti zavěšuje
29:18 Tak, shrneme si to, za nesportovní chování odpočívá na trestné lavici na 2+10 minut David Říha, první dvě minuty si zde mohou o utkání pohovořit s Alešem Muselíkem, který spolu s ním odpykává jeho trest
28:46 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #18 Petr Řeháček, asistoval #25 Viktor Hocelík (1:5)
28:46 Vskutku hezký gól ze středu
28:33 Pomalu mi to připomíná fotbal, hráč se zraní, ovšem skácí se až po vteřině, během pár vteřin je opět v pořádku, dokonce skáče.. Já to říkám pořád, muži jsou herečky
27:19 Tady aby se člověk i bál.. Slovní šarvátky, vzájemné šťouchání, a to máme teprve druhou třetinu
25:50 Jak psáno, hrubost kam se podíváš
24:54 Hráči Litvínova se vztekají a dávají to najevo hrubostí
24:48 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #30 Ondřej Hertl (1:4)
24:48 Opět ta samá chyba, hráči Svitav jsou nedůrazní a hráči Litvínova zavěšují opět do prázdné brány
24:30 Šmarda střílí od poloviny, střelu zblokoval Chládek
24:07 Hosté asi podléhají atmosféře, čím dál více chybují
21:36 Hruška velmi hbitý, zachytil další z rázných střel
20:00 Buly opět vyhrávají Svitavy
20:00 Střely v první třetině: Domácí: 8 Hosté: 10
18:53 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #29 Daniel Hulič (1:3)
18:53 Opět změť u brány domácích a opět gól do prázdné brány
17:29 Velká šance Petráže obět zastavena Hruškou
15:00 GÓL FbK Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #47 Ladislav Štancl, asistoval #17 Vladislav Richter (1:2)
15:00 Richte z rohu hostí nahrál na polovinu Štanclovi, ten krásně zavěšuje
13:02 Hulič dnes zaznamenává opravdu mnoho šancí, při domácích ale stojí štěstí
10:28 Junek nahrál Petrážovi, ten však trefuje golmana
09:26 Kdo nepřišel, nechť lituje, málokdy se vidí, že diváci vypískávají už v prvních deseti minutách
07:55 König po nahrávce Richtera provedl krásnou střelu, ovšem spasenou tečí Hrušky
06:14 GÓL SK Bivoj Litvínov! 0:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #29 Daniel Hulič (0:2)
06:14 Domácí ještě nezvyklí na hru v plném počtu si neuhlídali hráče Litvínova, Skácelík už se nestačil přesunout a Mandelbaum trefuje odkrytou bránu
05:05 Doseděl běžel sám na brankáře, vystřelil však příliš pozdě
04:12 Neuběhlo ani pět minut zápasu a už máme vyloučení za hrubost, které si odpykává #19 Lukáš Brýdl
03:21 GÓL SK Bivoj Litvínov! 0:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #46 Ondřej Krejčí bez asistence (0:1)
03:21 Po závaru před brankou domácích vsítil Krejčí bez problémů první gól tohoto utkání
03:07 Kolena ze standartní situace, Hruška bez obtíží chytá
01:15 König trefuje pouze boční tyč
00:48 Říha v šanci, ale bránící hráči míček zametli mimo velké brankoviště
00:01 Ovšem hosté vytvořili nátlak prakticky ihned
00:00 A vidíme úvodní buly, které vyhrávají domácí
00:00 Dobrý den, Vážení diváci, kteří nemůžete být dnes s námi v Hale na Střelnici, která se zřejmě i ve střelnici promění, protože se zde utká domácí FbK Svitavy proti SK Bivoji Litvínov, přejeme Vám příjemnou zábavu