1

2

5.

Panthers Otrokovice - itelligence Bulldogs Brno 6:7pn
branky: 3. Marek Matejčík, 21. Jan Valčík, 27. Jan Valčík, 30. Michal Nagy, 50. Michal Hradil, 56. Tomáš Sovják - 14. Jiří Bauer, 14. Luděk Ondráček, 23. Jiří Koutný, 47. Jiří Koutný, 47. Luděk Ondráček, 53. Jiří Bauer, N Aleš Jakůbek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 515; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Filip Kejík 11; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #56 Michal Nagy , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #97 Aleš Jakůbek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #95 David Hrdina , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #10 Jan Valčík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #21 Jiří Koutný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #21 Jiří Koutný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #97 Aleš Jakůbek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Otrokovice hráč #95 David Hrdina a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč #14 Jiří Juhaňák , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích pana Dana Folty: Gratuluji šťastnějšímu týmu k vítězství.Dnes jsme nevyužili šance, které běžně proměňujeme .Děkuji divákům za parádní atmosféru a všem přeji všechno nejlepší do nového roku.
65:00 Komentář trenéra hostů pana Rudolfa Škubala: Velice těžké utkání plné těžkých soubojů a branek se štastnějším koncem pro nás.
65:00 Vážení diváci bitvu o 'Moravské pole' vyhrál tým z jihomoravského kraje a to Bulldogs Brno. Jan Večeřa se s vámi loučí pro letošní rok a přeje vám hodně úspěchů v novém roce! Další domácí zápas sehrají Panteři proti FBC Kladno.
65:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni z celku hosů hráč číslo 21 Koutný Jiří a z domácího celku hráč číslo 10 Valčík Jan.
65:00 Střely za zápas:Domácí-17,Hosté-21.
65:00 Střely po prodloužení:Domácí-2,Hosté-2.
64:56 Kejík chytá a uvidíme nájezdy.
64:20 Panteři mají míček pod svou kontrolou a opět střela na domácí bránu.
64:13 Michajlovič chytá nohou a málem vlastní gól.
63:37 Poslední minuta a půl v tomhle kalendářním roce 2013!!
63:13 Petřík padá a Panteři mají míček.
63:00 Zbývají poslední 2 minuty prodloužení.
62:24 Hosté jsou v plném počtu.
61:56 Kejík reflexivně vytáhl ruku a zabránil Uhrinovskému skórovat!
61:28 Hradil v útočném pásmu a tlak sílí!!
61:14 Utkání je napínavé jak 'Piňdovy' kšandy.
60:12 Trestné střílení družstva Panthers Otrokovice neproměnil #9 Lukáš Uhrinovský.
60:12 Kejík ho vychatal helmou!!!
60:12 Pojede Lukáš Uhrinovský a už jede....
60:12 Uviídme Trestné střílení!!! Po 12 sekundách hry.
60:01 Buly prodloužení vyhráli domácí borci.
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí-5,Hosté-7.
59:59 Kejík chytá!! uviidíme prodloužení,Brno je letos zvyklé hrát nastavený čas narozdíl od Panterů uvidíme pordloužení.
59:54 Poslední standartní situace v normální hrací době!!!
59:30 Poslední půlminuta a diváci muhutně povzbuzují.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:37 Posledních 10 minut florbalu v Otrokovicích bylo tak dramatických, že kdyby tu byl nějaký přístroj jeho hodnota by dosáhla 100%.
58:27 Kejík teď podržel Buldoky.
58:18 Vážení diváci omluvte nekativní online,vypadlo připojení běží právě 18 minuta třetí třetiny.
55:02 GÓL Panthers Otrokovice! 6:6
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #56 Michal Nagy (6:6)
55:02 Ve vypjaté situaci Sovják vyrovnává a zápas bude ještě hodně zajimavý.
54:21 Timeout Panthers Otrokovice
53:25 Gól nakonec platí a naši pořadatelku teď tvrdým bodyčekem srazili jeden z hostujících hráčů ze židle.
52:46 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #14 Jiří Juhaňák (5:6)
52:46 Tedka padl gol do domací brány,rozhodčí ovšem nepřišli k boxu časoměřičů a gól by tudíž neměl platit.
52:12 Panteři mají výhodu standartní situace ovšem Brno ji ubránilo.
51:36 Hrdina místo střely zvolil nahrávku a zbytečně přišel o míček.
