9:5
    Radek BEZOUŠKA
    (Jirsa)

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - 1. FBK Rožnov p/R 9:5
branky: 4. Milan Tichý, 4. Lukáš Mlejnek, 6. Štěpán Motejzík, 13. Štěpán Slaný, 16. Lukáš Studený, 19. Lukáš Studený, 27. Tomáš Podrabský, 52. Lukáš Studený, 60. Radek Bezouška - 19. Jan Doležel, 26. Petr Krhut, 34. Petr Krhut, 36. Pavel Barabáš, 41. Tomáš Herman; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Ondřej Knol 26 - Pavel Panaš 15; po třetinách: 6:1, 1:3, 2:1
60:00 Komentář k utkáni trenéra 1.FBK Rožnov p/R. pana Macury - Doufám, že kluci pochopili, že i v prosinci se trénovat musí - viz první třetina. Děkuji pořadatelům za úžasné obecenstvo a taktéž děkuji Milanovi za jeho hlasivky.
60:00 Komentář k utkání trenéra FBC BRZDY CZ Česká Lípa pana Stožického: Dneska jsme hráli dobře a koncentrovaně pouze v první třetině. Děkujeme divákům, že přišli v takovém hojném počtu a omlouváme se jim za druhou třetinu a přejeme jim pěkné Vánoce a šťastný Nový rok.
60:00 Střely celkem: Česká Lípa 24 střel a 1.FBK Rožnov p/R. 31 střel.
60:00 Střely za 3.třetinu 1.FBK Rožnov p/R. - 12
60:00 Střely za 3.třetinu FBC Česká Lípa - 7
59:51 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 9:5
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #2 Radek Bezouška, asistoval #55 Jakub Jirsa (9:5)
59:50 Bezouška zaručuje Lípě výhru, když navyšuje po nahrávce Jirsy.
59:00 Minuta do konce třetí třetiny.
58:56 Slaný při své vlastní sekeře zlomil hokejku.
57:50 Rožnov zkusí hru bez golmana.
57:49 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:49 Rožnov si vzal oddechový čas.
57:48 Rožnov se ještě snaží za každou cenu, ale nedaří se.
56:13 Panaš skvěle vychytal.
55:56 Oba týmy v plném počtu.
55:47 Knol měl teď celkem na mále, míček neměl pod kontrolou, až rozhodčí zastavil hru, když Slaný sekl protihráče.
53:55 Konflikt v rohu Merlíčka a Barabáše S. Oba jdou na trestnou lavici za hrubost.
53:00 Klasická Slaného čekačka s balonkem za branou.
51:16 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 8:5
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #66 Lukáš Studený, asistoval #9 David Marhan (8:5)
51:15 Studený zkusil vystřelit na vzdálenější a vyšlo mu to, po nahrávce Marhana, Lípa tak odskakuje na 8:5.
51:00 Tichý tvrdou střelou otestoval Panaše a ten vyráží maskou vysoko nad tribuny.
50:44 Balonek nemá snad nikdo přímo pod kontrolou, jednou skáče tak a podruhé zas tak. hra se přelelejvá nahoru a dolu.
49:37 Viktořík svým tahem skvěle vystřelil, ale Knol vyrazil.
49:00 Studenému se u Panašovo branky opravdu líbí, nyní ji málem položil na zem.
48:25 Slibná akce Lípy, která však končí v rohu hřiště.
47:47 Dnes je na té zemi opravdu rušno...na jedné straně se válí ten a pak zas tamten.
47:19 Panaš měl teď velké štěstí, Studený ho nejdříve trefil, balonek mu unikl a Studený poslal balonek po malém brankovišti, ale míček do branky nevsítil.
46:00 Rožnov hraje ve větším klidu než Lípa.
45:30 Kratochvíl zkouší, ale přestřeluje.
45:05 Česká Lípa hraje v plném počtu.
45:05 Barabáš zkoušel ze středu, ale byl zblokován. Teď již zmiňovaný zabránil Mlejnkovi ke skorování.
43:06 Jirsa tvrdě poslal Barabáše za mantinel a Rožnov tak má svou první přesilovou hru.
42:58 Polášek teď dvakrát otestoval Knola, nejdříve svou střelou, kterou Knol vyrazil a posléze se jí Polášek snažil dorazit, ale nevydařilo se mu to.
42:47 Hra se přiostřuje a trenér Pazdera stáhl na 2 formace.
