• 56 55:15
    4:9
    (Králík)

Paskov Saurians - TJ X3M Sokol Královské Vinohrady 4:9
branky: 4. Lukáš Louda, 5. Tomáš Kozlík, 37. Ondřej Chalupa, 39. Patrik Bonczek - 2. Jakub Záň, 20. Michal Dolejš, 22. Michal Smutný, 23. Ondřej Houra, 41. Zbyněk Stuchlík, 48. Josef Mareš, 51. Jan Linhart, 55. Michal Dolejš, 56. Michal Smutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 24 - Karel Mrkos 25; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:5
59:59 Slova trenéra hostů: V prvních 40.minutách jsme soupeře opakovaně podceňovali a svou hloupostí a laxností ho drželi ve hře. Do třetí třetiny jsme stáhli hru na dvě lajny, potvrdili kvalitu a závěr utkání dohráli s naprostým přehledem. Děkujeme soupeři za férové bojovné utkání a přejeme všem florbalovým příznivcům krásné prožití vánočních svátků.
59:59 Slova trenéra domácích: Dvě třetiny jsme byli schopni držet se soupeřem krok, bohužel ve třetí třetině se ukázala kvalita soupeře, která trestala každou naši chybu. Gratuluju soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Třetí třtina, střely domácí: 9, hosté:12. Celkem 29:33
59:59 Konec poslední části připomíná vysvobození. Vinohrady proškolily Paskov lekcí zodpovědnosti. Věřme, že po Novém roce Paskov najde formu a v prvním zápase porazí Brno.
59:02 Kurečka působí jakoby požil, škoda, takový nadějný hráč
58:00 Mezi hráči je dnes velmi populární přestupek sekání, kompenzují si snad konec zemědělské sezony?
57:18 Saurians předvádí nepřesnost vedle nepřesnosti.
56:08 Stav k pláči, nedivíme se odcházejícím divákům
55:16 Timeout Paskov Saurians
55:15 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Michal Smutný, asistoval #6 Jan Králík (4:9)
54:25 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 4:8
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #52 Jakub Záň (4:8)
54:25 Dolejš překonává čtyři domácí a střílí do prázdné. Mikeskovi nezbývá než sevřít masku v dlaních. třetí třetina se opravdu nevyvedla.
53:38 Kožušník se snaží trefit konstrukci stropu a přitom sejmout pořadatele. Dvě mouchy jednou ranou.
53:15 Timeout TJ X3M Sokol Královské Vinohrady
52:55 Stav už začíná působit smutně. Zvednou se domácí k poslední odporu? Fyzických sil ubývá, adrenalinu přibývá.
50:46 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:7)
50:46 Vinohrady si rozebrali hru domácích jako lego a znovu ji poskládali do obrazce ve tvaru gol.
49:22 Saurians se evidentně nejlépe hraje pod tlakem, nechat si utéct o dva goly a pak dohánět. Proč ne, infarktové stavy ještě nikomu neublížily.
48:00 Paskov promarňuje šanci za šancí. To už je snad rouhání
47:39 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Josef Mareš, asistoval #73 Ondřej Houra (4:6)
47:39 Kožušníkovi utíká Mareš a ten svou ostroúhlou střelou pálí do rohu.
45:27 Záměr dobrý, provedení špatné. I tak by se dala charakterizovat dnešní hra Ještěrů. Nahoru dolů, nahoru dolů, šance obout týmu se přelévají z jednoho konce hřiště na druhé.
43:30 Kožušníkovi dnes chybí jeho pověstná dravost. I přes tuto skutečnost však stále patří k jedněm z nejaktivnějších hráčů na hřišti.
41:08 Chyba střídá chybu a po brance jdou Ještěři i do oslabení.
40:43 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #10 Jan Linhart (4:5)
40:43 Do poslední části nastupuje Paskov s deficitem hráčů. Tohoto nedostatku využívají Vinohrady a Stuchlík trefuje vrchní rožek Mikeskovy brány.
39:59 Ukončení druhé části. Střely na branku, domácí: 11, hosté: 9. Na pražský nástup v druhé třetině však dokázali domácí najít odpověď, a tak předvedli kvalitní druhou část, se kterou mívali v předchozích utkáních problémy. Třetí třetina bude klíčová. Fanděme a věřm
39:52 Bohm nenápadně sekal, až dosekal a sudí jej posílají na trestnou lavici
38:38 GÓL Paskov Saurians! 4:4
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #6 Ondřej Chalupa (4:4)
38:38 A k vyrovnání přispívá Bonczek, po nahrávce Chalupy dotlařuje míček za brankovou čáru a stav je hned o něco veselejší.
37:48 Poslední minuty druhé třetiny začínají být opět divočejší a hráči se po ploše prohánějí jako stádo slonů
36:50 GÓL Paskov Saurians! 3:4
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #6 Ondřej Chalupa, asistoval #8 Lukáš Kurečka (3:4)
36:50 Chalupa propaluje vše, co mu stojí v cestě a tentokrát už kosmeticky upravuje stav utkání.
35:58 Krásná akce Saurians, Chalupa však přestřeluje. Ale aspoň chvílí přesilovka naplňovala svou podstatu.
34:00 Chalupa křižnou nahrávkou posílá dopředu Bonczeka a ten krásnou střelou trefuje golmana za 50 bodů, rovnou do masky.
