5:3
    Petr PRAŽÁK
    ()

TJ JM Pedro Perez Chodov - AC Sparta Praha Florbal 5:3
branky: 16. Matěj Jendrišák, 28. Tom Ondrušek, 31. Tom Ondrušek, 42. Michal Kotlas, 60. Petr Pražák - 11. Martin Chaloupka, 11. Miroslav Šnajdr, 46. Jakub Vrána; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Jan Barák 18 - Martin Beneš 30; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1
60:00 Komentář k utkání trenéra Chodova Davida Podhráského: 'Vydřené a velmi cenné 3 body. V utkání nám chyběla lehkost s hokejkou i na nohách a navíc jsme neproměnili velkou řadu šancí. Na konci nás Sparta zamkla, ale obětavost kluků a výborný Honza Barák nás dovedli k vítězství.'
60:00 Komentář k utkání trenéra Sparty Jaroslava Berky: 'Povedl se nám vstup do utkání, ale pak jsme polevili a Chodov se dostal do utkání. Zaslouženě utkání otočil a my jsme se dostali zpátky do hry až v závěrečné třetině. Škoda neproměněného tlaku v závěru utkání, kde výborně domácí podržel gólman.'
60:00 Celkový poměr střel: Chodov - 34, Sparta - 21.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 10, Sparta - 9.
59:41 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #23 Petr Pražák bez asistence (5:3)
59:41 Pražák zřejmě definitivně rozhoduje.
59:31 Volný úder Sparty.
58:36 Jendrišák ušetřil cenné vteřiny.
58:21 Marvánek nepřesně.
57:15 Sparta v šesti.
56:51 Timeout AC Sparta Praha Florbal
56:35 Polovina haly už zvedala ruce nad hlavu. Bohužel předčasně. Jastřembský do boční sítě.
54:56 Marvánkova druhá přesilovková rána míří mimo. Chodov v pěti.
54:08 Barák výborně proti Časarovi!
52:37 Strachota ve velké šanci netrefil branku.
52:26 I tak vysoké tempo se s blížícím koncem utkání zvyšuje.
50:36 Další světlá chvilka Jana Jastřembského, tentokrát v obranné hře, když zabránil dobrým blokem jisté brance.
49:39 Mikešova formace běžela ve čtyřech na jednoho obránce, bohužel pro domácí ani nevystřelili.
48:07 Nová chodovská posila Jan Jastřembský se prezentoval drzým průnikem, Beneš na místě.
47:41 V souboji generací Pražan přesprintoval Kašpárka. Úder pro Chodov.
45:45 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 4:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #90 Luka Časar (4:3)
45:45 Exchodovský Vrána běžel od poloviny sám na brankáře a pěknou technickou střelou vrací Spartu do zápasu.
45:15 Další 'lehce zběsilou' pasáž hry ukončuje píšťalka rozhodčího. Volný úder pro Spartu.
44:32 Souhra Fialy s Běhavým skončila opět na pozorném Benešovi,
43:40 Ondřej Vavro postupoval na Beneše od pravého mantinelu. Střelu z úhlu ale Beneš vykryl pěkným zákrokem.
42:57 Teď všem v hale zatrnulo. Ondřej Mikeš 'trefil' rozpojený mantinel, ale naštěstí vše vypadá pouze na naražené koleno.
41:21 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #89 Michal Kotlas, asistoval #26 Tomáš Sýkora (4:2)
41:21 Chodov konečně využívá početní výhodu. Vynikající přihrávku Sýkory trefuje do odkryté branky Kotlas.
40:00 Chodov byl i díky třem přesilovým hrám ve druhé třetině výrazně aktivnější, o čemž svědčí i střelecké pokusy. Ze svého tlaku vytěžili domácí dvě branky, k tomu třetí třetinu začnou v početní výhodě.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 16, Sparta - 5.
39:32 Denemarkův nelichotivý hattrick.
38:50 Chodov v početní výhodě 6 proti 5. Rozhodčí mají stále ruku nad hlavou,
38:28 Za brankou Sparty se srazili hlavami Chaloupka s Běhavým. Vypadá to, že oba budou v pořádku.
37:34 Hosté v plném počtu.
37:15 Chodovský tlak utnula nutnost úpravy hrací plochy.
33:33 Opět zahrozila dvojice Strachota, Vrtiška. S prvním pokusem si poradil Barák, podruhé Strachotova přihrávka pouze proletěla velkým brankovištěm.
32:15 Dramatická část s hlasitými projevy obou střídaček.
