5:1
    Jan VALČÍK
    (Spáčil)

Tatran Omlux Střešovice - Panthers Otrokovice 5:1
branky: 2. Jakub Gruber, 10. Michal Podhráský, 18. Jan Natov, 19. Jan Řehoř, 52. Michal Podhráský - 59. Jan Valčík; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 184; zásahy brankářů: Michal Rebro 12 - Radovan Michajlovič 24; po třetinách: 4:0, 0:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí p. Folty: Zaspali jsme začátek první třetiny a to se nám stalo ve vývoji utkání osudným. Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok.
60:00 Komentář trenéra domácích p. Jakoubka: Vyhráli jsme zaslouženě a tři body do tabulky se počítají. Jsem naprosto spokojený s první třetinou, ve druhe jsme, vzhledem k vývoji zápasu, polevili v aktivitě a bylo to znát na herním projevu našeho týmu, jsme rádi, že i v roce 2014 budeme první. Přejeme všem veselé Vánoce.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině - Tatran 9, Otrokovice 6
58:56 GÓL Panthers Otrokovice! 5:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #10 Jan Valčík, asistoval #77 Jaroslav Spáčil (5:1)
58:56 Už to vypadalo, že Rebro udrží nulu, když v tom poslal Spáčil kros na Valčíka, který trefuje na bližší tyč.
58:34 Řehoř trefuje tyč.
56:40 Timeout Tatran Omlux Střešovice
56:40 Vypadá to, že zázrak se dnes konat nebude a Tatran získá další tři body do tabulky. Vede 5:0 a hra je vyrovnaná.
54:17 Míček létá kolem Tatranské branky, většinou mimo, ale když už míří mezi tři tyče, tak je Rebro vždy na svém místě.
53:40 Matejčík měl před Rebrem spoustu času, místo nahrávky na dobře postaveného spoluhráče ale volí střelu mimo.
52:50 Vávra se dostal k dorážce své vlastní střely, Michajlovič ale sklapl nohy včas.
51:54 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #3 Michal Podhráský, asistoval #27 Milan Fridrich (5:0)
51:54 Z půlky přišla nahrávka na Fridricha do rohu, odkud přišel kros na Podhráského, který využívá přesilovku.
51:36 Domácí působí v přesilovce nejistě, naštěstí jsou to právě oni, kdo už nemusí nikam spěchat.
51:03 Otrokovice šetří čas.
50:28 Střela Richtera je vyražena Michajlovičem, Tatran pokračuje v náporu.
49:58 I Tatran si vyzkouší hru pěti proti třem, za sedm sekund se ale nic nestalo.
49:10 Michajlovič svým výhozem trefuje pouze Fridrichovu pleš, a tak Tatran pokračuje v útoku.
48:30 Garčar po Podhráského nahrávce pálí z první mimo.
47:42 Na zemi zůstává ležet Deutsch, je v péči zdravotníka.
47:18 Kolísko se teď uvolnil, ale střílí těsně nad.
46:55 Hra v posledních minutách spíše připomíná nejnižší regionální soutěže mužů než extraligu. Plno osekávání a nepřesných přihrávek.
44:05 Tatran přestává hostující hráče stíhat, poziční obrana ale funguje perfektně; jen málokterá střela doletí až k Rebrovi.
42:22 Otrokovice v první významnější šanci poslední periody, Rebro svůj tým podržel.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině - Tatran 9, Otrokovice 5
39:30 Tatranská čtveřice výborně brání.
38:00 Na hřišti se přiostřuje.
36:26 V posledních minutách jsou trochu aktivnější Otrokovice.
33:30 Hosté se dostávají dopředu.
33:03 Gruber posílal na hranici velkého brankoviště Fridrichovi, ten ale promáchl.
32:17 Sovják tancoval mezi červenými dresy, ale střelou orazítkoval pouze zadní mantinel.
31:15 Deutsch dostal nabito od Kolíska, ale ani on mezi tři tyče nezamířil.