40:33 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #88 Tomáš Herman, asistoval #76 Josef Viktořík (7:5)
40:32 No a Rožnov opravdu vstupuje do třetiny ve stejném tempu, jako když končili ve druhé třetině a snižují náskok na pouhé dvě branky. Viktořík rychle našel Hermana a ten se nemýlil a střelou nad nohu snižuje na 7:5.
40:15 Začala nám třetí třetina, uvidíme v jakém tempu bude, zda bude stejně vypjatá jako závěr 2.třetiny.
40:00 Hráči se pomalu připravují na střídačkách a za malou chvilku nám začne třetí třetina.
40:00 V pauze je i soutěž ve střelbě na bránu. Výherce dostane poukázku do Music Clubu Prdel České lípě.
40:00 Proběhlo i vyhlášení MISS Českého florbalu Nikoly Dědkové.
40:00 Ve druhé přestávkové pauze, proběhlo předání dárků pro Českolipskou nemocnici.
40:00 Střely za 2.třetinu 1.FBK Rožnov p/R. - 8
40:00 Střely za 2.třetinu FBC Česká Lípa - 6
40:00 3.třetina nám začne přibližně v 17:32
39:58 Vnukova střela zblokována.
39:47 Rýpar nastřelil neuvěřitelné břevno.
39:00 Minuta do konce 2.třetiny.
38:50 Viktoříkovi střela sjela.
38:04 Panaš má dnes smolný den, už po několikáté se k němu řítila slečna zdravotnice.
37:42 Lípa testuje konstrukci protihráčovi branky, len to cinklo.
37:18 Plesník otestoval Knola. Ten chytá.
37:10 Barabáš S. ukázkově proklouzl mezi hráči a snažil se zaútočit.
36:14 Oba týmy hrají v plném počtu.
35:19 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #76 Josef Viktořík (7:4)
35:18 4na4 a Rožnov snižuje na 7:4, kdy Viktořík našel Barabáše a ten zasunul balonek za Knolova záda.
34:16 Všechno je jednou poprvé i trestná pro Mlejnka.
34:02 Klasická léčba kelenem, aneb Panaš potřebuje ošetřit.
33:36 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #88 Tomáš Herman (7:3)
33:10 Studený s Podrabským na zemi.
32:07 Před Rožnovskou brankou je celkem živo.
31:22 Hermanovi střela sjela a balonek končí v rohu hřiště.
30:00 Rožnov udržel oslabení.
29:41 Rožnov se zatím drží.
28:01 Pastor neproměnil a Česká Lípa má tak přesilovou hru.
28:00 Trestné střílení družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa neproměnil #39 Drahoslav Pastor.
27:59 Plesník zabránil Slaného střele, aby skončila v bráně, ale nedovoleným způsobem, a to vysokou hokejkou. Následuje nájezd v podání Pastora.
26:47 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #15 Tomáš Podrabský, asistoval #11 Štěpán Motejzík (7:2)
26:46 Krásným a hlavně svým prvním golem v barvách České Lípy se prezentoval nováček Tomáš Podrabský po asistenci od Motejzika.
25:50 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #26 Dalibor Plesník (6:2)
25:49 Míček ala hopsakoule, Krhut přehodil Knola po nahrávce od Plesníka.
25:36 A další balonek to nevydržel.
25:20 Proběhlo i přivítání nováčka Tomáše Podrabského..
24:40 Velech ve velké šanci, ale střílí nad.
23:40 Pastor zkoušel vzduchem na Mlejnka, ale ten netrefil.
23:35 Krhut střelou do víka po nahrávce Hermana snižuje vedení Lípy na 7:3
22:50 Rožnov začal ve velkém tempu, uvidíme jak dlouho jim to vydrží.
22:00 Podrábský ve velké šanci, ale balonek mu odskočil.
20:40 Viktořík teď zabránil Českolipským skorovat.
20:01 A máme tu začátek 2. třetiny.
20:00 Přibližně v 16:47 nám začne 2.třetina.
20:00 V přestávkové pauze se utkají mladší žáci FBC Česká Lípa.
20:00 Střely za 1. třetinu - 1.FBK Rožnov p/R. - 11
20:00 Střely za 1.třetinu -FBC Česká Lípa - 11
19:58 Slaný vyslal své svěřence kupředu, ale ti nevyužili. Po první třetině týmy odcházejí do svých šaten za stavu 6:1.
19:00 Minuta do konce 1.třetiny.