30:10 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #25 Tom Ondrušek z trestného střílení (3:2)
30:10 Klička do forhendu, střela pod Beneše. 3:2 pro Chodov.
30:10 Budeme svědky trestného střílení. Luka Časar zatáhl za záchrannou brzdu. Nájezd pojede Ondrušek.
29:30 Nejprve Strachota mířil do tyče, poté na druhé straně netrefil ve slibném příležitosti domácí Běhavý, aby na konec této rychlé pasáže trestuhodně minul Šnajdr. To vše v cca 15 vteřinách hry.
28:50 Jedovatou střelu vyslal hostující Čermák. Barák s problémy, ale vyřešil.
27:58 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #27 Ondřej Mikeš (2:2)
27:58 Mikeš našel pěknou přihrávkou Ondruška, pro kterého již nebyl problém zblízka trefit branku.
27:20 Skvělý Beneš proti Běhavému.
26:50 Přesilovka Chodova bez úspěchu, i když zámek to byl opravdu veliký.
26:04 Chodovské přesilovkové komando obstřeluje branku Sparty, zatím bez úspěchu.
24:25 Výbornou Fialovu práci využil Vojtíšek, který svoji střelu namířil do tyče sparťanské branky.
23:50 Časar s Němečkem postupovali na osamoceného Jendrišáka, který však situaci vyřešil a odehrál míček do bezpečí.
21:58 Jaroslav Jaroš poslal na Baráka nepříjemnou střelu, domácí brankář si však poradil a nepřipustil ani Kašpárkovu dorážku.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 8, Sparta - 7.
19:50 Michal Vrtiška předvedl pěkný průnik, po které předložil na velké brankoviště Strachotovi. Ten napálil míček pouze do obránce.
18:05 Chodov je ke konci třetiny aktivnějším týmem. Míček má více na holi, ale střelecké pokusy jsou nepřesné. Sparta dělá největší problémy svým pohybem při brejkových situacích, které však od dvou slepených branek v polovině třetiny nedokázala využít.
15:03 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #23 Petr Pražák (1:2)
15:03 Po několika slibných šancích se prosazují i domácí. Kapitán Jendrišák vzal v situaci 2 na 1 zodpovědnost na sebe a svoji typickou střelou zápěstím propálil Beneše.
14:33 Mikeš nabídl vzduchem skvostnou přihrávku na Chmelíčka, bohužel pro domácí zaduněl pouze zadní mantinel.
13:48 Kašpárek po přihrávce Duchka pálí mimo.
12:28 Snížení měl na florbalce domácí Pražan. Z šesti metrů však míček napálil do obětavé obrany Sparty.
11:33 Rozhodčí důrazně domlouvá domácímu Vojtíškovi.
10:52 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #49 Michal Vrtiška (0:2)
10:52 Tak to je velká sprcha pro domácí tým. Sparta jde do dvoubrankového vedení, když po první obdržené brance Chodov naprosto propadl a dovolil Spartě vsítit další branku.
10:46 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #18 Martin Chaloupka, asistoval #30 Martin Beneš (0:1)
10:21 Petr Němeček ve velké šanci Sparty, Barák skvěle zasáhl.
09:19 Rychlý chodovský protiútok založil brankář Barák. Po trase Jendrišák, Pražák se míček dostal až k Vavrovi, který svoji první příležitost na vstřelení branky nezužitkoval.
08:28 Domácí v pěti.
07:20 Výborné oslabení předvedla chodovská dvojice Fiala, Vojtíšek, která si vytvořila slušnou příležitost.
06:28 Nejprve měl Ondrušek první velkou šanci utkání, poté se ale provinil proti pravidlům a je vyloučen.
03:38 Kotlas vyvezl míček ze své obranné poloviny, přesně našel Mikeše, ale tomu rána od pravého mantinelu vůbec nesedla. Zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku.
02:37 Strachota si efektně obhodil Vojtíška, ale včas zasáhl Bouša a průnik zastavil.
00:00 Vážení diváci, vítejte při sledování online přenosu ze 17. kola AutoCont extraligy ve kterém dnes uvidíme 'malé pražské derby' mezi týmy TJ JM Pedro Perez Chodov a AC Sparta Praha Florbal. V dresu domácích se již v tomto utkání představí 2 nové 'zimní' posily - Jan Jastřembský (přišel z týmu 1. SC WOOW Vítkovice) a Ondřej Vavro (přišel z týmu FbC Start98 Kunratice). Přeji příjemnou zábavu.