30:31 Střelu jdoucí těsně pod víko vyráží nad branku Rebro.
29:09 Střelám na obou stranách schází přesnost. Za hosty teď metr vedle prázdné branky zakončil Matejčík.
28:46 Hraje se za brankou Otrokovic a podavači míčků mají spoustu práce s rovnáním mantinelů.
27:53 Teď míček poskakoval ve velkém brankovišti domácích, obrana Tatranu vše řeší odpalem naslepo, míček doběhl Řehoř a začínala slibná protiakce, jenže vše končí v rohu.
26:38 Otrokovice zatím perfektně brání, ale sami se do šancí nedostávájí.
25:37 A skutečně, šance Tatranu se množí, chybí pouze přesnost v koncovce.
22:51 Těžké období zvládli domácí perfektně, hosté si teď budou muset zvykat, že Tatran už hraje v pěti.
22:00 Ani v přesilovce pěti proti třem hosté nic nepředvedli.
20:27 Otrokovice hrají přesilovku, ale nemohou se dostat k míčku.
20:00 Střely na branku v 1. třetině - Tatran 11, Otrokovice 2.
19:50 První třetina je u konce, hosté toho příliš mnoho nepředvedli. Na konci ještě Heřmanský nesouhlasí s výrokem rozhodčích, za což dostává dvě minuty.
18:54 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #83 Jan Řehoř, asistoval #17 Jiří Kolísko (4:0)
18:54 Kolísko udělal kličku na půlce, následně na sebe natáhl oba obránce, čímž uvolnil Řehoře na malém brankovišti - a tohle bych asi dal i já.
17:40 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #18 Martin Richter (3:0)
17:40 Vávra se srazil s jedním hostujícím obráncem, čehož využil Richter, válející se dvojici oběhl a předložil Natovovi na gól do prázdné branky.
16:04 Hra se začíná vyrovnávat.
14:09 Večeřa pálí z půlky nad. Rebro skutečně příliš mnoho práce nemá.
12:49 Další kombinaci Tatranu zakončoval bekhendem z voleje Dušek, ale Michajlovič kryje.
11:40 Tatran opět drží míček, Otrokovice spoléhají na brejky, ale obrana domácích dnes funguje bezchybně.
09:22 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #3 Michal Podhráský, asistoval #88 Jan Natov (2:0)
09:22 Tatran předvedl další hezkou kombinaci, finální přihrávka na Natova ale šla mimo střelecký úhel, a tak Natov shodil nahoru na Podhráského. Vypadalo to, že Tatran bude zakládat nový útok, ale Podhráský k překvapení všech volil střelu z půlky, kterou nikdo v modrém nečekal, a balonek doskákal až do branky.
08:11 Ojedinělá šance Otrokovic končí střelou těsně nad.
06:49 Je obdivuhodné, s jakým klidem dokáže Tatran kombinovat, zatímco hráči Otrokovic nestíhají bránit. Teď po krásné přihrávce pálil Vávra do tyče, o pár sekund později orazítkoval druhou tyčku Natov.
05:44 Tatranský kontr teď zastaven zákrokem na hranici dvouminutového vyloučení, je z toho ale jen volný úder, střela mířila těsně mimo.
03:36 Obrázek hry se příliš nemění, Tatran si dokáže vypracovat šance a šance soupeře naopak končí u mantinelu nebo za brankou, do nebezpečnějších pozic nejsou hostující hráči vůbec vpouštěni.
01:08 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #27 Milan Fridrich (1:0)
01:08 Tatran hned od začátku zamyká Otrokovice a tlak vyústil v první gól, Fridrich uvolnil Grubera na hranici malého brankoviště, který střílí nad nohu Michajloviče.
00:00 Vítejte u online přenosu z dnešního extraligového utkání mezi Tatranem a Otrokovicemi. Ve střešovické stodole nás stále trápí slabší internetové připojení, proto prosím omluvte občasné výpadky.