60
  • 60 59:42
    Ostrava

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Software Ostrava 5:4
branky: 22. Jakub Plíhal, 31. Vojtěch Bagin, 43. David Šimek, 43. Martin Poláček, 47. Marek Chlumský - 3. Petr Trulík, 30. Marek Lípový, 32. Jakub Plíhal, 56. Petr Skácel; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: David Rytych 19 - Jakub Krupa 16; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Uhra:'Čekali jsme těžké utkání, kterému jsme nepomohli ani výkonem v prvních dvou třetinách. Šťastný konec, důležité 3 body. Děkujeme soupeři za utkání. Všem přejeme jen to nejlepší do nového roku, hlavně zdraví a hodně sportovních úspěchů.'
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Holovky:'Rozhodla dvouminutovka ve 3 třetině, kde jsme dostali 2 branky a opět neproměňování stoprocentních šancí. Dnes jsme určitě jsme nebyli horším týmem. Je velmi smutné, že po skoro každém faulu se vám rozhodčí směje do tváře. Myslím si, že jediní profesionálové na hřišti by se měli chovat zcela jinak.'
60:00 Střely po třetí třetině: Ostrava 11, Bohemians 9
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: Ostrava -11 Petr Trulík, Bohemians - 7 Martin Šimek
59:59 Domácí si pohlídali závěr utkání.
59:42 Timeout FBC ČPP Software Ostrava
59:11 Ostrava hraje bez gólmana
58:51 Hosté hrají v plném počtu.
58:32 Martin Šimek zkoušel štěstí od mantinelu, ale jeho střela nenašla cestu do hostující brány.
57:33 Baginova střela končí vysoko nad bránou.
57:12 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:46 Rytych pohotově zareagoval na střelu Skácela.
55:38 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel bez asistence (5:4)
55:38 Skácel hned v prvních vteřinách využívá přesilovku.
55:32 Hosté si poprvé v dnešním utkání zahrají přesilovku.
53:47 Domácí teď zaváhali několikrát v rozehrávce, ale hostující hráči toho nevyužili.
52:40 David Rytych si po delší chvilce sáhl na balónek po střele Plíhala.
52:25 Domácí jsou teď na koni a opět potrápili Osravu.
51:32 Domácí teď prováhaly dvě velké šance, v první byl Kozák sám před hostujícím gólmanem a pár vteřina na to Pavel Čihák jen o pár čísel přestřeluje.
49:36 Skácel netrefuje Rytychovu bránu.
46:56 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #7 Martin Šimek (5:3)
46:46 Domácí jsou ve třetí části více na balónku.
45:38 Rytych na poslední chvíli zastavil balónek před brankovou čárou.
43:57 Ondra Kozák čaruje za bránou hostů.
42:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #88 Adam Růžek (4:3)
42:36 Domácí jdou poprvé v tomto utkání do vedení, zasloužil se o to Martin Poláček.
42:13 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #7 Martin Šimek (3:3)
42:13 Souhra bratří Šimků se vyplatila a domácí opět srovnávají krok se svým soupeřem.
40:00 Dnešní utkání sleduje 106 diváků. Děkujeme!
40:00 Střely po druhé třetině: Ostrava 9, Bohemians 9
39:20 Krupa měl teď plné ruce práce se střelou Pavla Čiháka.
38:43 Kuncmanova střela letí nad bránu hostů
38:05 Právě probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:42 Domácí si dobře pohlídali standardku hostů z rohu velkého brankoviště.
36:27 Tým hostů hraje v plném počtu.
35:50 Domácí si v přesilovce zatím nevytvořili pořádnou střeleckou pozici.
34:14 Ostrava má v posledních minutách hry navrch.
31:44 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #3 Jakub Plíhal, asistoval #7 Petr Skácel (2:3)
31:44 Domácí si nepohlídali na středu volného Plíhala a ten posílá svůj tým potřetí v tomto utkání do vedení.
30:34 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #7 Martin Šimek (2:2)
30:34 Domácí zásluhou Bagina vyrovnávají
29:52 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #17 Marek Lípový, asistoval #4 Marek Švajný (1:2)
29:52 Domácím se dnes přesilovky opravdu nedaří.
27:47 Ostrava teď prověřila Rytycha několika nebezpečnými dorážkami.
26:20 Parádní kombinace prvního útoku končí nepřesnou střelou Martina Šimka.
25:01 Ostrava teď zavřela svého soupeře.
23:28 Tým hostů hraje v plném počtu
22:44 Domácím se zatím v přesilovce nedaří, Ostrava je často na balónku.
21:13 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Vlastní branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #3 Jakub Plíhal (1:1)
21:13 Růžkovu střelu sráží za Krupovi záda jeden z hostujících obránců.
20:00 Střely po první třetině: Ostrava - 3, Bohemians - 5
19:03 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:58 Plíhal střílí nad Rytyhovu bránu.
17:55 Domácí zbytečně kombinují na polovině hostů.
16:37 Růžkova střela byla zblokována
15:10 Zezulkovi na poslední chvíli sjela střela.
14:17 Chlumský se teď prezentoval dvěma pěknými zákroky
13:40 Šimek trefuje pouze hráče před sebou.
11:20 Domácí teď měli několik zajímavých šancí. Naposledy to byl Pavel Čihák, ale trefil pouze hostujícího gólmana.
10:09 Tým hostů hraje v plném počtu
08:34 Šimek zkouší střelu z první
06:55 Domácí kombinují za bránou hostů.
02:40 První útok domácích se snaží hned zareagovat. Kozákův beckhand neměl ke gólu daleko.
02:28 GÓL FBC ČPP Software Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Software Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík bez asistence (0:1)
02:28 Čihák chybuje v rozehrávce a hosté se ujímají vedení.
01:39 Míček zatím stále drží Ostrava a domácím se nedaří rozehrávka.
00:01 Po úvodní buly se míčku ujímají hosté z Ostravy.
00:00 Vážení diváci dovolte mi přivítat Vás na 16. kole AutoCont extraligy. Dnes proti sobě nastoupí týmy FbŠ Bohemians a FBC ČPP Software Ostrava.