50:45 Dnešní bitvu chtějí oba týmy rozhodnout v základní hrací době a to je jedině dobře!
50:11 Spadly mantinely,hra je přerušena.
49:30 Domácí mají zatím dnes 100% přesilové hry.
49:18 GÓL Panthers Otrokovice! 5:5
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #20 Michal Hradil, asistoval #14 Karel Ťopek (5:5)
49:18 Máme vyrovnáno 2x tečovaná střela Hradila skončila v síti a utkání bude ještě hodně zajimavé.
49:03 Brňané se osvobozují.
48:33 Panteři mají parádní možnost vyrovant a Kejík teď ramenem vytěsnil střelu, která letěla pod horní roh.
46:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #21 Jiří Koutný (4:5)
46:53 Otrokovice se neubránili a už prohrávají otrokovický odchovanec Luděk Ondráček překonal Michajloviče.
46:25 Domácí teď kupí mnoho chyb, naštěstí Michajlovič je pozorný.
46:01 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #65 Jiří Bauer (4:4)
46:01 Po pěkné spolupráci mezi Bauerem a Koutným,druhý jmenovaný střílí do odkryté brány a vyrovnává na 4:4
45:08 Petřík zbytečným sekáním oslabuje svůj tým.
45:02 Málem vlastní gól v bráně Brna,Kejík tomu, ale zabránil.
44:01 Pěkná střela, které ovšem chyběl decimetr, aby zapadla za Michajlovičova záda.
43:32 Lukáš uhrinovský běžel podél mantinelu,byl ovšem faulovaný a hra je přerušena.
42:25 Střela Gricha šla pěkný metr od domací brány.
41:51 Otrokovičtí stáhli hru pouze na 2 pětky.
41:00 Brno si zatím 'pinká' u své svatyně a snaží se něco vymyslet.
40:44 Ale zpět k florbalu,panteři jsou v útočném pásmu a kombinují.
40:22 Dnešní utkání sleduje 515 diváků,Děkujeme!
40:01 Buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí-6,Hosté-5.
39:45 Domácí teď měli obrovské štěstí střela skončila na boční síti.
39:37 Panteři drží zkušeně míček na své polovině a v poklidu si vyměňují nahrávky.
38:37 Buldoci mají standartku.
38:00 Do konce druhé třetiny zbývají 2 minuty.
37:27 Zmatky na hřišti, ale Panteři se už uklidnili.
36:13 Tak to byl zákrok dnešního večera Michajlovič byl už takřka překonám ovšem nečekaně mrskl levou rukou a míček zkrotil, jak zkušený žonglér.
35:22 Diváci skandují 'hoši bojovat' a hoši opravdu bojují jak jeden panter!
33:56 'Paci' nádherným dvojzákrokem drží vedení panterů.Publikum skanduje jeho jméno.
33:23 Míša hradil z první nastřeluje pouze helmu Kejíka.
32:05 Hra je v těchto momentech velmi přiostřená a divím se, že rozhodčí ještě nezvedl pravici, aby singanlizoval vyloučení.
30:54 Teď v obrvoské šanci Ondráček selhal.
30:12 Máme za sebou polovinu zápasu a veselejší můžou být domácí borci.
29:34 GÓL Panthers Otrokovice! 4:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #9 Lukáš Uhrinovský (4:3)
29:34 Míša Nagy po pěkném průniku do hostující obrany střelou pod horní 'víko' otáčí skóre a panteři už vedou 4:3!
28:26 Panteři po vyrovnání opět ožili a snaží se překonat Kejíka, kterým nádherným zákrokem vychytal Sovjáka.
27:28 Zápas je velmi otevřený a uvidíme, který moravský tým bude nakonec na přes rok š'ťastnější.
26:57 GÓL Panthers Otrokovice! 3:3
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #20 Michal Hradil (3:3)
26:57 Přesilovka je přece jen využita a Valčík druhým gólem v přesilové hře vyrovnává.
26:28 Brńané ted v oslabení nebezpečně zahrozili.
25:45 Minuta přesilovky za náma a Brno se drží.
24:59 Uvidíme vyloučení a Panteři budou hrát přesilovku.
24:11 Michajlovič vynikl parádním zákrokem proti osamocenému Kadlecovi.
22:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #86 Ondřej Veselý (2:3)
22:58 Z protiútoku 3 na 2 Ondřej Veselý nádherně našel Koutného a ten v pohodě překonal Michajloviče.
