54
  • 54 53:51
    Otrokovice

1. SC WOOW Vítkovice - Panthers Otrokovice 3:1
branky: 23. Jan Šebesta, 28. Lukáš Veltšmíd, 28. Marek Bräuer - 11. Marek Matejčík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Roman Ciompa 22 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:0
59:59 Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Na můj vkus jsme se dlouho se soupeřem oťukávali. Možna to bylo o důležitosti zápasu. Jinak si myslím, že jsme toho soupeři moc nedovolili,ale tím,že jsme neproměnili vyložené šance, jsme je drželi pořád ve hře a museli jsme se mít před nimi na pozoru. Mají výborný tým a další konfrontaci s nimi se nebráním. Děkujeme za utkání a vážíme si vítězství.
59:59 Komentář trenéra hostí Dana Folty: Na jeden gol se vyhrát nedá. Budeme se těšit na odvetu v play off. Děkuje za podporu divákům a soupeři za odvedenou hru.
59:59 Střely celkem: 22/23
59:59 Nejlepšími hráči tohoto utkání se stali za tým domácích : Hubálek Jakub a za tým hostí : Marek Matějčík
59:59 Střely v 3. třetině : 1. SC WOOW Vítkovice : 9 Panthers Otrokovice : 11
59:55 Vítkovičtí dělaji vše proto aby míček udrželi na útočné polovině
59:23 Jankulár Petr vyslal další střelu Vítkovic, ovšem v bráně neskončila.
59:04 Vítkovičtí fanoušci ženou hráče k dalšímu vítězství!!!
53:51 Timeout Panthers Otrokovice
53:38 Velšmíd ohrozil Michaljoviču bránu, ale ten si s jeho střelou poradil
53:11 Hrdina stříli z lehkého úhlu a trefuje pouze boční siť brány
52:40 Matějčík zkouší samostatný unik, avšak je donucen ke střelbě ze strany a jeho střela míří mimo bránu
51:46 Jankulár Petr nastřelil tyč a Koňařík doráží vysokou holí. Míč sice skončil za zády Michaljoviče, ale rozhodčí gol neuznal
50:53 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
48:56 Jankulár Petr vyslal střelu k levé tyči, ale Michaljovič nezaváhal
46:15 Sovjak střílí a Ciompa si připisuje další zákrok v tomto utkání
44:14 Vašek Gurkovský byl poslán tvrdým přistrknutím Sovjáka na mantinel
42:59 Hájek posílá nenápadnou střelu nad zemí, ale Michaljovič si s ni poradil
41:24 Žák vyslal šikovnou střelu, ale úspěch si připisuje Michaljovič
40:00 Střely na bránu po 2. třetině : 1. SC WOOW Vítkovice : 9 Panthers Otrokovice : 7
39:59 V posledních sekundách zkouší Hrdina dostat míček do brankové sítě, ovšem úspěšnější byl vitkovický golman
39:42 Jelínek si nechává otrokovické hráče na zádech a míří sám na golmana, ovšem ani tato střela nemířila mezi brankové tyče
37:47 Hubálek trefuje pouze bránicího hráče a tak se Otrokovicím podařilo ubránit přesilovou hru vítkovic
36:26 Vítkovice sází na přesilovou pětici o složení Velšmíd, Jelínek, Hájek, Hubálek a Žák
35:03 Sovjak pálí, ale Ciompa dalším výborným zákrokem vyráží z hřiště
34:12 Jelínek pálí ze středu hřiště,ale trefuje hokejky soupeře
32:52 Vítkovice pokračuji v obléhání otrokovické brány, další pokus o střelu vysílá Velšmíd, ale opět mimo bránu
32:29 Jelínek posíla krásnou přihrávku před bránu na Velšmída, ale jeho pokus o teč končí vedle branky
31:06 Po dvouminutové úpravě povrchu se opět pokračuje ve hře
30:57 Zdá se, že Valšík obdržel nárez do úst, na hřišti je k vidění krev tohoto hráče
30:09 Jankular vysílá silnou střelu, ale ta trefuje pouze Nagyho.
27:47 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Marek Bräuer, asistoval #55 Jakub Hubálek (3:1)
27:05 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd, asistoval #7 Zdeněk Žák (2:1)
24:53 Michaljovič posílá dlouhý výhoz na nabíhajícího Matějčíka, ale ten míček posílá vysoko nad brankovou konstrukci
23:04 Matuš dostal tvrdý náraz od Bouška a zůstava ležet na zemi. Zdá se byt otřesený,ale hřiště opouští po svých
22:23 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (1:1)
21:23 Valčík prověřuje pozornost Ciompy,ale ten s jeho střelou neměl větší problémy
20:20 Hájek ve výborné střelecké pozici, ale opět jen trefuje soupeře
19:59 Jelínek sám před golmanem,ale Michaljovič nezaváhal.
19:28 Hájek se pokouší ještě před ukončením první třetiny vystřelit, avšak jeho střela míří nad konstrukci brány
18:51 Oba týmy preferují osobní obranu
14:50 Po krásné přihrávce Hradila se dostává Valčík do golové šance, ale Ciompa krásným zákrokem, zachraňuje skore Vítkovic
13:20 Šebesta namazal a Vaněk ve velké golové šanci, avšak míček nekončí v síti Ciompy
12:33 Hájek nejprve trefuje hráče otrokovic a druhým pokusem míček končí za mantinelem.
10:36 GÓL Panthers Otrokovice! 0:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (0:1)
10:36 Marek Matějčík krásnou kličkou a bekendovou střelou zvyšuje skore Otrokovic
09:24 Hradil za vlastní bránou a čeká, který spoluhráč se mu nejlépe nabídne
08:36 Ani jeden z týmu dnes není v plné sestavě
08:03 Vaněk zkouší střelu na branu vítkovic, ale střela byla zblokovana
06:20 Po dlouhém rozehrávání vítkovických Brauer ztrácí míček a na řadu se dostává soupeř
03:55 Jankular zkusil pozornost Otrokovického golmana, avšak Michajlovič neměl s jeho nahozením větší problémy.
02:31 Hubálek sám před golmanem,ale jeho střela nemířila mezi tyče Michajloviče.
01:30 Nebezpečná standartka Otrokovic z předbrankového prostoru končí střelou do bránicího hráče Vítkovic.
00:45 První šance domácích, ale míček těsně před střelou sjel Hájkovi z čepele.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrala strana Otrokovic.
00:00 Dobrý den, vítame Vás na dnešním utkání extraligy mužů, ve kterém se utkají týmy 4. a 6. místa v tabulce.