31:55 Ve vlastním oslabení si dokázala nova posila Saurians, Šrámek, vytvořit šanci. Avšak na šance se nehraje a skóre se nemění.
30:50 Domácí si nedokázali pohlídat počet hráčů na hřišti a budou pykat. Druhá přesilovka Vinohrad.
30:21 Kožušníkova střela naslepo minula tyč, škoda, úsměv na tvářích fanoušků povadá.
29:30 Šrámek opět sám na brankáře a střílí pouze do něj. Domácí si asi dali za cíl trefovat brankáře hostí.
28:47 Mikeska ohebný jako ruská gymnastka a lapuje míček.
27:50 Růžička běží sám samotinký na brankáře a tuto jedinou překážku nepřekonává. Kdyby hrál šipky a brankář byl terč, tak by skóroval.
26:00 Další z rozdílů mezi týmy je v chování trenérů. zatímco Volek je spíše klidný a mírní své emoce, pražský kouč po své svěřence péruje, co to dá.
24:30 Domácí se zatím marně snaží najít odpověď na zodpovědnou hru hostů.
22:26 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #73 Ondřej Houra, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:4)
22:26 Po další minutě opět změna stavu. Pražská lokomotiva se rozjíždí a prostřelují domácího golmana. Houra z otočky zvyšuje.
21:26 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 2:3
21:26 Stav utkání mění branka Smutného.
21:02 Bonczek v obrovské šanci trefuje pouze golmana. Blonďátý ďábel ukázal, co umí.
19:59 A nyní už správná siréna ukončuje první třetinu. Střely na branku, domácí: 9, hosté: 12. Stav utkání je vyrovnaný, bojovnost z obou týmů jen čiší. Samotné utkání však připomíná souboj Davida s Goliášem. Pražský tým s mohutnou základnou včetně fyzioterapeuta proti outsiderovi ze severní Moravy. Použije Paskov svůj prak a zasáhne tak obra na zranitelném místě? Rozuzlení přijde již v další třetině.
19:39 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #10 Jan Linhart (2:2)
19:39 Hosté si vybojovali rozehrávku před bránou a přes skrumáž žlutozelených těl prostřelují Mikesku.
17:51 Mikeska občas připomíná chobotnici. Ruce má snad všude
17:00 Nejdříve Růžička a následně i Bonczek se pokoušejí vydolovat míček z brankáře hostů. Ten jej však drží a tak kromě emocí u diváků akce větší ohlas nevzbuzuje
16:12 Chalupa nedokázal usměrnit svoji nahrávku a zabíjí tak šanci ve vlastním oslabení.
15:01 Parmič až moc důrazný, rozhodčí to zpozorovali a posílají ho sedět.
14:33 Mikeska opět vyniká brankářským uměním, to je hráč.
13:21 Utkání překypuje fyzickou aktivitou. Věřme, že týmy nevystřílí všechny své náboje v první třetině a v druhé třetině už nebudou pouze po hřišti korzovat jako po promenádě.
12:00 Časomíra ukončuje utkání už ve 12.minutě. Chybička se vloudí. Není se čeho bát, pokračujeme
11:10 Králík si plete branku s norou a paskovskému Mikeskovi odsouvá bránu.
10:00 Šrámek, nová posila Paskova, se rozbíhá a útočí, jeho snahy však zastavuje brankář
09:29 A hosté si míček drží, domácí by potřebovali nějakou krásnou protiakci.
07:30 Poslední minuta ve znamení tlaku hostích. Mikeska však brání zuby nehty svou svatyni.
06:49 Chyba Kurečky, které se pražští pokusili využít. Avšak ostatní hráči domácích se nedali a zachovali příznivý stav.
05:55 Brankář z matičky stověžaté má zatím dost práce. Paskovští si tvoří šance a chtějí znovu zavěsit.
05:00 Hra je mimořádně tvrdá, hráči atakují i pořadatelský stolek
04:00 GÓL Paskov Saurians! 2:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #22 Michal Parma (2:1)
04:00 Parma nahrává z rohu na Kozlíka, který ve svých schopnostech vykoupal tři pražské a dává gol z backhandu.
03:32 GÓL Paskov Saurians! 1:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #20 Lukáš Louda, asistoval #24 Jakub Mikeska (1:1)
03:32 Domácí golman si připisuje další asistenci a do běhu nahazuje Loudovi, který srovnává stav na 1:1.
02:33 Hra domácích je plná nepřesností a ačkoliv si připsali přesilovku, tak žádnou vážnější šancí neoslnili.
01:31 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (0:1)
01:31 Hosté si vzali míček, nahrávka Stuchlíka a Záň přímou střelou trefuje branku.
00:44 Trestné střílení družstva Paskov Saurians neproměnil #8 Lukáš Kurečka.
00:44 A Kurečka neproměňuje, trefuje boční síť. Hosté si připisují první vyloučení.
00:43 Zpočátku utkání se do toho oba týmy opřely naplno a začínáme nájezdem pro domácí.
00:00 Vítáme vás u dnešního zápasu, kdy domácí Saurians hostí návštěvu až z daleké Prahy, a to Královské Vinohrady. Vzájemná utkání jsou vždy plná nejen sportovního zápolení, ale i nevraživosti hodné soubojů Moravy a Čech. Věřme, že je na co se těšit.