(Jakůbek)
  • 60 59:39
    Bulldogs

itelligence Bulldogs Brno - TJ JM Pedro Perez Chodov 5:7
branky: 15. Jakub Mendrek, 21. David Coufal, 58. Petr Kadlec, 58. Jakub Mendrek, 60. Jiří Bauer - 11. Matěj Jendrišák, 24. Filip Chmelíček, 24. Vladimír Běhavý, 34. Ondřej Mikeš, 49. Ondřej Richtr, 49. Matěj Jendrišák, 52. Tomáš Vojtíšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 438; zásahy brankářů: Filip Kejík 30, Filip Kuhn 2 - Jan Barák 26; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3
60:00 I třetí část je za námi. V té se dlouho zdálo, že si domácí koledují o debakl, ale v posledních minutách dokázali snížit na 5:7 bohužel na víc to dnes nevyšlo.
60:00 Střely celkem: iBB:31 Chodov:39.
60:00 Střely v třetí třetině: iBB: 8 Chodov: 10.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Rudolfa Škubala: Výpadek ve druhé třetině, neproměnění šancí na konci druhé třetiny a nedůraz v osobních soubojích nás stálo zápas.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Davida Podhráského: 55 minut se nám poměrně dařilo hrát zodpovědně, jak jsme si předsevzali. Poslední 5 minut nás bohužel vrátilo na úroveň posledních zápasů. Děkujeme soupeři za zápas a třeba se za 14 dní uvidíme.
59:40 Bauer vyslal dělovku a prostřelil Baráka.
59:39 Timeout itelligence Bulldogs Brno
59:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #97 Aleš Jakůbek (5:7)
59:12 Domácí publikum skanduje ještě jeden, ještě jeden. A domácí je poslouchají, ale Barák je proti. Nejprve vychytal Bauera poté Fuchse.
58:00 Fuchs potáhl balonek po mantinelu a parádně našel Mendreka, ten snižuje na 4:7.
57:59 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #12 Marek Fuchs (4:7)
57:31 Kadlec parádně trefuje horní roh Barákovi branky.
57:30 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #65 Jiří Bauer (3:7)
56:59 Zápas se jen dohrává. Domácí by sice rádi aspoň snížili, ale Chodov drží balonek na vlastní půlce a k ničemu je nepouští.
56:00 Hosté jsou zpět v pěti. Nutno poznamenat, že domácí si nic nedokázali vytvořit a naopak Chodov měl ve vlastním oslabení dvě slibné šance.
54:00 Vojtíšek dává domácím ještě malou šanci zdramatizovat zápas.
51:38 Sedmý gól hostů střílí Vojtíšek a vyhání tak domácího brankáře z brány.
51:37 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:7
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #44 Tomáš Vojtíšek bez asistence (2:7)
51:37 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Filip Kuhn družstva itelligence Bulldogs Brno
49:50 Domácí jsou v totální krizi. Chodov si s nimi dělá v podstatě co chce.
48:35 Jendrišák si zkušeně pohrál s domácím golmanem Kejíkem a hosté tak vedou už o čtyři branky...
48:34 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:6
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák z trestného střílení (2:6)
48:34 Kočí fauloval .. Jendřišák pojede nájezd.
48:04 Momentální nemohoucnost domácího týmu korunuje Richtrova branka a tak Chodov vede již o tři branky.
48:03 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:5
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #10 Ondřej Richtr bez asistence (2:5)
47:40 Kočí trefil prvního hráče a Chodov se tak hnal do přečíslení 3 na 2. Naštěstí se Sládeček stihl včas vrátit.
47:23 Hra momentálně stagnuje. Týmy se střídají na balonku, ale nepřicházejí střely ani šance.
44:54 Domácí rozhodně nic nevzdávají a dělají vše proto aby vyrovnali.
42:58 Mikeš se uvolnil na pravém mantinelu a připravil Ondruškovi stoprocentní šanci, ten však trestuhodně minul z půl metru prázdnou branku.
41:26 Jendřišák vybojoval balonek na domácí obraně a poté vystřelil. Kejíka zachránil tyč.
40:00 I druhá třetina je úspěšně za námi a oproti první byla výrazně bohatší jak na góly tak vyloučení a osobní souboje. Celkově by druhá třetina snesla mnohem přísnější měřitko. Nejprve poslal domácí do vedení Coufal, ale poté přišel bleskový obrat hostů. Po druhé třetině se skóre zastavilo na 2:4. Druhá třetina začně přibližně v 18:25.
40:00 Střely v druhé třetině: iBB:10 Chodov:12
38:56 Kočí vyslal tvrdou ránu skoro z půlky, ale opět ztroskotal na výborném Barákovi.
38:37 Fuchs si nádherně navedl balonek na střed a poté tvrdě vypálil jeho střelu na poslední chvíli vyhlavičkoval Barák.
37:13 Domácí dobře uzavřeli hosty, ale několikrát ztroskotali na výborném Barákovi.
35:56 Pěkná spolupráce Mendreka a Sládečka končí střelou druhého jmenovaného těsně vedle.
35:12 Mikeš se zničeho nic objevil sám před Kejíkem, ten ho však i na dvakrát dokázal vychytat.
