6:7
    Martin NEHERA
    (Vávra)

SK Bivoj Litvínov - FBC Vikings Kopřivnice 6:7p
branky: 5. Jaroslav Kropáček, 11. Marek Mandelbaum, 17. Marek Mandelbaum, 32. Daniel Hulič, 38. Daniel Hulič, 54. Jakub Kresta - 5. Daniel Opatřil, 21. Petr Podlezl, 25. Ondřej Kubátko, 26. Tomáš Sladkovský, 33. Lukáš Vávra, 52. Jakub Kresta, 62. Martin Nehera; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Martin Kohout 17 - Martin Pinďák 30; po třetinách: 3:1, 2:4, 1:1, 0:1
61:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #13 Lukáš Vávra (6:7)
61:09 Komentář trenéra hostů - Mohli jsme v Litvínově pouze překvapit a to se nám podařilo. Děkuji soupeři za utkání.
61:09 Komentář trenéra domácích - Gratulujeme vítězi. Darovali jsme jim zbytečně moc gólu vlastním nedůrazem. Děkujeme a zároveň se omlouváme všem fanouškům.
61:09 Střely celkem. Domácí - 34, Hosté - 24
61:09 Hráčem utkání za domácí - Daniel Hulič, za hosty Opatřil Daniel
61:09 Hosté vyhrávají tento zápas.
60:23 Hosté jsou v plném počtu.
60:03 Uvidíme, kdo vstřelí poslední branku tohoto utkání.
60:00 Uvidíme pětiminutové prodloužení. Domácí mají ještě 23 vteřin přesilovou hru.
59:20 Litvínov se ještě snaží vstřelit gól v přesilové hře a zamezit prodloužení.
58:51 Sledujeme vyhrocený závěr utkání. Vidíme mnoho faulů.
58:25 Trestné střílení družstva SK Bivoj Litvínov neproměnil #29 Daniel Hulič.
58:25 Gólman fauloval unikajícího Krejčího a uvidíme další trestné střílení.
57:05 Kohout teď pěkným zákrokem chytil střelu Kopřivnic, která zcela jistě letěla do růžku branky.
55:57 Podlezl nastřelil helmu gólmana Kohouta
53:55 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:6
Vlastní branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta (6:6)
53:55 Hocelík z rohu nahodil míček na branku, který se pak nešťastně odrazil od Kresty do vlastní branky.
53:55 Domácí se dočkali vyrovnání!
53:34 Timeout SK Bivoj Litvínov
52:41 Hra se každým vstřeleným gólem zrychluje. Litvínovští maj už jen pár minut na vyrovnání.
51:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #41 Martin Pinďák (5:6)
51:03 Kresta prostřelil Kohout střelou pod pravou ruku.
49:23 Mandelbaum poslal Řehu na mantinel. Rozhodčí nevylučují.
48:39 Bivoj se snaží vstřelit gól. Hosté jsou pořád zamknutí na své půlce a blokují střely.
48:10 Menší sekaná před brankou hostů. Rozhodčí nechávají hru plynout a hraje se dál na půlce hostů.
47:15 Sladkovský předvedl střelu z otočky. Branku netrefuje.
45:27 Domácí k míčku hosty moc nepouštějí.
43:44 Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Řeháček byl však zezadu trochu popostrčen a střelu pak netrefil moc dobře.
42:57 Hra je teď docela tvrdá. Hráči se nešetří.
42:24 Nyní podobná standardka na druhé straně.
41:56 Hosté mají standardku několik málo metrů před brankou domácích.
40:46 Baďura vystřelil z velké dálky. Bránu však netrefuje
40:01 Uvidíme poslední třetinu tohoto utkání. Hra je vyrovnaná, uvidíme kdo se prosadí.
40:00 Střely v druhé třetině: SK Bivoj Litvínov - 10, FBC Vikings Kopřivnice - 8.
39:36 Vávra měl na holi další gól Kopřivnic, střela se mu ale moc nepovedla a šanci do prázdné brány netrefuje.
38:07 Černého střelu z otočky zblokoval obránce hostů a míček letí za mantinel.
37:15 Litvínov využívá přesilovku a hra je opět vyrovnaná.
37:12 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #12 Jaroslav Kropáček (5:5)
35:58 Kopřivnice Vikingové nyní hráli v šesti a domácí se pokusí skóre vyrovnat.
35:13 Hosté si během přesilové hry připravili pár pěkných akcí. Skóre se však nemění.
33:13 Hosté se nyní pokusí po neproměnění trestného střílení alespoň využít přesilovou hru.
33:12 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #11 Daniel Rebroš.
