2:6
    Jiří KOUTNÝ
    (Juhaňák)

FBC ČPP Software Ostrava - itelligence Bulldogs Brno 2:6
branky: 27. Václav Komačka, 43. Petr Kašpar - 5. Luděk Ondráček, 30. Petr Kadlec, 41. Luděk Ondráček, 48. Jakub Mendrek, 48. Jiří Juhaňák, 53. Jiří Koutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Antoš 9 - Filip Kuhn 11; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Koutného : Já jsem v zápase vyzkoušel všechny hráče, kdo na to má a nemá. Bude to ještě těžká práce, neproměňujeme šance. Děkuji soupeři za zápas
60:00 Komentář trenéra hostů pana Škubala : Poklidný o ničem nerozhodující zápas, ve kterém jsme byli lepší v koncovce, která rozhodla o výsledku. Děkuji
60:00 Střely celkem 13 - 15
60:00 Střely ve 3.třetině v poměru 2 - 6
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali za Brno Filip Kuhn a za FBC Ostrava Ondřej Antoš
58:56 Skácel dával zpoza brány na Žáka, ten ale vystřelil nad, škoda
58:24 Petr Skácel stále čeká na 600.bod
56:27 První minutu byla na hřišti mužská přesilovková lajna, na tu druhou vyslal trenér Koutný juniorskou, ani jedna však nedokázala skórovat
53:05 Juhaňák vykryl tělem střelu Klimschy
52:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #14 Jiří Juhaňák (2:6)
52:24 Koutný se trefuje přízemní střelou od mantinelu
49:24 Poslední minutu se Ostrava svezla zadarmo na brněnském kolotoči
47:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #97 Aleš Jakůbek (2:5)
47:39 Juhaňák se trefuje střelou z výjezdu za polovinou hřiště do protějšího rohu Antošovy brány
47:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #48 Peter Grich (2:4)
47:24 Komačka to teď trošku zapinkal, Mendrek se trefuje do prázdné z voleje
46:59 Grich vyhnal Klimschu z útočné poloviny na obranou, Ostrava zakládá útok od znova
46:30 V tomto zápase se moc nepíská, hra je hodně plynulá
45:25 Šimíčkova lajna je nabuzená gólem a kombinují za bránou soupeře
44:17 Vítovec si krásně naběhl a vystřelil z první, Kuhn míček zalehl
42:35 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #20 Petr Kašpar, asistoval #3 Jakub Plíhal (2:3)
42:35 Plíhal ze standartky nahodil žabku před bránu a sbíhající Kašpar doklepává
40:29 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #86 Ondřej Veselý (1:3)
40:29 Antoš se nestihl přesunout a do prázdné se trefuje Ondráček
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 7 - 3
39:45 Brno připravuje poslední útok
38:00 Kováč netrefuje prázdnou bránu po krásné nahrávce Krzyžanka
36:51 Fantastický zákrok Antoše na střelu z půlky od Jalového, nic neviděl a přesto instinktivně zakročil
35:00 Už se teda moc nehraje čekací hra, teď už to začíná být nahoru dolů, uvidíme komu tento styl bude více vyhovovat
33:50 Brno nevyužilo standartky v polovině poloviny
31:30 Šešulka vystřelil velmi nebezpečně ze standartky, ale Kuhn pozorný
29:54 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #13 David Coufal (1:2)
29:54 Kadlec nejprve uzmul míček na polovině hřiště a Coufal se hlásil o nahrávku, když stál daleko za domácí obranou, ale Kadlec podržel a vystřelil sám, pak ale Coufal doběhl a nahrál na střed na Koutného, který už se zpoza těla nemýlil
29:17 Juhaňák do mantinelu
26:31 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #12 Václav Komačka, asistoval #14 Petr Krzyžanek (1:1)
26:31 Krzyžanek nahrál ze hrotu na mantinel na Komačku a ten vyslal přízemní střelu, která spadla až za Kuhna v bráně
25:00 Kuhn neskutečným zákrokem vychytal Skácela zabránil mu tak v 600.bodu v základní části a play off dohromady
24:41 Týmy se střídají v držení míče a v důsledné obraně, není to vůbec nahoru dolů
22:00 Brno do druhé třetiny vstoupilo aktivněji
20:00 Střely v první třetině v poměru 4 - 6
19:54 Jalový ještě vyzkoušel na konci třetiny Antoše, ale gólman dostal za jedna
18:00 Švajný teď velice aktivně napadal Jakůbka, až se mu vetřel pod hookejku, snažil se kombinovat za bránou,ale nic z toho
17:17 Krzyžanek teď podpořil útok a v obraně za něj úspěšně zakročil Kováč, když zaklekl proti střele Veselého
16:28 Plíhal z velkého brankoviště trefuje břevno
14:50 Brno opravdu velmi poctivě brání, Ostrava kombinuje pod novým trenérem Koutným a připravuje si střelecké pozice, Brno nemělo míček na delší dobu tak 3 minuty
12:00 Fanoušci se teď roztleskali a ženou Ostravu za gólem
10:42 Fantastický zákrok Antoše proti střele Veselého z voleje
09:31 Juhaňákova rychlá střela z otočky šla do mantinelu
08:32 Grich už nevydržel jak si Ostrava přihrává a dobře vystihl špatnou rozehrávku, Brno vybojovalo standartku, ale ostravská zeď je k ničemu nepustila
07:37 Druhá lajna Ostravy si teď připravovala pozici na gól. Švajný s Vítovcem a Kašovským kombinovali, nepustili Brno k míčku, ale Kuhn opět pozorný
06:11 Mertha dostal na mantinelu míček a střílel přes bránícího hráče z první, Kuhn reflexivně zasahuje
04:34 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #21 Jiří Koutný (0:1)
04:34 Ondráček, stojící u tyčky, doráží
03:20 Koutný měl před sebou úplně, ale úplně prázdnou bránu, měl zakončit hned jak dostal míček, on si ale trošku poupravil míč a laxně hodil míček, Antoš se stihl přesunout
02:00 Mendrek nahrával před bránu na Fuchse, ale míček šel spíš na Lipového
00:46 Ostrava se po buly zmocnila míčku, ale přihrávka na Skácela do střelecké pozice neprošla, zastavil jí Bauer