34:45 Dnešní utkání sleduje 438 diváků. Děkujeme!
33:57 Sotva se Ondrušek vrátil na hřiště hned se naskytl u gólové akce, když krásně bekhendem z první vysunul Mikeše, který pohodlně zakončil do prázdné brány.
33:56 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:4
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #27 Ondřej Mikeš, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:4)
32:35 Chodov točil domácí na pěkném kolotoči. Domácí mohou jen děkovat Kejíkovi, který doslova čaroval v bráně.
31:50 Pošťuchovaná mezi Bauerem a Ondruškem končí dvouminutovým trestem pro oba zúčastněné. Hosté si tak zahrají 71 vteřin 4 na 3.
31:11 I hosté si dnes zahrají přesilovku. Na trestný už sedí Koutný,který si odpyká dvě minuty za bránění ve hře.
30:37 Střela Juhaňáka jen prosvištěla kolem hostující brány.
29:12 Hra se uklidnila a vyrovnala. hraje se nahoru dolů, ale bez větších šancí na obou stranách.
27:54 Coufal se mohl řítil sám na Baráka, ale bohužel ho zradilo zpracování a tak z nadějné akce nic nezbylo.
26:35 Chodov je na koni domácím momentálně uskakuje každý balonek a nic se jim nedaří.
23:43 Uběhlo ani ne půl minuty a je tu akce jako přes kopírák. Richtr měl nejdříve až moc prostoru, jeho střelu ještě dokázal Kejík vyrazit, ale proti dorážce Běhavého byl bezmocný.
23:42 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #68 Vladimír Běhavý, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:3)
23:15 Nedůrazu v domácí obraně využil Chmelíček, který dorazil střelu Vavra.
23:14 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #87 Ondřej Vavro (2:2)
21:23 Jalový výborně vyběhl proti nahrávce Chodova a sám potáhl protiútok, ale bohužel mu sjela střela.
20:23 Domácí sice prohráli úvodní buly, ale poté vlítli na hosty a vybojovali balonek, který pak dokázal Coufal usměrnit do Barákovi brány a tak se domácí po 22 vteřinách druhé části ujímají vedení.
20:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #14 Jiří Juhaňák (2:1)
20:00 První třetina je za námi. Dlouho trvalo než zápas nabral tempo hodné extraligy. Do tempa se jako první dostal hostující Chodov, který také jasně dominoval první půlce třetiny a také šel první do vedení. Domácí se poté vzpamatovali a kýžené vyrovnání jim přinesl parádní kličkou Mendrek. Stav po první třetině je tak 1:1. Druhá třetina začne přibližně v 17:44.
20:00 Střely v první třetině: iBB:13 Chodov:17
19:59 Ještě v poslední vteřině se nebezpečně vytočil do středu Jendřišák. Kejík dokázal jeho střelu i s menšími problémy zkrotit.
17:58 Domácím se přesilovka vůbec nedaří naopak nyní zahrozili hosté, když Pražák potáhl balonek a následně přihrál Jendřišákovi, který jen těsně minul domácí bránu.
14:57 Mendrek nejprve vybojoval a balonek a poté parádně zakončil do horního růžku.
14:56 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek bez asistence (1:1)
14:05 Domácí se osmělují. Koutný našel Veselého volného na hranici velkého brankoviště, ten ale trestuhodně minul.
13:24 Jendrišák ve 100% šanci míjí branku.
12:45 Sládeček potáhl balonek následně našel krosem volného Gricha, který vybídl Fuchse ten ale minul.
11:41 Kros Bauera na Kadlece, který mířil bohužel pro domácí těsně nad.
10:32 Jastřembský potáhl balonek po levém mantinelu a následně výborně našel Jendřišáka, který se nemýlil a střelou nad nohu Kejíka poslal hosty do vedení.
10:31 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 0:1
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #71 Jan Jastřembský (0:1)
09:13 Pěkná akce Chodova končí nepřesnou střelou Vojtíška.
07:57 Domácí po delší době v útočném pásmu. Se střelou Veselého, ale Barák nemohl mít problém.
07:20 Pěkná akce Chodova Mikeš našel krosem Ondruška, který vyslal pěknou volej, ale Kejík opět chytá.
05:12 Další ranou prověřil Kejíka tentokrát Mikeš.
03:12 Chodov je na počátku utkání aktivnějším týmem, ale domácí obrana pozorně odolává.
01:32 První střelou utkání prověřil Jastřembský Kejík, ten však jeho střelu z půlky s klidem chytil.
00:01 Jako první budou rozehrávat hosté, když Jendřišák přetlačil na buly Kadlece.
00:00 Dobrý den, vítejte u textového online přenosu 21. kola AutoCont extraligy, ve kterém se střetnou domácí tým itelligence Bulldogs Brno a hostující tým TJ JM Pedro Perez Chodov. Oba týmy již mají zajištěné play-off, ale zároveň ještě mají o co bojovat zatímco hosté by si rádi polepšili ze čtvrtého místa a měli tak možnost výběru soupeře, domácí by se rádi dostali na šesté místo a zajistili si tak možnost startu v elitní kategorii Czech Open.