33:12 Kohout výtečně vykryl trestné střílení.
33:12 Uvidíme trestné střílení hostů.
33:00 Na hřišti teď vidíme pěknou přestřelku. Hosté se dostali opět do vedení a budou bránit.
32:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:5)
31:42 Řeháček se propletl mezi všemi hráči a dostal se až před branku hostů, gólman jeho šanci zlikvidoval.
31:16 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #25 Viktor Hocelík (4:4)
31:16 Hulič se zpoza brány prosazuje a vyrovnává!!
30:26 Diváci burcují svůj tým. Dožadují se vyrovnání.
29:20 Hosté čelí velkému tlaku domácích. Do střel však chodí obětavě a brání velmi aktivně.
28:32 Lichnovský z křižné přihrávky předvedl pěknou střelu golfem. Někdo z domácích jeho střelu zblokoval.
27:41 Probíhá domluva mezi rozhodčím a Chládkem.
27:30 Hosté jsou nyní pod velkým tlakem. Teď vytáhl pěknou střelu Werner.
26:50 Hocelík se pokusil vystřelit. Jeho střelu však zblokoval obránce hostů.
26:09 Hosté se dostali do vedení a hra se nám trochu přiostřuje.
25:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Tomáš Sladkovský, asistoval #8 Jakub Kresta (3:4)
25:41 Sladkovský střelou pod horní tyč posílá svůj tým do vedení!
25:07 Hosté během pár chvil srovnávají hru.
24:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Kubátko, asistoval #16 Tadeáš Klemens (3:3)
24:22 Hosté si párkrát prohodili míček a půlce domácích a střílí gól.
23:50 Vávra se svalil k zemi u mantinelu. Zdravotnice mu rychle spěchá na pomoc.
22:34 Vebr se pokusil překvapit gólmana hostů z nulového úhlu. Pinďák je však pozorný a střelu vykryl.
21:03 Litvínovští přestřelují branku.
20:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Petr Podlezl bez asistence (3:2)
20:37 Týmy se do sebe v druhé třetině pustily. Hra je velmi rychlá. Hosté díky agresivnímu forčekingu střílí gól.
20:00 Střely v první třetině: SK Bivoj Litvínov - 14, FBC Vikings Kopřivnice - 8.
19:25 Hulič poslal střelu vzduchem až na volného Kropáčka před golmana hostů. Ten však střelou z voleje netrefuje.
18:01 Hosté se teď chvíli usadili na půlce domácích.
16:46 Plomer s Krejčím si vyměnili míček na polovině hostů. Plomer poté vystřelil. Pozorný Pinďák však střelu chytá.
16:06 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #46 Ondřej Krejčí (3:1)
16:06 Diváci stále fandí a Litvínov střílí další gól!
14:49 Skuhrovec se na dvakrát pokusil překonat Pinďáka. Ten ale jeho šanci kryje.
13:47 Lichnovský si nadhodil míček a z voleje vystřelil a trefil gólmana Kohouta.
12:58 Kubátko si došel pro faul a hosté rozehrávají z rohu na domácí polovině.
11:04 Litvínov i po přesilové hře stále zůstává na půlce hostů.
10:28 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:1
10:28 Mandelbaum z křižné přihrávky střílí gól!
09:50 Uvidíme první přesilovku utkání v podání domácích.
09:41 Kropáček těsně netrefuje branku.
08:07 Hulič střelou z backhandu přestřeluje branku.
07:27 Kubátko se pokusil vytočil a vystřelil na bránu domácích. Domácí ho však o míček připravili.
06:49 Kohout předvedl pěkný skok, kterým vykryl šanci hostů.
05:58 Rozhodčí neuznává gól hostů, který byl vstřelen vysokou holí.
04:44 Domácí rychle odpovídají.
04:43 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #37 Lukáš Černý (1:1)
04:21 Plomer se dostal sám před bránu hostů. Míček se mu však zamotal mezi nohama.
04:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #18 Jan Matúš (0:1)
04:15 Opatřil se uvolnil zpoza brány a střílí první gól utkání.
03:46 Kohout vykryl šanci hostů
03:09 Sladkovský se vytočil a vystřelil. Jeho střela však byla nepřesná a letěla mimo bránu.
02:05 Vávra se uvolnil a dostal se skoro až před domácí branku. Na poslední chvíli zasáhl Skuhrovec.
01:30 V úvodní fázi utkání jsme viděli pár drobných faulů na obou stranách. Oba týmy si připsaly pár střel.
00:02 Úvodní vhazování vyhrává tým hostů.
00:01 Vítáme Vás u online přenosu 13. kola 1. ligy mužů. Utkání začne už za pár chvil.