18:43 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #66 Lukáš Studený, asistoval #23 Milan Tichý (6:1)
18:42 Ale rychlá odpověď lípy, kdy se prosazuje opět Studený po nahrávce Tichého.
18:35 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #24 Jan Doležel, asistoval #7 Stanislav Barabáš (5:1)
18:34 Krásnou střelou do pravého víka se blejsknul Doležal po nahrávce Barabáše S.
17:26 Nastřelená ruka Vnuka.
16:36 Krhut opět přestřeluje.
15:13 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 5:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #66 Lukáš Studený, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:0)
15:12 Studený si doslova chladně povozil Panaše a navyšuje tak na 5:0.
14:53 A chce to nový balon, tenhle si svou slávu už vybral.
14:45 Novák si pomocí sekerky dopomohl k získání balonku, ale rozhodčí odpískal pro Rožnov.
14:16 Slaný poslal vzduchem až na Panaše, ten však pohlídal.
12:27 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #23 Milan Tichý (4:0)
12:26 Přesilovku Lípa velmi rychle využila a to během 10 vteřin, kdy ji využil Slaný po nahrávce Tichého.
12:16 Tvrdý souboj Barabáše S. se Slaným, kdy Lípa získala přesilovou hru.
12:00 Rýpar zase ve skvělé šanci. Ale střílí velmi nad.
10:50 Viktořík se nechal zfaulovat a je zde rozehrávka pro Rožnov.
10:35 Krhut skvěle, ale trefil svého spoluhráče.
09:54 Bezouška trošku pošlapal Panaše a tak je rozehrávka pro Rožnov.
09:27 Viktořík poslal na Plesníka, ale ten nevyužil a střílí velmi nad Knolovu svatyni.
08:50 Doležal přes bránícího domácího otestoval Knola.
08:07 Polášek neukočíroval balonek a českolipský mu ho hned sebral a hnal do útoku.
07:00 Hokejky lítají, hráči lítají..dnes je tu velmi rušno.
06:42 Rozehrávka Rožnova na půlce Lípy. Kristek zkouší z vytažení, ale střela letí daleko do rohu hřiště.
05:41 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #23 Milan Tichý (3:0)
05:40 Motejzík z vytažení posílá Lípu do tříbrankového vedení.
05:29 Viktořík nehybně leží na zemi, nejspíše dostal do obličeje. Trochu zdrceně jde na střídačku.
05:12 Rožnov se musí doslova skamarádit se zdejší podlahovkou, klukům očividně povrch zatím nesedí.
04:40 Rýpar tvrdě poslal Karla za mantinel.
03:27 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:0)
03:26 Lípa se nám nějak rozjela po nahrávce Slaného rychle navyšuje Mlejnek a Lípa tak odskakuje na dvou brankový rozdíl.
03:11 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #23 Milan Tichý, asistoval #9 David Marhan (1:0)
03:10 Po rychlé akci Marhana s Tichým, Tichý posílá Lípu do vedení.
02:40 Hráči si doslova lezou na záda.
02:05 Slaného dalekonosná střela končí nad branou Panaše.
01:51 Rozehrávka z půlky pro Lípu.
01:40 Zazvonila tyč, nastřelil jí Rýpar, Rožnov tlačí.
00:30 Hra nám začala a Rožnov má rozehrávku, ze které se Krhut pokusil ohrozit Knola, Knol však vyrazí do zámezí.
00:01 FBC Česká Lípa po loňském úspěchu opět spouští unikátní vánoční akci pro děti z České Lípě a okolí, které neměly tolik štěstí, jako členové FBC a Vánoce netráví se svými rodinami. Tato akce je pod názvem VEČER PLNÝ DÁRKŮ - POMOZTE DĚTEM.
00:01 Dámy a pánové vítejte u onlinu z předvánočního utkání 1.ligy mužů, kde se utká domácí FBC BRZDY CZ Česká Lípa s 1.FBK Rožnov pod Radhoštěm. Domácí v minulém zápase domácí doslova rozmetali TJ Znojmo LAUFEN CZ v poměru 12:3 a 1.FBK Rožnov p/R vyhrál nad Spartakem Pelhřimov 8:7.
00:00 Jelikož je toto charitativní večer, proto nám hosti z Rožnova přinesli taky dary a hráči házeli sladké dobroty do hlediště.
00:00 Dnešní utkání nám slavnostně začali Novoborské mažoretky. Po nich následuje slavnostní zahájení.