22:54 Panteři mají standartní situaci.
22:02 Třetí lajna nádherně kombinuje za bránou hostí, bohužel pro domácí nic z toho nevytěžila.
20:33 GÓL Panthers Otrokovice! 2:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #9 Lukáš Uhrinovský (2:2)
20:33 Honza Valčík vymetl levý horní roh brány a v přesilovce skóruje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Viděli jsme přestávkový program holek z Aerobiku Otrokovice a zachvilku nám začne druhá třetina.
20:00 Střely po první třetině:Domácí-4,Hosté-7.
19:26 Panteři si zahrají první přeislovku Ondřej Veselý si odsedí 2 minuty za zdržování hry.
19:00 Michajlovič si opět šáhl na míček a zbývaá nám poslední minuta první třetiny.
18:10 Opět tvrdý atak na brńěksého hráče, který musí být ošetřen.
17:43 Emoce stoupají a oba kádry byli nedaleko od pošťuchování.
16:20 Faul na Ivana rozhodčí, ale nevylučuje.
15:25 Hostům narostla křídla a domácí si neví rady a Radovan se musí činiť, dneska ho pravdu nečeká jednoduchá 'šichta'.
14:45 V obrovské šanci Jakůbek nepřeloboval 'Paciho'.
14:18 Domácí fandové ženou svoje svěřence za vyrovnáním.
13:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #9 Lukáš Jalový (1:2)
13:43 Hráči Brna zmrazili domácí a už vedou 1:2.
13:21 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer bez asistence (1:1)
13:21 Po chybě Sovjáka Bauer prošel obranou jako nůž máslem a tzv. 'teploměrem' nedal Michajlovičovi moc šancí zasáhnout.
13:00 Matejčík si říkal opřihrávku, dostal ji a vystřelil, jenže Kejík byl proti.
12:11 Zápas má zatím strhující temto a vidíme, že ani jeden tým nechce z bitvy o 'Moravské Pole' odejít jako poražený.
11:28 Hostující lavička teď lomcuje rukama,ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
10:41 Míček po standartce Otrokovic končí v zámezí.
10:18 Tomáš Sovják se pere o míček, bohužel pro něj hra je přerušena.
09:50 Kejíkovi pomohla tyč.
09:33 Panteři jsou dneska skoro všude o krok napřed a hosté si nevědí rady.
08:40 Michajlovič se rozhodně nenudí a připisuje si další povedený zákrok.
07:47 Karel Ťopek za bránou domácích se snaží něco vymysket ovšem Brňané jsou proti!
07:20 Brňané jsou nervóznejší a začínají faulovat.
06:59 Hra je velmi kouskovaná a žádný tým nechce udělat chybu.
05:43 Míša Nagy tvrdě naražen na hrazení,ale už vstal a pokračuje ve hře.
05:10 Zbořil z první dost vedle.
04:58 Střela Brna těsně nad břevno.
04:38 Kejík zastavil míč na čáře a v těchto chvílích se v Otrokovicích rozhodně nenudíme!
04:10 Otrokovičtí hráči nádherně napadají rozehrávku Buldoků a ti nevědí co mají vymyslet.
03:27 Otrokovice tlačí Buldoky, kteří nevědí kde jim hlava stojí.
02:54 GÓL Panthers Otrokovice! 1:0
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #10 Jan Valčík (1:0)
02:54 Domácí skórují v oslabení Marek Matejčík nádherným blafákem 'vykoupal' Kejíka a dává na 1:0!
02:23 Domácí se zatím drží,ale jejich snahu vyhodit přerušil rozhodčí .
02:08 Domácí vyhazují a plné hlediště to náležitě ocenilo.
00:54 Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil #97 Aleš Jakůbek.
00:54 Uvidíme první trestné střílení a Aleš Jakůbek si nepřišel na Michajloviče.
00:34 Domácí kombinují za bránou Kejíka a hra je přerušena.
00:12 Brnńané rychle získávají míček a drží se v útočné třetině Panterů.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Hezký nedělní podvečer, zdravím vás při sledování dnešního 16.kola Autocont extraligy mužů mezi moravskýmy týmy Panthers Otrokovice a itelligence Bulldogs Brno ze Sportovní haly Štěrkoviště. Hráči se pomalu rozcvičují a hlediště se nám pomalu plní.