1:7
    Jan NATOV
    (Vávra)

AC Sparta Praha Florbal - Tatran Omlux Střešovice 1:7
branky: 14. Jan Marvánek - 19. Marek Vávra, 29. Milan Fridrich, 37. Marek Vávra, 43. Marek Vávra, 46. Milan Garčar, 48. Milan Fridrich, 56. Jan Natov; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 736; zásahy brankářů: Martin Beneš 28 - Michal Rebro 17; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:4
60:00 střely celkem 18:39
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 3:13
60:00 Komentář domácího trenéra Jaroslava Berky: Divácky atraktivní zápas ve velkém tempu. Tatran v zápase prodal své zkušenosti a trochu mě z hlediska vedení utkání mrzí, že mu to u určitých fázích bylo zjednodušeno, mohl to být ještě atraktivnější a emotivnější zápas. Výrok trenéra Tatranu Jiřího Jakoubka: Od druhé třetiny jsme se dostali do tempa a i přes tvrdou hru soupeře se kterou jsme se dokázali vypořádat.
60:00 Nejlepším hráčem z Tatranu se stal Dušek a ze Sparty Marvánek.
59:00 Tatran dnes potvrdil svou dominanci v lize.
57:11 Sparta zkouší střílet ze všech pozic ale ne a ne vstřelit gól.
55:35 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #21 Marek Vávra (1:7)
54:49 Vrtiška už je na nohou a jde na střídačku.
53:20 Vrtiška zůstal ležet na zemi, zřejmě ho chytla křeč do lýtka.
51:33 Tatran definitivně stáhl zápas na svou stranu a už kontroluje výsledek.
49:50 Sparta si dokáže vytvořit šance, ale už je nepromění a na tom by měli do příštího zápasu zapracovat.
47:40 Toto je studená voda pro Sparťany a bude se jim moc těžce obrace vývoj zápasu.
47:26 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #16 Milan Garčar (1:6)
46:30 I přes rozdíl čtyř branek se Sparta nevzdává a pracuje na sto dvacet procent.
45:36 Timeout AC Sparta Praha Florbal
45:36 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #16 Milan Garčar z trestného střílení (1:5)
45:36 Po nařízeném trestném střílení dal Milan Garčar gól.
43:46 Tatran potvrzuje svou dominanci v lize.
42:37 Nádherná kombinace v podání Tatranu vyústila ve vstřelení branky.
42:36 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #7 Petr Heřmanský (1:4)
41:12 Sparta hned ze začátku měla dvě velké šance ale opět je neproměnila.
40:00 střely na branku ve druhé třetině: 7:14
37:25 Hráč Sparty měl před sebou skoro prázdnou bránu ale opět netrefil prostor mezi tyčkami.
36:06 Opět využitá přesilovka. Sparta by si měla dávat pozor na fauly a zvýšit disciplínu.
36:04 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #18 Martin Richter (1:3)
35:22 Dnešní zápas sleduje v hale 786 diváků.
34:34 Trestné střílení pro Tatran,jelikož hráč jel sám na branku.
34:33 Trestné střílení družstva Tatran Omlux Střešovice neproměnil #21 Marek Vávra.
34:33 Trestné střílení bylo neproměněno.
32:35 Sparta měla přečíslení tři na jednoho ale ani to nedokázala proměnit, ani následnou střeli, která se odrazila od tyčky.
31:39 Hráči hostujícího celku mají v této třetině jistou převahu nad svým soupeřem.
30:09 Sparta se ale nadále drží a chce srovnat stav utkání ale zatím se to nedaří i když šance byli.
28:08 Hráči Tatranu využili přesilovku a po souhře Fridricha s Podhráským.
28:07 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #3 Michal Podhráský (1:2)
25:55 Tatran momentálně tlačí a Sparta jen vyhazovala.
23:43 Tatran teď hdoně napadá své soupeře a činí jim tím velké problémy.
22:00 Hráči Sparty šli dva na jednoho ale tuto možnost ke vstřelení branky nevyužili.
21:00 První minuta je poněkud opatrnější než v první třetině.
20:00 Střeli na branku v první třetině: 8:12
19:00 Po chybě ve velkém brankovišti měl hráč Tatranu volný prostor ke střelbě.
18:56 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #11 Jan Natov (1:1)
17:22 Sparta se snaží držet na míčku a tím kontrolovat hru což se jin daří a vytěžili z toho i pár pěkných příležitostí ke střelbě, ovšem bez pěúschu
16:20 Po rozehraní standartní situace Tatranu měl domácí brankář lehkou práci.
14:34 Halou zní jméno Tomáše Marvánka,dosud jediného střelce branky v tomto zápase.
13:31 Po dobře rozehrané standartní situaci Sparta získala náskok a rozhodně bude chtít ho ještě zvýšit.
13:30 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #20 Jakub Vrána (1:0)
11:40 Právě se hráči Sparty dostali do přečíslení tři na jednoho, ale špatně ho vyřešili.
09:00 Je za námi téměř polovina první třetiny ale zatím bez branek, i když si oba týmy dokázali vytvořit dobré šance.
07:00 Tatran dnes má výbornou obranu a z toho by mohli v zápase těžit.
06:11 Hráči Sparty jsou na tom zatím ve všech ohledech lépe než jejich soupeři.
05:10 Brankář domácích má dnes dobrý den, jelikož už zlikvidoval čtvrtou velkou šanci hostů.
03:47 Ve skoro zaplněné hale není slyšet vlastního slova jak diváci fandí svému týmu.
02:27 Hráči hostujícího celku teď měli velkou příležitost ke vstřelení branky ale nevyužili jí.
01:00 Tatran vstoupil do zápasu aktivním napadáním ale zatím se k míčku nedostal.
00:00 Dobrý den, dnešním online přenosem vás bude informovat o utkání Josef Sršeň. Základní sestava Sparty je Beneš-Rebro,Rodina-Vrtiška,Jaroš,Strachota. Na straně Tatranu Rebro-Heřmanský,Podhráský-Richter,Vávra,Natov.