8:4
    Jiří KOUTNÝ
    (Kadlec)

BILLY BOY Mladá Boleslav - itelligence Bulldogs Brno 8:4
branky: 11. Jiří Curney, 35. Radim Křenek, 38. Tomáš Novák, 43. Ondřej Fojta, 43. Tadeáš Chroust, 51. Daniel Ludvík, 54. Petr Novotný, 57. Milan Bína - 2. Jiří Juhaňák, 4. Jiří Koutný, 27. Jakub Kočí, 58. Jiří Koutný; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 291; zásahy brankářů: Martin Novotný 16 - Filip Kejík 18; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:1
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra Tomáše Janečka: 'Zápas jsme si zkomplikovali prvními 3 minutami, když jsme byli asi ještě v šatně. Zápas byl plný nepřesností. Ve 3. třetině jsme se srovnali a dohráli zápas relativně v klidu. Děkujeme soupeřovi za utkání a divákům za podporu'
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Rudolfa Škubala: 'Děkuji soupeřovi za zápas a gratuluji mu, ve 3. třetině domácí zaslouženě vyhráli'
60:00 Střely ve 3. třetině: Boleslav 10 - Brno 12
60:00 Střely celkem: Boleslav 26 - Brno 20
60:00 Nejlepší hráči utkání: Novák (Boleslav) - Koutný (Brno)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny
57:19 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #7 Petr Kadlec (8:4)
57:19 Koutný se dostal do úniku a snižuje na 8:4
56:15 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #17 Milan Bína, asistoval #11 Petr Salát (8:3)
56:15 Salát našel před brankou neobsazeného Bínu, který střelou do šibenice zvyšuje na 8:3
55:24 Domácí v plném počtu
55:23 A další nebezpečná střela hostů
54:07 Domácí gólman Novotný opět podržel svůj tým krásným zákrokem
53:07 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #10 Jaromír Ekl (7:3)
53:07 Novotný si řekl od Ekla o míček, který mu ho dal a ten našel místo v Kejíkově brance
53:02 Domácí v plném počtu
52:49 Brno kombinuje u domácí brány, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili
51:03 Brno to zkouší v šesti
51:01 Brno má další šanci udělat něco s výsledkem, Boleslav hrála totiž v šesti
50:29 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #19 Jiří Bouška (6:3)
50:29 Bouška posunul míček na volného Ludvíka, který se trefil střelou tahem poprvé v extralize mužů a zvyšuje náskok domácích
49:33 Hraje se nyní nahoru a dolů s šancemi na obou stranách
47:59 Brno si prakticky nic za přesilovou hru nevytvořilo. Domácí v plném počtu
45:58 Brno má šanci snížit, fauloval totiž domácí Novotný
44:58 Hra je plná chyb a šancí
43:14 Fuchs šel sám na Novotného, který ho ovšem vychytil
42:55 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #7 Tomáš Novák (5:3)
42:55 Novák posunul míček na Tadeáše Chrousta, který taktéž hezkou překonává Kejíka. Stav utkání 5:3
42:33 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #8 Pavel Bouška (4:3)
42:33 Bouška posunul míček na Fojtu a ten krásnou střelou posílá Boleslav do vedení
42:14 Kočí provětral domácího strážce svatyně Novotného, ale ten si vše pohlídal
41:36 Vidíme šance na obou stranách, všechny neúspěšné
40:31 Fojta vystřelil, ale Kejík s přehledem chytá
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Boleslav 10 - Brno 6
39:00 Hraje se poslední minuta 2. třetiny
38:51 Brnu se v krátkém sledu zranili hned dva hráči, nejprve Peter Grich a poté i Petr Jeski - oba si přihodili zranění kolena a do zápasu už asi nezasáhnou
37:36 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #7 Tomáš Novák, asistoval #23 Tomáš Kadlec (3:3)
37:36 Kadlec nahrál Novákovi na mantinel a ten se z první trefil krásně pod břevno. Stav utkání 3:3
36:14 Boleslav zavařila Brnu před brankou, ale nic s toho nevytížila
34:15 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #9 Petr Novotný (2:3)
34:15 I druhá přesilovka pro domácí je využita - Křenek propálil Kejíka pod nohou
32:46 Křenek pálil mimo
32:33 Boleslav má šanci snížit, bude přesilová hra
30:59 Hra je vyrovnaná s šancemi na obou stranách
29:23 Mendrek šel sám na Novotného, avšak výborně se vrátil Pavel Bouška a šanci mu zneškodnil
28:47 Pluhař vyslal krásnou střelu na Kejíka, ten ale také vytáhl krásný zákrok
26:50 Hosté šli 3 na 1, ovšem domácí gólman vytáhl dobrý zákrok
26:19 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #11 Jakub Kočí, asistoval #17 Petr Jeski (1:3)
26:19 Kočí utekl domácím po lajně, prostřeluje Novotného na bližší tyč a zvyšuje stav utkání na 3:1
25:58 Fuchs vyslal nebezpečnou střelu na Novotného, domácí brankář si s tím ale poradil
25:31 V dnešním zápase můžeme vidět mnoho osobních soubojů
24:03 Domácí v plné počtu
23:34 A i podruhé je úspěšnější domácí gólman
22:46 První střelu chytá Novotný
22:03 Novotný se omylem dotknul míčku rukou a Brno dostává možnost navýšit skóre
10:36 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #21 Radek Gwuźdź (1:2)
10:36 Domácím se stejně jako hostům daří využít přesilovou hru a snižují na 2:1
10:10 Domácí mají šanci na vyrovnání v přesilové hře
09:14 Nyní je hra celkem neurovnaná s chybama v rozehrávce
07:20 A domácí v dalších slibných šancí, avšak všechny pochytal Kejík
04:32 A domácím se tento výsledek očividně nelíbí a snaží se s tím něco udělat, zatím bez úspěchu
03:07 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #13 David Coufal (0:2)
03:07 A i druhý gól si připisují hosté. Koutný vystřelil přesně k tyčce a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení
01:41 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #97 Aleš Jakůbek (0:1)
01:41 Brnu se už po 4 sekundách hry při přesilové hře podařilo vstřelit 1. gól a to když Jakůbek posunul míček na Juhaňáka a ten propálil Novotného střelou k tyčce
00:58 První šanci si připsal domácí Fojta
00:00 Dobrý den, Vítám Vás na utkání 10. kola Autocont extraligy mezi domácím týmem BILLY BOY Mladá Boleslav a hostujícím itelligence Bulldogs Brno